Katarzyna Zielińska – dzieci, kiedyś, Katarzyna Zielińska Wojciech Domański, wzrost, fryzury, mąż

Katarzyna Zielińska zaistniała w polskim show-biznesie jako aktorka. Ukończyła szkołę teatralną w Krakowie. Najbardziej znana jest z roli w “Barwach szczęścia”. Czy Zielińska ma męża oraz dzieci? W artykule znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania. Wizytówką aktorki jest jej oryginalna fryzura. Pokażemy, jak celebrytka wyglądała kiedyś i jaką przeszła metamorfozę. 

Zobacz: Marilyn Monroe – mąż, dzieci, sylwetka, wzrost, wymiary, waga, jak umarła, biografia, śmierdziała, prywatnie

Katarzyna Zielińska – kto to? Waga, wiek, wzrost

Katarzyna Zielińska jeszcze w czasie studiów stawiała swoje pierwsze kroki na deskach teatru. Podczas pracy w teatrach takich jak Syrena czy Rampa młoda aktorka próbowała również swoich sił jako wokalistka. Lekcje pobierała u słynnej Elżbiety Zapendowskiej. Mimo że, Katarzyna jest znana bardziej ze swojej pracy jako aktorka, kiedyś odnosiła też sukcesy w branży muzycznej. Wzięła nawet udział w jednym z odcinków ‘Szansy na sukces”. Poza tym, młoda Zielińska brała udział w konkursie piosenki aktorskiej we Wrocławiu. Przegląd wokalistów odbywał się w roku 2004. Katarzynie nie udało się wygrać, jednak zdobyła nagrodę publiczności. 

Pierwszy film, w jakim zagrała, nosił tytuł  “Córy szczęścia”. Pojawił się na ekranach w 1999 roku. Od tego momentu aktorka dostała angaż jeszcze w kilku filmach. Zielińska jako bardzo młoda aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak “Quo Vadis” czy “Dzień Świra”. W kolejnych latach zaczęła grać w serialach, co przyniosło jej największą rozpoznawalność. Początkowo pojawiała się tylko w wybranych odcinkach. W 2007 r. nawiązała stałą współpracę z twórcami  serialu “Barwy Szczęścia”. Jej postać wzbudziła sporą sympatię wśród widzów. 

Z tego, co udało nam się ustalić, Katarzyna Zielińska ma 167 cm wzrostu. Aktorka aktualnie może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką. Jej waga przy tym  wzroście to około 50 kg. W sierpniu roku 2022 celebrytka skończyła 43 lata. Jej wiek i doświadczenie pozwoliło jej na dostanie kolejnych, większych niż wcześniej angaży. Jako przykład można tu wymienić, np. “Och Karol 2” lub “Listy do M”. Za grę aktorską w filmie “Och Karol 2” Zielińska otrzymała nawet nominację do Złotej Kaczki oraz Wiktora. 

Jej kariera z czasem rozwinęła się jeszcze bardziej. Aktorka w podobnym okresie co nominacje otrzymała swoją pierwszą Telekamerę. Wzięła udział w kolejnych projektach, co skutkowało jeszcze większym wzrostem jej rozpoznawalności w show-biznesie.

Zobacz: Adrian Łabanowski – data urodzenia, wiek, ile ma lat, wikipedia, pochodzenie, kim jest, dzieci

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański

Historia miłości Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego dla wielu fanów jest bardzo imponująca. Aktorka zna się bowiem ze swoim mężem od  okresu przedszkola. Sugeruje nam to, że są w podobnym wieku. Kiedyś oboje mieszkali na jednym osiedlu w Starym Sączu. Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański znali się od dziecka, jednak w okresie nastoletnim ich kontakt się urwał. 

Obecny mąż celebrytki w wieku 16 lat wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby tam kontynuować naukę. Jak się udało ustalić, Katarzyna Zielińska wymieniała z Wojciechem Domańskim tylko pojedyncze wiadomości w tym czasie. Ich drogi zeszły się ponownie dopiero w dorosłym życiu, kiedy młody Domański postanowił wrócić na stałe do Polski. Wzajemne zauroczenie tych dwojga doprowadziło aż do ołtarza. Aktorka oficjalnie związała się z partnerem w 2010 r. Zaledwie dwa lata później para się zaręczyła. 

Źródło: viva.pl

Domański jest mężem aktorki już od 8 lat. Ich ślub odbył się rok po zaręczynach. Wesele wzmożyło wzrost zainteresowania mediów młodą parą. Zarówno Katarzyna Zielińska, jak i jej mąż, Wojciech Domański bardzo dbają o swoją prywatność. Wiemy, że małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. Ich synowie są w wieku 7 i 3 lat. W internecie nie ma jednak wielu informacji na temat rodziny aktorki. Celebrytka rzadko pojawia się z mężem na wydarzeniach medialnych. Szczególnie stara się zachować jednak prywatność właśnie w odniesieniu do swoich dzieci.

Zobacz: Teresa Werner – wiek, młoda, kiedyś, mąż, ile ma lat, córka, dzieci, data urodzenia dziecka, wzrost

Katarzyna Zielińska – kiedyś, młoda

Zielińska rozpoczęła swoją karierę w młodym wieku, jeszcze podczas studiów. Wielu czytelników uważa, że jej znakiem charakterystycznym jest jej fryzura. Niewiele osób wie, że rudy kolor nie jest naturalnym odcieniem włosów kobiety. Jej metamorfoza była spowodowana sugestią scenarzystki “Barw Szczęścia”, Ilony Łepkowskiej. 

Źródło: kobieta.pl

Zmiana fryzury nie była jedyną sugestią w odniesieniu do wyglądu, jaką usłyszała kiedyś Zielińska. Jej metamorfoza miała być warunkiem dostania roli w popularnym serialu. Aktorka usłyszała od Łepkowskiej, że powinna schudnąć oraz zmienić swój styl ubioru. Katarzyna przyznaje, że słowa scenarzystki w tamtym momencie bardzo ją zabolały. Postanowiła jednak zmienić swój styl życia i zastosować się do uwag. Celebrytka postawiła na wzrost aktywności, który pozwolił jej na zrzucenie wagi. Zmieniła również swoją fryzurę. Krótkie, rude włosy to obecnie element, dzięki któremu aktorka jest bardziej rozpoznawalna. 

Metamorfoza jej stylu wymagała konsultacji ze stylistką. Przyniosła jednak oczekiwane efekty. Obecnie Katarzyna Zielińska jest uznawana za ikonę mody. 

Katarzyna Zielińska – rodzice, siostra, rodzina

Katarzyna Zielińska ma o 6 lat młodszą siostrę. Wiemy, że Karolina Zielińska jest właścicielką kawiarnii w Warszawie. Aktorka w czasie pandemii umieściła w mediach społecznościowych wpis zachęcający do wspierania lokalnych przedsiębiorców. Na zdjęciu można było zobaczyć Zielińską z rzeczami kupionymi w kawiarnii jej siostry. 

O rodzicach celebrytki wiemy niewiele. Rok temu internet obiegła jednak informacja o nagłej śmierci mamy aktorki. Katarzyna wstawiła zdjęcie z mamą i siostrą, a ze strony obserwatorów napłynęła fala komentarzy z kondolencjami. Wpis i ciepłe słowa świadczyć mogą o dużej zażyłości łączącej aktorkę z mamą. 

Katarzyna Zielińska jest bardzo lubiana wśród polskich widzów. Razem z Wojciechem Domańskim tworzą szczęśliwą rodzinę i spełniają się jako rodzice. Para pilnie strzeże swojej prywatności. Z Instagrama znamy podstawowe informacje na temat siostry, rodziców czy dzieci. 

Aktorka jest znana z częstej zmiany fryzur. Żeby być na bieżąco z metamorfozami Zielińskiej, najlepiej śledzić jej profil na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca aktualne zdjęcia. To jedyne miejsce w przestrzeni publicznej, gdzie Katarzyna uchyla rąbek tajemnicy, pokazując elementy swojego życia prywatnego. Raz na jakiś czas można trafić na fotografie z dziećmi oraz mężem. Zdjęcia sugerują, że celebrytka świetnie odnajduje się w roli rodzica. 

Katarzyna Zielińska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Zawodowo spełnia się, realizując różne aktorskie projekty. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Skutecznie chroni swoje życie prywatne, a wokół jej postaci ciężko znaleźć jakiekolwiek kontrowersje. Artystka wydaje się być bardzo skromną osobą, która swoją pracę określa jako realizację swojej największej pasji. 

Zobacz: Marcysia Ryskala – wiek, kiedyś, wzrost, nos, waga, wikipedia, klub nocny, brat, operacja, urodziny

Ostatnio dodane
Powiązane