Adrian Łabanowski – data urodzenia, wiek, ile ma lat, wikipedia, pochodzenie, kim jest, dzieci

Blask fleszy go nie interesuje, a nawet stara się go unikać. Mimo bycia artystą i mężem słynnej reżyserki, Adrian Łabanowski trzyma się z daleka rozkładówek tabloidów. Jeśli chcecie poznać go bliżej, nie mogliście trafić lepiej.

Opowiemy wam o pochodzeniu przystojnego artysty, więcej niż powiedziałaby wam Wikipedia. Specjalnie dla was zebraliśmy informacje o tym kim prywatnie jest Adrian Łabanowski, ile ma lat oraz w jakim wieku wziął ślub ze swoją żoną Marią Sadowską. Opowiemy wam o tym, ile mają dzieci oraz jak się poznali. 

Te i inne ciekawostki znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania!

Zobacz: Teresa Werner – wiek, młoda, kiedyś, mąż, ile ma lat, córka, dzieci, data urodzenia dziecka, wzrost

Adrian Łabanowski — kim jest? 

Kim jest Adrian Łabanowski? W skrócie? Muzyk. Artysta. Spełniony mąż i ojciec. W branży najlepiej znany jako wokalista i muzyk, tworzący muzykę reggae.

Wspólnie z 5 innymi solistami (notabene pochodzącymi z tego samego miasta co Adrian) współtworzy zespół NO LOGO. Ich zespół aż ocieka pierwotną energią i prezentuje reggae w zupełnie nowym, rockowym wydaniu. Jak piszą o sobie na oficjalnej stronie internetowej zespołu: 

Jesteśmy scenicznymi zwierzakami, z utęsknieniem czekającymi na rozdarcie gardeł ludzi na naszych koncertach.”

Chłopaki wciąż się rozwijają i od lat pielęgnują swój autorski styl tworzenia. Nazwali go  WRRR! – Witalny Rock Reggae Rap. W 2019 chłopaki wydały swój debiutancki album „Wilki kochają kwiaty”. W bieżącym roku zespół obchodził swoje 15-lecie istnienia.

Można pomyśleć, że ze względu na to kim jest jego żona, Adrian Łabanowski  będzie miał wobec ich relacji również plany zawodowe. Nie pomyliliście się. Maria Sadowska wraz z zespołem NO LOGO nagrała już kilka kawałków. Wśród nich znajdziecie utwór: “Kochajmy się”, “Panie Proszą Panów” czy “Symfonię małego miasta”.

Zobacz: Jacek Braciak – żona, dzieci, wzrost, syn, agata buzek, życie prywatne, partnerka, z synem, córki, partnerki

Adrian Łabanowski — pochodzenie

Zanim przejdziemy do tego ile ma lat Adrian Łabanowski opowiemy wam trochę o jego pochodzeniu. Adrian Łabanowski studiował na uniwersytecie w Krakowie, ale wcale nie pochodzi z naszej pięknej byłej stolicy. 

Adrian Łabanowski,  zanim stał się znany w branży muzycznej, wychowywał się w małej mieścinie w województwie podlaskim. Łabanowski nigdy nie krył się ze swoim pochodzeniem. Co więcej, cały zespół NO LOGO pochodzi z tego samego małego miasteczka, co lider ich zespołu. 

Adrian Łabanowski z pochodzenia jest z miasteczka Sejny. W statystykach na portalu Wikipedia możemy wyczytać, że jest to najmniejsze miasteczko powiatowe w Polsce — w 2019 roku Sejny liczyły 5260 mieszkańców. 

Adrian Łabanowski — data urodzenia, wiek, ile ma lat?

Jak już wspominaliśmy małżeństwo Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego jest bardziej skryte niż większość par celebrytów. W związku z tym data urodzenia czy to Adriana, czy dzieci pary nie została nigdy podana do wiadomości publicznej. 

Znane są wyłącznie urodziny damskiej części tandemu Sadowska-Łabanowski. Wiemy, że data urodzenia piosenkarki to 27 czerwca 1976 roku, nie znamy jednak daty urodzenia jej męża. Jedyną częścią daty urodzenia muzyka, jaką znamy to rok — mężczyzna urodził się w 1979. Oznacza to, że w tym roku osiągnął wiek 41 lat. 

Jak nietrudno się zorientować u pary muzyków występuje mała różnica wieku — Maria Sadowska jest o 5 lat starsza od swojego męża. To ile mają lat, nie stanowi dla nich problemu, tworzą bardzo zgodne i kochające się małżeństwo.

Adrian Łabanowski — żona, dzieci

Źródło: Facebook Adrian Łabanowski

Wspomnieliśmy już trochę o związku Adriana Łabanowskiego i Marii Sadowskiej, ale historia ich małżeństwa jest zbyt bajkowa, by można ją było pominąć.

Para bardzo chętnie opowiada o początkach swojego poznania. W 2007, kiedy oboje nie wiedzieli jeszcze, kim jest ta druga osoba, spotkali się wzrokiem na festiwalu muzyki reggae w Ostródzie. W jednym z wywiadów piosenkarka uchyla rąbka tajemnicy ich pierwszego spotkania. Opisuje, że w czasie jednego z koncertów ich spojrzenia się spotkały i… już nie mogły od siebie oderwać. Po czasie, który według obojga mógł trwać całe wieki, a był tylko jedną piosenką, para zdecydował się podejść i zapoznać ze sobą. 

Początkowo nie wiedzieli kim jest druga strona, ani że oboje pracują w show-biznesie. Można powiedzieć, że całkowitym przypadkiem dobrali się jak w korcu maku.

Adrian Łabanowski i Maria Sadowska szybko się zeszli, ale nie od razu wzięli ślub. Dla pary nie było problematyczne, ile druga połowa ma lat czy to, jakie jest jej pochodzenie. Maria Sadowska w jednym z wywiadów zdradza, że dopóki w ich życiu nie pojawiły się dzieci, nie czuła potrzeby zawarcia związku małżeńskiego.

Zobacz: Mama na obrotach – wiek, mąż, gdzie mieszka, imię i nazwisko, Klaudia Klimczyk, skąd pochodzi, Wikipedia, ile ma lat, dzieci

Wiele zmieniło się jednak kiedy ich dzieci osiągnęły wiek 5 lat i jednego roku. Para pobrał się 2017 i od tamtego czasu są jeszcze bardziej nierozłączni. Szczęśliwi rodzice, będą według Wikipedii obchodzić 6 rocznicę ślubu w 2023 roku. 

Dzieci pary, które ostatecznie były cementem dla ich związku, to chłopiec i dziewczynka. Mają na imię Lila i Iwo, a w 2023 roku będą obchodziły kolejno 11 i 7 urodziny. Wiemy ile mają lat dzieci Łabanowskiego i Sadowskiej, ale podobnie jak w przypadku muzyka, nie są znane ich daty urodzenia. 

Adrian Łabanowski — czego nie powie nam Wikipedia?

Jak już pisaliśmy, Adrian Łabanowski jest artystą stroniącym od światła reflektorów i rozkładówek tabloidów. Udało nam się jednak znaleźć ciekawostkę na jego temat, o której nie powie wam nawet Wikipedia! 

Okazuje się, że muzyk zaangażowany jest artystycznie nie tylko w tworzenie utworów, ale jest również… malarzem. Adrian Łabanowski maluje już od kilku lat. Część jego twórczości wystawiona jest w kilku galeriach. Jedną z nich jest warszawska galeria KAWAI Art. Gallery w Hali Koszyki. Jeśli zainteresował was malarski wątek twórczości Łabanowskiego, koniecznie musicie ją odwiedzić przy nadarzającej się okazji. 

Wiecie już absolutnie wszystko o postaci Adriana Łabanowskiego — ile ma lat, jak się nazywają jego dzieci oraz skąd pochodzi. Koniecznie podzielcie się z nami w komentarzach opiniami o twórczości tego artysty — jesteście fanami jego muzyki, czy może znacie go tylko z małżeństwa z Marią Sadowską?

Ostatnio dodane
Powiązane