Gdzie kręcono serial Ranczo – gdzie są Wilkowyje?

Popularność seriali sprawia, że są one coraz chętniej pokazywane jako stały element programu codziennego. Nic więc dziwnego, że najwierniejsi fani, co jakiś czas piszą do stacji telewizyjnych o powrót ich ulubionych tytułów. Popularność serialu Ranczo sprawiła, że przed telewizorami zasiadały całe rodziny, co więcej pojawiały się w sieci pytania o to, gdzie kręcono Ranczo? To wszystko dlatego, że ludzie chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie pod sklepikiem, czy też pozwiedzać miejsca, w których kręcono poszczególne sceny. Prawdą jest, że popularności miejscowości urosła do takiej rangi, że dla wielu odwiedzający to możliwość zarobku, dlatego z chętnie z tego korzystają. Wbrew pozorom, jest to prawdziwe miejsce, w którym znajdują się prawdziwe budynki przedstawione w serialu. Dlatego, jeśli ktoś chciałby sprawdzić, gdzie nagrywano Ranczo? A następnie wybrać się na wycieczkę, to ma na to szansę. Tak naprawdę serial nagrywano w Jeruzalu i w okolicznych miejscowościach (Mrozy, Łukówiec). Stąd też osoby zainteresowane mogą skorzystać z okazji i odwiedzić te rejony.

Zobacz: Gra o Tron – gdzie kręcono ten popularny serial?

Gdzie kręcono Ranczo?  

Popularność serialu sprawiła, że dla wielu mieszkańców pojawiła się okazja do dodatkowego zarobku, z czego bardzo chętnie korzystają. Między innymi fakt, że zarówno aktorzy, jak i miejsca wzbudzają nadal silne emocje, co jakiś czas organizowane są zloty miłośników. Oznacza to, że jeśli tylko ktoś odszuka miejsce, gdzie kręcono Ranczo, będzie mógł przybyć na najbliższy zlot fanów, a nawet spotkać aktorów. Każdy lubi przyjemnie spędzać czas, dlatego oglądanie seriali to wspaniała rozrywka. Dla największych miłośników szansa na to, by spotkać ulubieńców to okazja, by przejechać się na wycieczkę właśnie tam, gdzie nagrywano Ranczo. Przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie zawsze uda się znaleźć stosowny termin. Z drugiej jednak strony, jeśli ktoś z zamiłowaniem śledził wszystkie odcinki, bardzo wczuwał się w poszczególne sytuacje, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w konkretnych miejscach, właśnie tam, gdzie kręcono serial Ranczo.

Źródło: wposzukiwaniu.pl

Gdzie znajduje się dworek z Rancza? 

Miłośnicy serialu na właściwie każdym kroku szukają najpopularniejszych nieruchomości, które były pokazane w serialu. Oczywiście nie zawsze informacja o tym, gdzie kręcono Ranczo Wilkowyje, będzie wystarczająca. Jednak osoby, które pasjonują się w odwiedzaniu takich miejsc, z pewnością znajdą je w okolicy. Pojawia się sporo zapytań o to, gdzie kręcono film Ranczo? Poznając miejscowość, a także dokładniejszą lokalizację, wiele osób chciałoby zobaczyć dworek, który był pokazany w serialu. Dworek Lucy położony jest z drugiej strony Mazowsza, w miejscowości Sokule (gmina Wiskitki, powiat żyrardowski). Dlatego osoby zainteresowane zobaczeniem tego miejsca, mogą zrobić sobie pamiątkową sesję w jego otoczeniu. 

Gdzie jest plebania z Rancza? 

Z pewnością dla miłośników serialu jedną z ważniejszych postaci był wójt i sołtys, którego świetnie zagrał Cezary Żak. Gdzie nagrywano Ranczo? Gdzie kręcono Ranczo Wilkowyje? Zarówno serial, jak i film powstał w Jeruzalu i to właśnie tam znajduje się plebania, która została pokazana w jednej i drugiej produkcji. Osoby zafascynowane zarówno planem zdjęciowym, jak i możliwością posiedzenia na serialowej ławeczce, mogą więc wybrać się w czasie wolnym i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Często przyjeżdżają tam osoby z całego kraju, by zrobić sobie pamiątkową sesję, dlatego miejsce, gdzie kręcono serial Ranczo, cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. 

Zobacz: Program „Bar” – na czym polegał i gdzie był kręcony?

Gdzie znajduje się dom wójta z Rancza?  

Głowni bohaterowie serialu mogą liczyć na szczególnie duże grono fanów. Jeśli ktoś szuka, gdzie kręcono film Ranczo? Lub gdzie kręcono Ranczo Wilkowyje? To z pewnością zainteresuje go także dom wójta. Tutaj niemałym zaskoczeniem jest fakt, że dom znajduje się w miejscowości Latowicz i w rzeczywistości jest budynkiem Urzędu Gminy. Dla wielu osób odszukiwanie informacji o tym, gdzie kręcono film Ranczo i poszczególne jego sceny to prawdziwa pasja, dlatego z chęcią nie tylko szukają budynków i miejsc, ale odwiedzają je w rzeczywistości.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane