Strims.top / strumyk.tv – opinie, czy jest bezpieczny?

W ostatnich latach coraz bardziej popularne stały się strony internetowe, gdzie możemy oglądać “darmową telewizję”. Dzięki stronom, które emitują sygnał telewizyjny, jesteśmy w stanie oglądać na komputerze nasze ulubione programy telewizyjne. Ogromną oglądalnością cieszą się przede wszystkim wydarzenia sportowe, a najważniejsze dla internautów jest obejrzenie poczynań naszych reprezentantów Polski w piłce nożnej. 

Strony typu strumyk.tv/strims.top z możliwością oglądania programów telewizyjnych w Internecie, są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które postanowiły zrezygnować z satelity, kablówki lub dla osób, które nie posiadają telewizora. Jakie są powody podjęcia takiej decyzji? Jest ich wiele, między innymi osoby, które zdecydowały się na taki krok, chcą mieć kontrolę nad tym, co oglądają i nie chcą tracić czasu na zbędne reklamy. Właśnie dla takich osób strony internetowe, na których można oglądać programy telewizyjne na komputerze, to świetne rozwiązanie! Gdzie w takim razie możemy oglądać mecze i programy telewizyjne w Internecie?

Sprawdź: Zalukaj – jak ominąć obciążenie serwera?

Strims top / strumyk tv – opinie 

Najważniejsze wydarzenia sportowe możemy obejrzeć na żywo w telewizji, między innymi na programach: TYP1, TVP Sport czy Polsat Sport. Jednak, co w przypadku, jeśli nie posiadamy telewizora? Oczywiście możemy obejrzeć na wielu stronach internetowych, gdzie dane wydarzenia są emitowane. Jedną z najlepszych stron internetowych, na których możemy oglądać między innymi streamy online z wydarzeń sportowych to strims.top, inaczej też strumyk.tv. 

Jakie opinie ma strona internetowa strumyk.tv/strims.top?

Strumyk.tv posiada wiele pozytywnych opinii. Jedną z większych zalet, jaką internauci określają w opiniach to, że od razu po wejściu na stronę pojawią nam się wszystkie rozgrywki, które odbywają się aktualnie, ale też te, które mają się odbyć w ciągu następnych dni. Dzięki czemu możemy szybko zaplanować sobie najbliższe wieczory. Również za ogromną zaletę uważają możliwość czatowania, gdzie możemy dzielić się naszymi wrażeniami z meczu z innymi kibicami. Czatowanie możliwe jest po założeniu darmowego konta. W opiniach na temat strumyk.tv internauci za zaletę uważają również pokazywanie opublikowanych najważniejszych Tweet’ów pochodzących z serwisu anglojęzycznego – Goal oraz polskojęzycznego – Transfery.info. Pamiętajmy również o tym, że strims.top zapewnia nam nie tylko możliwość obejrzenia wydarzeń sportowych, ale również polskich oraz zagranicznych kanałów za darmo bez zakładania konta. 

Sprawdź: Jak wyłączyć Play Now? Jak zrezygnować?

Strims top / strumyk tv – czy jest bezpieczne?

Należy się zastanowić, czy strona strims.top/strumyk.tv jest bezpieczna? 

Coraz więcej pojawia się stron Internetowych typu strumyk.tv/strims.top, gdzie za darmo emitowany jest sygnał telewizyjny, dzięki czemu mamy pełny dostęp do kanałów telewizyjnych. Jednak musimy uważać, ponieważ możemy się natknąć na strony, które są niebezpieczne i nielegalne. Korzystanie ze stron, gdzie udostępnione są programy telewizyjne, jest zgodne z prawem, ale funkcjonowanie ich, jest już nielegalne. Pamiętajmy, że pirackie transmisje online mogą być narzędziem do pozyskania naszych danych przez cyberprzestępców. W szczególności uważajmy na strony internetowe, gdzie proszą nas o zainstalowanie różnych wtyczek i dodatków. Mogą one służyć do kradzieży naszych danych lub do kopania walut wirtualnych, przez co nasz komputer może mocno zwolnić. Nie ufajmy również stronom typu strumyk.tv, gdzie proszą nas o wysłanie wiadomości SMS, aby odblokować telewizje online. Przez naszą nieuwagę, mogą nas okraść i zapisać do jakiejś usługi subskrypcyjnej, przez co z naszego konta co miesiąc będą pobierane od nas opłaty. 

Sprawdź: Paramaxil i afera lodowa – o co chodzi? Gdzie zobaczyć film?

Strims top / strumyk to nielegalne strony

Jak to jest, że takie strony typu strumyk.tv działają tyle lat na rynku polskim i nikt nic z tym nie robi? Czy udostępnianie transmisji innych nie jest nielegalne? 

Jeśli programy telewizyjne w Internecie pochodzą z serwisów, które udostępniają nam stacje telewizyjne, to oczywiście jest to legalne i bezpieczne. Jednak udostępnianie programów telewizyjnych przez innych administratorów już nie. Kilka stron z darmową telewizją w Polsce zostały zablokowane, a ich administratorzy usłyszeli zarzuty. Z tego powodu administratorzy takich stron próbują obejść ten zakaz i rejestrują swoje strony za granicą. 

W takim razie, czy strona strumyk.tv/strims.top jest bezpieczna i legalna? Tak, jest bezpieczna i legalna! Dlaczego? Administratorzy strony strumyk.tv wykupili prawo do bundesligi. Jest to dostęp do meczów online, które transmitowane są na żywo i za darmo, gdzie możemy bezpiecznie i legalnie oglądać livestreamy. 

Pomimo tego, że samo oglądanie nielegalnie udostępnionych treści jest zgodne z prawem i legalne, to jednak nieuczciwe jest wspieranie takich stron. Jeśli chcemy obejrzeć programy telewizyjne i transmisje sportowe na komputerze, wybierajmy strony, które udostępniają te treści legalnie.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane