Teresa Werner – wiek, młoda, kiedyś, mąż, ile ma lat, córka, dzieci, data urodzenia dziecka, wzrost

Teresa Werner to polska piosenkarka, która zadebiutowała występami w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk. Występowała w nim 32 lata, by w 2011 rozpocząć samodzielne występy. Solową karierę rozpoczęła singlem „Miłość jest piękna.”Rok później ukazał się jej pierwszy solowy album „Spełnić marzenia”. Uzyskał on status platynowej płyty. Od 2020 roku w Polo TV prowadzi program „Koncert życzeń z Teresą Werner”. Jaki jest jej życiorys? Jak ma na imię jej mąż? Ile lat ma Teresa Werner? Czy artystka doczekała się dzieci? Jaka jest data urodzenia dziecka? Czy miała operacje plastyczne?

Teresa Werner – wiek, wzrost, waga

Wiek Teresy Werner łatwo policzyć, kiedy poznamy datę urodzin artystki. Ile ma lat? Data urodzenia dziecka – podają rodzice Teresy. Data urodzin artystki przypada na 10 marca 1958 roku, a więc ma 64 lata. Wzrost i waga to informacje, które nie są ogólnie dostępne.

Mimo, że nie wiemy, jaki jest jej wzrost, wiemy, że Teresa Werner urodziła się w Nakle Śląskim. Tam też dorastała i stamtąd wywodzą się jej rodzice, więc jej życiorys jest mocno związany ze Śląskiem.

Już w szkole rozpoczęła się jej muzyczna przygoda. Początkowo występowała na szkolnych uroczystościach, brała udział w konkursach, na których zdobywała liczne nagrody i wyróżnienia. Śpiewanie zawsze stanowiło dla niej dużą przyjemność, dlatego postanowiła związać swoją drogę życia właśnie z muzyką, a wspierali ją w tym rodzice. Wiek 16 lat był szczęśliwy dla Werner, gdyż zadebiutowała w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk. Musiała także zdać egzamin, który stał się dla niej przepustką do występów na całym świecie. Kiedyś, w czasach PRL wyjazdy za granicę nie były częste, a występy z zespołem dawały szansę na poznanie świata. Występowali w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Może poszczycić się występami na takich scenach jak:  Broadway i Carnegie Hall. Już w czasie wolnej Polski, w 1991 roku Teresa Werner reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła 1. miejsce. W 1998  roku Prezydent Rzeczpospolitej Polski Aleksander Kwaśniewski, odznaczył artystkę Srebrnym Krzyżem Zasługi. Teresa Werner była najdłużej śpiewającą wokalistką zespołu. Była z nim związana przez 32 lata. Odchodząc na muzyczną emeryturę, nadal pozostawała w świetnej formie wokalnej i fizycznej.

Źródło: instagram

Muzyka zawsze była częścią jej życia. Odchodząc z zespołu Śląsk, nie mogła na zawsze porzucić muzyki. Dlatego też postanowiła rozpocząć karierę solową. W 2011 wydała singiel „Miłość jest piękna”, który przypadł do gustu szerokiej publiczności. W 2012 roku artystka wydała swój solowy debiutancki album zatytułowany “Spełnić marzenia”. Dwa lata później ukazał się kolejny – “Szczęśliwe chwile”, a w 2016 roku “Miłość to nie zabawa”.  Teresa Werner sama pisze teksty swoich piosenek, wybiera kreacje i planuje koncerty. Jest ikoną stylu dla wielu kobiet.

Teresa Werner – operacje plastyczne

Teresa Werner – wiecznie młoda. Wiek się dla niej zatrzymał. Tak o artystce piszą media. Kobieta wygląda bardzo dobrze, biorąc pod uwagę, ile ma lat. Promienieje na scenie i poza nią. Chętnie pokazuje się bez makijażu, pokazując swoją nienaganną cerę. Wiele osób twierdzi, że mody wygląd, 64-latka osiągnęła dzięki operacjom plastycznym. Czy miała więc operacje, że jej twarz jest tak młoda? Teresa Werner nie mówi o tym wprost, ale sugeruje to w swoich wpisach w mediach społecznościowych. Podkreśla, że dba o swoje ciało dla siebie i dla swoich fanów, można więc domyślać się, że chodzi również o operacje. Teresa Werner starannie dobiera kreacje sceniczne, a także wykonuje odpowiedni makijaż. Artystka często występuje w sukienkach czy damskich garniturach. Ale zawsze do swojej kreacji dodaje nutkę ekstrawagancji.

Zobacz: Paulina Smaszcz – nowy partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, partner, kiedyś, rozwód

Teresa Werner – młoda, jak wyglądała kiedyś?

Teresa Werner jako młoda dziewczyna wyglądała zjawiskowo. Jak wyglądała kiedyś? Szczupła, z długimi blond włosami, robiła wrażenie na koncertach, nie tylko na przedstawicielach męskiej publiczności. Kobiety zachwycały się jej pięknym głosem i naturalny wyglądem.

Teresa Werner – mąż

Teresa Werner w mediach społecznościowych zarówno kiedyś, jak i teraz chętnie chwali się swoim życiem prywatnym i pokazuje swój życiorys. Była zamężna. Jej pierwszy mąż był solistą baletu. Parze nie ułożyło się, ale z tego związku na świat przyszła córka pary – Joanna Garbos, a data urodzenia dziecka to 1981. Joanna ma wzrost taty. 

Teresa Werner nie ma więcej dzieci. Od 2010 roku artystka jest w ponownym związku. Jej wybrankiem jest Wiesław Werner. Poznała go, gdy pracował w ubezpieczeniach. Mąż Teresy Werner pracuje w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej. Mieszkają obecnie w Koszęcinie.

Teresa Werner – dzieci

Ile dzieci ma artystka? Jak jest data urodzenia dziecka?  Tylko jedną córkę – Joanna Garbos, która jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Córka nie poszła w ślady matki. Przed pewien czas była nauczycielką akademicką na Politechnice Częstochowskiej. Obecnie pracuje w firmie farmaceutycznej. Matka często chwali się zdjęciami córki w social mediach. Fani podkreślają, że artystka wygląda jak siostra. Córka Joanna uwielbia konie i motocykle.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane