Konrad Skolimowski – Wikipedia, skąd pochodzi czyj syn, życiorys, rodzice, wiek, dziewczyna

Konrad Skolimowski, występujący pod pseudonimem Skolim, to polski aktor serialowy oraz muzyk disco polo, który stał się popularny za sprawą roli w serialu „Barwy Szczęścia”. Wziął również udział w dwóch galach Prime MMA. Mimo sporych osiągnięć i ciekawego życiorysu nie znajdziemy o nim zbyt wiele informacji na Wikipedii. Prywatnie jest wielbicielem sportu i bardzo rodzinnym facetem. Kim jest Konrad Skolimowski? Czyj syn to Skolim? Czy Konrad Skolimowski ma dziewczynę? Skąd pochodzi, gdzie mieszka, jakie ma wykształcenie i jaki jest jego wiek?

Zobacz: Mirosław Trzciński – wiek, życiorys, choroba, Wikipedia, ile ma lat, żona, wzrost

Konrad Skolimowski – kto to? Co nam powie Wikipedia?

Konrad Skolimowski, czyli Skolim to młody aktor, który występuje głównie w serialach, gdzie dostaje największe angaże. Jednak Konrad Skolimowski pojawia się również w filmach, w których gra mniejsze role. Największe uznanie i rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu „Barwy Szczęścia”, w którym gra jedną z głównych ról. Zawitał również w takich produkcjach jak:

  • „Klan”
  • „Na wspólnej”
  • „O mnie się nie martw”
  • „Echo serca”
  • „Dziewczyny ze Lwowa”.

Przygodę z aktorstwem Skolim rozpoczął w wieku 16 lat, co oznacza, że przed kamerami występuje ponad 10 lat. Fani seriali nie wiedzą jednak, że Konrad Skolimowski robi również karierę muzyczną, a jako wokalista disco polo nagrał sporo piosenek, z których niektóre stały się hitami. Największą popularnością cieszy się piosenka „Wyglądasz idealnie”. Natomiast z utworem „Kiss Me Baby” Skolim zgłosił się do preselekcji Eurowizji, jednak nie przeszedł do dalszych etapów. Konrad Skolimowski wziął również udział w dwóch walkach gali Prime MMA z Janem Kapelą i Księciuniem – oba pojedynki zakończyły się zwycięstwem Skolima, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę jego doskonałą formę. Konrad Skolimowski trenował boks i często ćwiczy na siłowni. Mimo znacznej kariery o Skolimie nie ma jeszcze żadnych artykułów na Wikipedii i próżno szukać tam informacji o jego wykształceniu, wieku, rodzicach. Nie ma też odpowiedzi na pytania: gdzie mieszka, skąd pochodzi, czyj syn to Skolim? Jednak jego bogaty życiorys jest często opisywany na różnych plotkarskich stronach.

Źródło: instagram.com/skolim_/

Konrad Skolimowski – skąd pochodzi, gdzie mieszka?

Konrad Skolimowski urodził się w 1996 r. więc jego aktualny wiek to 27 lat. Skąd pochodzi i gdzie mieszka Skolim? Skolimowski mimo częstych występów na scenie i przed kamerami oraz dużej aktywności w mediach społecznościowych nie podaje zbyt wielu informacji na swój temat, a podany do publicznej wiadomości życiorys dotyczy życia zawodowego, a nie prywatnego. Dlatego nie wiadomo skąd pochodzi Skolim, a gdzie mieszka? Dokładna nazwa miejscowości nie jest podana, ale wiadomo, że Skolimowski osiadł w niewielkiej miejscowości na Mazowszu, gdzie mieszka ze swoją rodziną. Podobno dom Konrada Skolimowskiego niczym się nie wyróżnia, chociaż na jego podjeździe można zobaczyć 2 auta znane z teledysków wokalisty.

Zobacz: Wiktoria Jaroniewska – kto to, wiek, wzrost, Wikipedia, piłka ręczna, waga, Legnica, chłopak, skąd jest?

Konrad Skolimowski – wykształcenie, dziewczyna, partnerka i inne informacje

Wiele osób, a szczególnie fanki przystojnego Skolima zastanawia się, czy aktor i wokalista ma dziewczynę, partnerkę lub nawet żonę. Mimo ogólnej skrytości aktora na temat tego, skąd pochodzi, dość dużo wiadomo o jego aktualnym życiu. Konrad Skolimowski od lat związany jest z Aleksandrą Sarnecką, a jego partnerka jest również matką jego dwóch synów. Fani zarzucali Skolimowi pewną hipokryzję, gdyż często mówi o swojej wierze w Boga, a jego dziewczyna długo pozostawała jego partnerką, a więc para żyła ze sobą i miała dzieci bez ślubu. Aktualnie Aleksandra Sarnecka to nie tylko partnerka, ale i żona Skolima, chociaż ciężko jest znaleźć jakieś obszerniejsze informacje na temat tego wydarzenia. Wykształcenie Skolimowskiego nie jest podane do publicznej wiadomości, nie wiadomo więc, że ma on jakieś wykształcenie aktorskie lub muzyczne.

Konrad Skolimowski –  rodzice, czyj syn?

Dostępny w Internecie życiorys Skolimowskiego nie mówi wiele o jego rodzinie, a rodzice nie są znani. Więc do publicznej wiadomości nie jest podane czyj syn to Konrad Skolimowski. Co więcej, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie: kim są rodzice Skolima lub czyj syn to jest, wyszukiwarki i Wikipedia kierują na stronę Jerzy Skolimowskiego (znany reżyser i aktor), chociaż nie ma żadnych dowodów na jakiekolwiek powiązania rodzinne. Więcej niż o swoich rodzicach i o tym, czyim synem jest Skolim, zainteresowany opowiada o swoich dzieciach. Skolim wraz z partnerką to dumni rodzice dwóch maluchów. Wiadomo jednak, że Skolim jest dość blisko ze swoją rodziną – wspomina o babci robiącej przetwory i ukochanym dziadku, którego reanimował, ale niestety starszy pan zmarł na oczach Skolimowskiego.

Zobacz: Filip Pławiak – żona, partnerka, bez koszulki, instargam, michalina łabacz, rodzice, brat, dziewczyna

Ostatnio dodane
Powiązane