Marcysia Ryskala – wiek, kiedyś, wzrost, nos, waga, wikipedia, klub nocny, brat, operacja, urodziny

Kim jest Ryskala Marcysia? Czym się zajmuje i z czego jest znana? Przeczytaj ten artykuł i zapoznaj się z najnowszymi relacjami na jej temat. Dowiesz się, jak wyglądała kiedyś, przed operacją nosa. Klub nocny? Odpowiadamy na pytanie, czy pracowała jako tancerka w night clubie. Znaleźliśmy też trochę miejsca na prywatę. Kim jest brat Ryskali? Sprawdź! Zostań z nami do końca.

Zobacz: Mateusz Gessler – rodzice, Wikipedia, kim jest dla Magdy Gessler?

Marcysia Ryskala – kto to? Wiek, wzrost, Wikipedia

Marcysia Ryskala, a właściwie Maria Ryskala to polska influencerka i youtuberka, która zdobyła popularność po tym, jak w roku 2020 dołączyła do znanej 3KIPY Friza. Interesuje cię wiek młodej, internetowej celebrytki? Marcysia urodziła się 25 grudnia 1997 roku. Jak łatwo można obliczyć, niedługo będzie świętować swoje 25 urodziny. 

Marcysia Ryskala nie doczekała się jeszcze swojej strony na Wikipedii. Jedyne co udało nam się znaleźć w tej internetowej encyklopedii to informacje dotyczące Ekipy Friza, do której należała Marcysia Ryskala. Czas przeszły nie jest przypadkowy. Ekipa zakończyła projekt tego roku, o czym poinformowała oficjalnie swoich widzów poprzez kanały w mediach społecznościowych.

Cały projekt trwał od roku 2018. W tym czasie założyciele i uczestnicy “Domu Friza” zdobyli ogromną popularność w całym kraju. Liczba subskrybentów na kanale YouTube wynosiła 2 mln. W latach 2018-2022 brali udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Współpracowali m.in. z Lodami Koral, wypuszczając na rynek polski ogromny nakład lodów sorbetowych o smaku cytrynowym i truskawkowym. Pomysł okazał się fenomenem, a popularność tego produktu porównuje się do kiedyś ulubionych lodów Bambino z czasów PRL. Ekipa zasłynęła wśród młodych odbiorców również tworzoną muzyką. Proste teksty, profesjonalnie zmontowane teledyski, które przykuwały uwagę – to był klucz do sukcesu tej grupy. 

Źródło: ising.pl

Marcysia w tej formacji była odpowiedzialna za śpiew i kanał na YouTube. Oprócz tego dbała o swoje konto na Instagramie. Dziś obserwuje ją 2 mln użytkowników. Udziela się dodatkowo również na TikToku.

Szukasz więcej informacji? Interesuje cię nie tylko wiek influencerki, ale i również jej wzrost i waga? Poniżej zamieszczamy krótką metryczkę z najważniejszymi danymi o Marii Ryskali. Oto ona: 

Zobacz: Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – wzrost, wiek, waga, kim jest dziewczyna Gimpera?

imię i nazwisko: Maria Ryskala,

wiek: 25 lat,

wzrost: 168 centymetrów,

waga: 52 kilogramy,

obserwatorzy na Instagramie: 2 mln,

obserwatorzy na TikToku: 1,9 mln.

Marcysia Ryskala – kiedyś, jak wyglądała? 

Jak wyglądała Marcysia kiedyś? Ciężko znaleźć bardzo stare zdjęcia influencerki. Fotki, na które trafiliśmy w sieci to te, na których youtuberka jest bez makijażu. A te w większości przypadków bywają niekorzystnie wykonane. Ryskala wygląda na nich inaczej, ale wciąż nie są to stare zdjęcia sprzed lat. Z tego względu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć i ocenić jak wyglądała idolka młodego pokolenia kiedyś. 

Marcysia Ryskala – nos, czy to prawda, że ma nowy nos? 

W ostatnim czasie Internet zawrzał od spekulacji na temat operacji plastycznej, jakiej poddała się młoda kobieta. Czy to prawda, że Marcysia zoperowała się i ma nowy nos? Po zdjęciach, które umieściła w swoich socialach sama Ryskala możemy wnioskować, że tak! W mediach społecznościowych możemy zobaczyć fotki ze szpitala, na których dziewczyna jest posiniaczona na twarzy i ma założony opatrunek. 

Źródło: YouTube Marcysia Ryskala

Czym kierowała się Maria, decydując się na operację? Rozgłos i zainteresowanie jej osobą? Czy nos był jej największym kompleksem? Tego nie wiemy. Przeglądając jednak zdjęcia młodej influencerki jeszcze sprzed zabiegu nie doszukaliśmy się niczego dziwnego w jej wyglądzie, a nowy nos nie zmienia diametralnie jej prezencji.  

Marcysia Ryskala – klub nocny, brat, urodziny, czyli życie prywatne 

Czas na trochę prywaty. Kiedy Wikipedia nie powie nam nic na temat młodej influencerki informacji trzeba szukać gdzie indziej. W tym wypadku warto przejrzeć media społecznościowe oraz przewertować wyniki wyszukiwania w sieci. Na co natrafiliśmy? Czytaj dalej. 

Zacznijmy od tego, co szokuje najbardziej. W Internecie pojawiają się wpisy dotyczące przeszłości młodej influencerki. Rzekomo miała pracować w klubie nocnym jako tancerka. Jednak nigdzie nie pada ani nazwa tego klubu nocnego, ani nie określono dokładnie, kiedy tam tańczyła. Dziewczyna nie tłumaczyła się z niczego i nie zdementowała narastających pomówień na jej temat. Głos w tej sprawie zabrał jej chłopak Mateusz “Tromba” Trąbka i wszystkiemu zaprzeczył. Dodał również, że informacje pojawiające się w sieci na temat Marcysi są nieprawdziwe. Wygląda na to, że nie każdy dobrze życzy młodej dziewczynie, chcąc zaszkodzić jej wizerunkowi. 

O co chodzi z wyszukiwaniem frazy “Marcysia Ryskala urodziny”? Influencerka prawdopodobnie na imprezie urodzinowej Wersow (również uczestniczka Ekipy Friza) złamała nogę. W mediach pojawiły się zdjęcia i nagrania z tego okresu. 

Zobacz: Wersow bez makijażu — takich zdjęć nie widzieliście

W tej części artykułu, zagłębiając się w życie prywatne youtuberki chcemy wspomnieć jeszcze o jej rodzeństwie. Marcysia ma dwóch braci, ale to tylko na temat młodszego brata Borysa mamy jakiekolwiek wiadomości.  W tym roku skończył 16 lat i wychodzi na to, że poszedł w ślady siostry. Również udziela się w mediach społecznościowych. Jego kanał na Instagramie obserwuje już ponad 70 tys. użytkowników. Brat Marcysi wystąpił w kilku nagraniach siostry, stąd mogliśmy poznać go bliżej, zanim zaczął sam działać w Internecie. 

Źródło: Instagram Borys Ryskala

Podsumowując, w tym artykule sprawdziliśmy Wikipedię i nie tylko, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. W metryczce umieściliśmy m.in. informacje na temat wzrostu i wagi influencerki. Potwierdziliśmy domysły na temat jej nowego nosa oraz wyjaśniliśmy, o co chodzi z wyszukiwaniami związanymi z urodzinami. Bądź na bieżąco i odwiedzaj nasz portal częściej. Jak zawsze znajdziesz tu sprawdzone smaczki na temat polskich gwiazd. 

Ostatnio dodane
Powiązane