Zenon Martyniuk – wiek, wzrost, majątek, kim jest?

Mimo, że tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać, warto wiedzieć, że Zenon Martyniuk, urodzony w 1969 roku to polski wokalista i gitarzysta, specjalizujący się w muzyce disco polo. Mężczyzna znany niemal wszystkich Polakom mierzy 1,75 m wzrostu i ma dziś 53 lata. Kwestii majątku celebrytów nigdy nie możemy być pewni, ale jak donoszą media, muzyk może zarabiać dziś nawet do 7 milionów złotych rocznie. 

Zobacz: Krzysztof Radzikowski – schudł, został ojcem, żona, wiek, wykształcenie, dziecko, dziewczyna, siostra, wzrost, waga, rodzina

Zenon Martyniuk – żona, Danuta Martyniuk

Czy wiesz, że Danuta Martyniuk jest z wykształcenia pielęgniarką i przez znaczną część swojego życia pracowała na oddziale onkologicznym? Dziś kobieta ma 56 lat (urodziła się w 1967 roku w Bielsku Podlaskim) i wraz z Zenonem Martyniukiem znajduje się w szczęśliwym związku małżeńskim od ponad 30 lat. Żona wokalisty na pewno nie spieszy zatem do rozwodu (podobnie zresztą jak sam celebryta)! Ciekawostką jest fakt, że Danuta Martyniuk nie tylko zna się na modzie, ale i należy do grupy kolekcjonerów swoistych modowych perełek w kategorii torebek. Posiada kolekcję kilku drogocennych okazów, spośród których tylko kilka można wciąż dostać na rynku! Młodość i klasa nie zależą przecież od wieku, prawda? 

Zenon Martyniuk – nowe zęby

Media nie dają nam zapomnieć nie tylko o “fake-owym” wypadku, ale i o wyraźnej zmianie, którą przeszedł wokalista. Tak, to prawda! Zenon Martyniuk może pochwalić się pięknymi, nowymi zębami, a jego atrakcyjny, biały uśmiech zaskakuje nas już od niedawna na każdym jego wystąpieniu. W końcu nie tylko Danuta Martyniuk może przechodzić metamorfozy! Czytelników zastanawia niejednokrotnie ile kosztuje zabieg związany z odnawianiem zębów. Cóż… Koszt takich działań u specjalisty podlega wahaniom związanym z licznymi czynnikami zmiennymi; z całą pewnością nie jest to jednak mała suma. Zgodnie z opinią ekspertów cena za nowe zęby może wahać się w granicach 10-12 tys. złotych. 

Zenon Martyniuk – porwanie syna, o co chodzi? 

Wiemy, że w ostatnim czasie internet bezwiednie owładnęła informacja o tragicznej śmierci bezdyskusyjnego króla disco polo oraz porwaniu jego syna. Czy jednak prawdziwa? Jedno jest pewne: stajemy się obecnie świadkami i uczestnikami mody na masowe powielanie zmyślonych, różnego rodzaju plotek, które niestety (lub “stety”) nie mają najmniejszego związku z rzeczywistością. Jednym dowodów na utrzymujący się w ostatnim czasie trend była wiadomość o porwaniu Daniela Martyniuka. Pragniemy w tym miejscu uspokoić wszystkich fanów rodziny muzyka: w ostatnim czasie nie doszło u niego do żadnych osobistych zawirowań i wszyscy członkowie familii Martyniuków czują się w porządku. Porwanie syna Zenona z czystym sumieniem należy zatem włączyć do grupy masowo powielanych bzdur. 

Zenon Martyniuk – miał wypadek, nie żyje, porwanie, skąd plotki?

Już od pewnego czasu zauważamy bezczelnie napierającą ze wszystkich stron społeczną dezinformację. Odpowiadając jednak na podstawowe pytanie (“Czy Zenon Martyniuk miał wypadek i nie żyje?!”) możemy z całą mocą stwierdzić, że lider zespołu “Akcent” ma się zupełnie dobrze i wcale nie przestał cieszyć się życiem. Ani on ani żaden z członków jego rodziny nie uległ tragicznemu wypadkowi. Zaangażowani bywalcy social mediów domyślają się na pewno, że nie on pierwszy padł ofiarą tej okrutnej plotki. W podobnie zaskakującej sytuacji znalazł się jego syn, Daniel Martyniuk – wszystkie tragiczne newsy związane z królem disco polo okazały się jednak na szczęście jedynie plotkami! 

Źródło: instagram.com/zenon_martyniuk_fanpage/

Skąd biorą się plotki, na co uważać i dlaczego to takie istotne? 

Nie jest tajemnicą, że istnieją ludzie, którzy chętnie bogacą się, rozsiewając sterty kłamstw po ogólnodostępnej sieci. Na co należy uważać podczas przeglądania mediów społecznościowych? Zauważywszy post o nagłym wypadku lub śmierci celebryty czy porwaniu syna znanego muzyka, opatrzony wielkim nagłówkiem “Nie żyje!” przede wszystkim powinieneś zachować szczególną ostrożność. Pamiętaj: 

  • Nie klikaj w link udostępniony w poście na fb, jeśli nie znasz jego źródła – możesz w ten sposób  nie tylko znaleźć się na “fake stronie” i paść ofiarą oszustwa, ale i automatycznie niechcący umieścić na swoim profilu informację o zdarzeniu, przyczyniając się do szerzenia plotki.
  • Nie udostępniaj treści, których pochodzenia nie jesteś pewien – poszerzając zasięg posta wpływasz na szerzenie się niepotrzebnych plotek.  

Dlaczego to takie istotne? Uważaj na plotki, bo stracisz pieniądze! 

Musisz mieć na uwadze, że stając się odbiorcą niesprawdzonych informacji możesz zostać jednocześnie ofiarą przekłamania, nabyć szkodliwego wirusa, a nawet stracić swoje pieniądze. Czy kiedyś będziemy mogli pozwolić sobie na swobodne przeglądanie codziennych newsów bez obaw o oszustwo? Możemy mieć tylko taką nadzieję. 

Zobacz: Maria Prażuch-Prokop – wiek, wzrost, mąż i dzieci oraz to, co czego nie mówi Wikipedia, czyli wszystko, czego potrzebujesz o niej wiedzieć!

Zenon Martyniuk – dom i majątek

Zenon Martyniuk to niewątpliwe jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny muzycznej. Zaskoczenie budzi fakt, że autor największych discopolowych hitów urodził się na wsi, a obecnie, podobnie jak kiedyś, żyje i mieszka na co dzień stosunkowo skromnie ze swoją żoną i synem. Media donoszą, że artysta może zarabiać dziś nawet 7 milionów złotych rocznie! Dowiedz się, jak doszedł do szczytu swojej kariery! 

Zenon Martyniuk – kiedyś i dziś, młody

Zenon Martyniuk urodził się w 1969 roku w niewielkiej miejscowości “Gredele” (Polska, województwo podlaskie). Dziś wokalista liczy sobie już 53 lata (stan na rok 2023), ale wiek nie gra u niego żadnej roli! Z tego co udało nam się ustalić jego kariera nie tylko nie zwalnia, ale i zamierza trwać jeszcze długie lata. Młody artysta rozpoczął edukację muzyczną, mając jedynie 7 lat. Pod okiem dwóch nauczycieli (wujków, którzy występowali w zespole na miejscowych zabawach) doskonalił swoje umiejętności i rozpoczął przygodę z gitarą, która towarzyszyła mu od tego momentu już przez całe życie. Kolejnym krokiem w karierze wokalisty było osiągnięcie wieku 14 lat i dołączenie do zespołu “Akord” i “Centrum” w roku 1983, z którym występował na weselach, różnego rodzaju imprezach i studniówkach. Do ulubionych wykonawców młodego nastolatka należeli tacy artyści jak: Anna German, Halina Frąckowiak, Urszula Sipińska oraz Maryla Rodowicz. 

Źródło: instagram.com/zenon_martyniuk_fanpage/

Rodzina Zenona Martyniuka – żona, syn, rozwód, dom oraz ciekawostki z kiedyś, czyli wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o Martyniuku z minionych lat!

Zenon Martyniuk wziął ślub z ukochaną Danutą 4 lutego 1989 roku już w wieku 19 lat, co musiało wiązać się jednak z uzyskaniem sądowej zgody na zawarcie małżeństwa, ponieważ ówczesne prawo zabraniało wchodzenia w związek małżeński mężczyznom poniżej 21 roku życia. Para poradziła sobie z tym problemem bez szwanku i 1-ego sierpnia tego samego roku na świat przyszedł ich syn – Daniel Martyniuk. Młoda kobieta pracowała jako pielęgniarka na oddziale onkologicznym, z kolei Zenon zdobywał doświadczenie i popularność w branży muzycznej. Zaskoczenie budzi fakt, że małżeństwo zdecydowało się na zakup domu i inwestowanie w majątek dopiero w roku 2005-tym (do tamtej pory znaczna część dochodów muzyka inwestowana była w zaplecze muzyczne). Mimo, że zgodnie z wyliczeniami specjalistów wokalista zarabia najprawdopodobniej około 7 milionów złotych rocznie, wcale nie daje on po sobie tego poznać; z całą pewnością nie świadczą o tym oficjalny majątek, dom ani usposobienie muzyka. A co słychać u jego syna? Dziś pierworodny Zenona, Daniel Martyniuk jest w wieku 33 lat, znajduje się obecnie po rozwodzie z Eweliną Golczyńską i stawia pierwsze kroki na nowej drodze życia. Z całą pewnością zainteresuje Was również fakt, że związek Daniela od samego początku otwarcie krytykowała żona Zenona Martyniuka, o czym dziennikarze mogli przekonać się w trakcie rozprawy rozwodowej. 

Zobacz: Krzysztof Stanowski – żona, dzieci, majątek, wiek, dom, dzieci, wykształcenie, miejsce urodzenia,kontakt, wzrost

Ostatnio dodane
Powiązane