Krzysztof Stanowski – żona, dzieci, majątek, wiek, dom, dzieci, wykształcenie, miejsce urodzenia,kontakt, wzrost

Krzysztof Stanowski najbardziej znany i kontrowersyjny dziennikarz sportowy, współwłaściciel Kanału Sportowego, biznesmen, którego majątek może imponować. Oprócz komentowania wydarzeń sportowych zajmuje się publicystyką, tworzeniem felietonów. Jest właścicielem grupy Weszło. Jego styl pisania przysporzył mu wielu zwolenników, jak i przeciwników. Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w wieku 14 lat. Jego poglądy często są kontrowersyjne. Kim jest Krzysztof Stanowski? Czym się zajmuje? Jaki ma wzrost?

Zobacz: Ilona Wrońska – partner, mąż, wzrost, dzieci, wiek, gdzie mieszka

Krzysztof Stanowski – kim jest?

Krzysztof Stanowski to znany dziennikarz sportowy, publicysta i felietonista, którego wzrost wynosi 181 centymetrów. Jest współzałożycielem Kanału Sportowego, kanału na youtubie, na którym prowadzi program Dziennikarskie Zero. Współprowadzi także program z Robertem Mazurkiem. Wiek 14 lat był przełomowy dla Stanowskiego, gdyż wówczas rozpoczął swoją przygodę z dziennikarstwem w Przeglądzie Sportowym. Jak sam podkreśla, od zawsze chciał być dziennikarzem, dlatego czymś naturalnym było, że wprosił się do największej redakcji sportowej w kraju. Wiek 19 lat – to kolejny przełom w jego karierze, w 2002 roku, Krzysztof Stanowski podpisał kontrakt i  wyjechał na mistrzostwa w Korei i Japonii jako korespondent Przeglądu Sportowego. To była dla niego możliwość, by kontakt w świecie sportowym był dla niego bardzo owocny. 

W 2008 roku założył portal Weszło, który pokazywał sport z zupełnie innej strony. Stanowski nie bał się pisać na nim dosadnie i odważnie o sporcie i sportowcach.

W 2019 roku założył piłkarski klub KTS Weszło Warszawa, budując tym samym kontakt w świecie piłkarskim. Klub zaczynał w klasie B, pokonał kolejne szczeble rozgrywek i obecnie swoje mecze rozgrywa w klasie okręgowej. W 2020 roku na platformie YouTube założył Kanał Sportowy. Prowadzi go wspólnie z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Tomaszem Smokowskim.

Źródło: Instagram krzysztof.stanowski

Krzysztof Stanowski – żona, dzieci

O życiu prywatnym Krzysztofa Stanowskiego niewiele wiadomo. Dziennikarz chroni swoją rodzinę, gdyż ceni sobie prywatność. Wiek 14 lat to rozpoczęcie stażu w Przeglądzie Sportowym, ale również osobista tragedia. W jednym z wywiadów, przyznał, że w wieku 14 lat stracił ojca. Żona Krzysztofa Stanowskiego jest dietetyczką. To Marta Sosnowska. Ma z nią dwóch synów Leona i Aleksandra. Jak sam przyznaje, Leon otrzymał imię po jego ulubionym piłkarzu – Leo Messim. Na swoim Instagramie, Krzysztof Stanowski udostępnia zdjęcia, na których pojawia się  żona i dzieci, ale jest to raczej rzadkie zjawisko. W 2019 roku doszło do nieprzyjemnej sytuacji, w którą zamieszane były dzieci dziennikarza. Wówczas ktoś groził synowi dziennikarza na antenie TVP i na autorskim kanale. Policja zajęła się sprawą i szybko odnalazła mężczyznę. Został on zmuszony do nagrania przeprosin i zobowiązany do wpłaty tysiąca złotych na Fundację SiePomaga. Krzysztof Stanowski i jego żona przeżyli bardzo te wydarzenia. 

Zobacz: Ilona Ostrowska – dzieci, dom, mąż, rodzeństwo, syn, rodzina, wiek, wzrost

Krzysztof Stanowski – majątek, dom, samochód

Krzysztof Stanowski to nie tylko dziennikarz, ale również biznesmen. Ile wynosi majątek dziennikarza? Taką informację trudno znaleźć. Wiadomo jedynie, że współwłaściciel Kanału Sportowego ma okazały dom pod Warszawą, z ogromnym ogrodem, w którym zaaranżowane zostało mini boisko piłkarskie, prawdziwy raj dla jego dzieci. Tym samym Krzysztof Stanowski miejsce urodzenia zamienił na podwarszawską małą miejscowość. Dom otoczony jest lasem. Oprócz boiska do piłki nożnej, majątek dziennikarza zawiera także okazałą strefę kibica. Dziennikarz słynie również z tego, że samochód, którym jeździ jest z najwyższej półki. Dom ma potężnie wyposażony garaż, w którym znajduje się kilka ciekawych aut. Samochód musi być wygodny, luksusowy i komfortowy. W garażu ma między innymi taki samochód jak Mercedes GLE.

Krzysztof Stanowski – wykształcenie, wzrost, miejsce urodzenia i inne informacje

Miejsce urodzenia Krzysztofa Stanowskiego to Warszawa. Urodził się 21 lipca 1982 roku. Ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Rozpoczął studia dziennikarskie, ale nigdy ich nie skończył. Posiada średnie wykształcenie, tak samo średnie, jak jego wzrost – 181 centymetrów.

Krzysztof Stanowski zawód dziennikarza rozpoczął dość wcześnie, bo w wieku 14 lat. Pracował w Przeglądzie Sportowym, gdzie był chłopcem na posyłki. Jego miejsce urodzenia i rozpoczęcia kariery jest takie samo. 

Źródło: Instagram krzysztof.stanowski

W młodości wykształcenie dziennikarskie nie było mu potrzebne, gdyż wystarczyła duża determinacja i talent. Pisał m.in. teksty do magazynu “Nasza Legia”. W 2002 roku pojechał na Mistrzostwa Świata w Korei Południowej i Japonii. Był korespondentem Przeglądu Sportowego. Jako wytrwały i zdeterminowany młody dziennikarz, w 2005 roku został szefem działu piłkarskiego najstarszej gazety sportowej w Polsce. Był obecny także w telewizji. W Eleven Sport prowadził program Stan Futbolu, który następnie przeniósł do TVP Sport. Jako właściciel grupy Weszło posiada również kanał WeszłoTV.

Przełomowy okazał się  rok 2020 i utworzenie znanego “Kanału Sportowego” w serwisie YouTube razem z Mateuszem Borkiem, dziennikarzem Tomaszem Smokowskim, a także Michałem Polem. Ten okazał się sukcesem. Twórcom kanału udało się zgromadzić pół miliona subskrybentów, a ich liczba stale rośnie. Dokonali tego w ciągu roku. To rewelacyjny wynik. Jak widać, brak wykształcenia dziennikarskiego czy ekonomicznego nie było przeszkodą do zrobienia kariery. 

Krzysztof Stanowski – poglądy

Poglądy Krzysztofa Stanowskiego często sprawiają, że jest na „językach”. Jego ostre wypowiedzi są bezkompromisowe i dosadne. Dostaje się zarówno politykom, jak i celebrytom. Jakie są jego poglądy? Jak sam przyznaje, ideologicznie bliżej mu do lewicy, a gospodarczo do prawicy, ale nie ma grupy ludzi w Polsce, z którymi mógłby się utożsamić.

Zobacz: Agnieszka Grzelak – wiek, ile ma lat, bez makijażu, tatuaże, wikipedia, wzrost, rok urodzenia

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane