Anastasia Knight – przyczyny śmierci, kto to

Anastasia Knight to amerykańska aktorka urodzona 24 września 1999 roku. Znana jest z występów w filmach dla dorosłych. Zaczęła występować w 2017 roku. Czy Anastasia Knight nie żyje? Kto to w ogóle dokładnie jest? Sprawdź poniżej, co udało nam się ustalić. 

Anastasia Knight – nie żyje, kim była?

Poniżej wyjaśniamy:

  • Kto to Anastasia Knight?
  • Anastasia Knight przyczyny śmierci

Jak podają zagraniczne serwisy aktorka zmarła 12 sierpnia 2020 roku w swoim domu w Idaho. Informacje o tym, że Anastasia Knight nie żyje, pojawiły się dopiero 18 sierpnia. Na jakiś czas aktorka zniknęła z mediów społecznościowych. Jak się później okazało, powodem było to, że Anastasia Knight nie żyje. Przyczyny śmierci Anastasii Knight nie są znane. Jak podkreślano w ówczesnych serwisach prasowych, nie wiadomo, co spowodowało jej śmierć. W mediach i na internetowych forach pojawiły się spekulacje na temat tego, że popełniła samobójstwo. 

Wiadomo, że od 2017 roku występowała w filmach dla dorosłych, które dostępne są w internetowych serwisach. W Polsce jej zdjęcia zdobyły popularność wśród użytkowników internetowego serwisu Wykop.pl. Nie można jednak powiedzieć, że była aktorką powszechnie znaną. Nasze serwisy plotkarskie przemilczały informacje na temat jej śmierci. Zresztą w Stanach Zjednoczonych informacja ta też nie przebiła się na czołówki gazet – Anastasia Knight nie była aż tak popularna. 

Wiadomość o jej śmierci zszokowała wielu ludzi, którzy znali jej działalność. Znaleźli się tacy, którzy uważali, że jej śmierć została sfingowana i aktorka żyje, ale chce zerwać ze światem filmów dla dorosłych i zniknięcie w ten sposób jest na to najlepszym sposobem. 

Jeszcze w kwietniu 2021 roku, a więc niemalże rok po jej śmierci ukazywały się artykuły poddające pod wątpliwość to, czy aktorka na pewno nie żyje. W jednym z nich napisano, że Anastasia Knight zrezygnowała z pracy w branży dla dorosłych i ułożyła sobie życie. Wyszła za mąż, szukała zatrudnienia poza branżą. Podobno to nie spodobało się w środowisku, do którego wcześniej należała. Miała być szykanowana i prześladowana. Wielu ludzi nie potrafiło jej wybaczyć, że związała się ze światem filmów dla dorosłych, a później zamierzała go opuścić i normalnie żyć. Przeszłość prześladowała ją także w internecie, bo stała się bohaterką niewybrednych memów. 

W artykule napisano, że zdaniem rodziny i przyjaciół Anastasia Knight żyje, ale postanowiła przenieść się do miejsca, w którym uda jej się rozpocząć nowe życie. Miała nikomu nie zdradzać, jakie są jej plany. 

Czy to możliwe, że aktorka sfingowała własną śmierć, oszukała media i teraz żyje z dala od tych, którzy odmawiali jej prawa do normalności? Historia wydaje się być niesamowita, ale na pewno nie jest nierealna. 

Jeśli udało jej się odnaleźć w miejscu, w którym nikt nie wie, kto to Anastasia Knight, na pewno jest szczęśliwa. Jej losy zaś mogą być przestrogą dla innych młodych kobiet, które rozważają karierę aktorską w takiej branży. Czy zawsze będą chciały tak żyć? A co, jeśli po epizodzie w branży filmów dla dorosłych zapragną innego życia? Jaką mają gwarancję, że inni ludzie dają im szansę na zmianę?  

Anastasia Knight – przyczyny śmierci

W internecie pojawiają się zapytania Anastasia Knight przyczyny śmierci. Historia aktorki jest zagadkowa. Amerykanie kochają spekulacje, więc nie nikogo nie powinny dziwić dyskusje, które prowadzone są na ten temat. Niestety władze, które prowadziły śledztwo w tej sprawie nie wydały oficjalnego komunikatu. W przestrzeni publicznej funkcjonuje więc informacja, wedle której śmierć Anastasii Knight to samobójstwo. 

To całkiem możliwe, że Anastasia Knight przyczyny śmierci to samobójstwo. W Stanach Zjednoczonych odsetek samobójstw jest dość wysoki. W 2016 roku życie odebrało tam sobie ponad 45 tysięcy osób. Według raportu WHO na całym świecie co roku od samobójczej śmierci ginie ponad 800 tysięcy ludzi. 

W Stanach Zjednoczonych liczba samobójstw ciągle rośnie. W grupie wiekowej 15-34 samobójstwo jest na drugim miejscu pod względem przyczyn śmierci. Czy w przypadku Anastasii Knight właśnie tak było? Wiele wskazuje na to, że robiąca karierę w tej branży, aktorka odebrała sobie życie.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane