Krzysztof Radzikowski – schudł, został ojcem, żona, wiek, wykształcenie, dziecko, dziewczyna, siostra, wzrost, waga, rodzina

Krzysztof Radzikowski jest strongmanem. Wzrost rozpoznawalności w mediach przyniósł mu udział w programie telewizyjnym “Gogglebox. Przed Telewizorem”. Jako uczestnik show stał się postacią medialną. Widzowie są ciekawi nie tylko jego wagi i tego ile schudł, ale też tego jak wygląda jego rodzina oraz dziewczyna. Czy Krzysztof Radzikowski ma dziecko? Jakie ma wykształcenie? Na te pytania oraz wiele innych odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule. 

Zobacz: Anna Starmach – dzieci, urodziła, mąż, wzrost, wesele, kiedyś, w ciąży, córka, wiek

Krzysztof Radzikowski – kto to? Wiek. wzrost, waga 

Opisując postać Krzysztofa Radzikowskiego warto zacząć od tego, jaka jest jego waga oraz wzrost. To istotne ze względu na wykonywany kiedyś przez niego zawód. Mężczyzna ma 187 cm wzrostu. Jego obecna waga to 115 kg. Jest w wieku 41 lat.  Jego waga różni się znacznie od czasów, kiedy Krzysztof był strongmanem. Wtedy jego waga wynosiła aż 152 kg. Celebryta swój debiut jako siłacz miał w roku 2006, kiedy wygrał eliminacje do Pucharu Polski Strongman. Był wtedy w wieku 25 lat. Jego trenerem był wielokrotny mistrz świata Mariusz Pudzianowski. Od momentu, kiedy Krzysztof Radzikowski zaczął brać udział w zawodach, osiągał same najlepsze miejsca. Jest on jednym z najlepszych polskich, ale też światowych siłaczy. 

Po zakończeniu kariery w zawodach siłowych mężczyzna nie tylko został ojcem. Krzysztof Radzikowski przeszedł metamorfozę swojego wyglądu. Schudł ponad 30 kg. Powodem, dla którego postanowił schudnąć była między innymi chęć rozpoczęcia kariery w walkach. W wieku 40 lat postanowił podjąć się swojego pierwszego w życiu starcia. Zawalczył z Piotrem Piechowiakiem w federacji Fama MMA. 

Krzysztof Radzikowski – został ojcem? dzieci 

Niektórzy mogą się zastanawiać, czy strongman w tym wieku ma już dziecko. Tak! Krzysztof Radzikowski założył rodzinę. Został ojcem w 2021 roku. Jeszcze przed narodzinami, wraz ze swoją dziewczyną pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem USG. Niedługo później para wiedziała już, że spodziewa się synka. Po narodzinach radosną nowinę jako pierwsza opublikowała stacja TTV. Synek pary ma na imię Antonii. 

Krzysztof poszedł w ślady kolegi z programu GoggleBox. Dominik Abus jeszcze rok wcześniej, pierwszy raz został ojcem. Teraz obaj mogą wymieniać się wrażeniami związanymi z wychowywaniem dzieci i tworzeniem rodziny, co chętnie robią na antenie programu GoggleBox. 

Źródło: instagram.com/krzysztofradzikowski/

Krzysztof Radzikowski – żona

Czy Krzysztof Radzikowski ma żonę? Oficjalnie nigdy tego nie potwierdził. Przez długi czas nie pokazywał swojej dziewczyny nawet w mediach społecznościowych. Kiedy w końcu opublikował zdjęcie ze swoją partnerką i ich dzieckiem, spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem jego obserwujących. Padały komentarze, że Krzysztof ma piękną żonę. Ten jednak nigdy nie powiedział, że są małżeństwem. Wiadomo jednak, że wspólnie wychowują swojego syna. 

Zobacz: Filip Pławiak – żona, partnerka, bez koszulki, instargam, michalina łabacz, rodzice, brat, dziewczyna

Krzysztof Radzikowski – rodzina, siostra

W Internecie pojawiło się wiele wyszukiwań tego, czy Krzysztof radzikowski ma siostrę. Odpowiedź na pytanie o siostrze jest tak samo zagadkowa, jak w przypadku żony. Długo zajęło celebrycie przełamanie się w kwestii pokazywania swojego życia prywatnego w sieci. Obecnie Krzysztof publikuje coraz więcej zdjęć z dzieckiem i dziewczyną. Z naszego dziennikarskiego śledztwa wynika, że nigdy nie opublikował zdjęcia z siostrą. Na Instagramie pojawiło się jednak zdjęcie z mamą. Zdradził, że ma na imię Zuzanna i pokazał jak wygląda. Publikacja rodzinnej fotki była przy okazji narodowego Dnia Matki. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów. Fani Krzysztofa twierdzą, że jest on bardzo podobny do swojej mamy. 

Krzysztof Radzikowski – wykształcenie 

Krzysztof Radzikowski urodził się w roku 1981 w Głownie.  W tym samym mieście ukończył szkołę podstawową. Jakie jest jego wykształcenie? W dalszym etapie kształcenia ukończył Technikum Samochodowe w Głownie. Z wykształcenia jest więc między innymi technikiem samochodowym. Na studia przeprowadził się do Łodzi i tam ukończył studia na Uniwersytecie Łódzkim. Ze względu na zamiłowanie do sportu, wybór kierunku był oczywisty. Mężczyzna ukończył wychowanie fizyczne i zdrowotne. Przed rozpoczęciem kariery sportowej pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z tamtejszych  szkół. 

Źródło: instagram.com/krzysztofradzikowski/

Krzysztof Radzikowski to nie tylko światowej sławy sportowiec. Mnóstwo osób pokochało go, dzięki jego wystąpieniom w telewizji. Widzowie doceniają jego poczucie humoru i bardzo zabawne komentarze, w odniesieniu do popularnych programów telewizyjnych. Krzysztof Radzikowski z wykształcenia jest technikiem samochodowym. Ukończył też wychowanie fizyczne, jednak jego kariera rozwinęła się w zupełnie innym kierunku. Poza udziałem w różnych programach telewizyjnych, od niedawna strongman przynależy do konfederacji Fame MMA. Do tej pory ma za sobą jednak dopiero jedną walkę. Nie jest wiadome czy jeszcze zawalczy, dlatego fani muszą cierpliwie zaczekać na rozwój sytuacji. Krzysztof obecnie sprawia wrażenie skupionego na rodzinie i wychowaniu swojego syna. Niejednokrotnie podkreśla jak ważni są dla niego jego bliscy i jak bardzo uwielbia spędzać z nimi czas. Za swoją naturalność zyskuje uznanie wśród wielu widzów telewizji TTV. 

Zobacz: Ilona Ostrowska – dzieci, dom, mąż, rodzeństwo, syn, rodzina, wiek, wzrost

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane