Zbigniew Stonoga – majątek, żona, dzieci, wiek, co się z nim dzieje, Wikipedia

Postaci kontrowersyjne wzbudzają wiele emocji i chęć do dyskusji. Ludzie chcą dowiedzieć się jak najwięcej o takich osobach – ich działaniach, wypowiedziach oraz życiu prywatnym. Taką kontrowersyjną jednostką jest niewątpliwie Zbigniew Stonoga. Największą rozpoznawalność zyskał dzięki działalności internetowej, w której krytykuje partię rządzącą w Polsce. Jedni go uwielbiają i dziękują mu za jego czyny, dla innych jest wrogiem. Zbigniew Stonoga – wiek, co się z nim dzieje, gdzie jest, wyrok, majątek, fundacja, żona, dzieci, syn, Wikipedia – to kwestie, które najbardziej interesują internautów. W poniższym artykule rozwiniemy te tematy, więc zapraszamy do lektury.

Zobacz: Czy Zbigniew Stonoga nie żyje? Sprawdzamy fakty

Zbigniew Stonoga – co się z nim dzieje, gdzie jest?

Ludzie zainteresowani postacią Zbigniewa Stonogi dopytują: co się z nim dzieje? Gdzie jest? Już spieszymy z odpowiedzią.

Zbigniew Stonoga wielokrotnie trafiał do aresztu bądź więzienia. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce 6 lutego 2023 roku. Wówczas, jak twierdzi kontrowersyjny działacz społeczny, do celi zostały wrzucone mu pluskwy, które pogryzły większość jego ciała. Wolność została zwrócona mu 20 lutego.

Przedsiębiorca jest znany organom ścigania od ponad 20 lat. W 2006 roku, zapadł wyrok skazujący go na 3,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności, a w 2015 roku został wydany wyrok skazujący go na 1 rok pozbawienia wolności. Natomiast w 2017 roku został wystawiony za nim list gończy, bowiem nie stawił się do odbycia wyroku. Mężczyzna twierdził, że ściganie go to działanie organów państwowych, związane z ujawnieniem przez niego akt tzw. afery podsłuchowej. W październiku 2020 roku wyjechał do Norwegii i złożył wniosek o udzielenie azylu politycznego, a w grudniu wydano za nim Europejski nakaz aresztowania. Na początku stycznia 2021 roku został zatrzymany w Holandii, a w czerwcu oskarżono go o wyłudzenie nieruchomości wartych 5,5 miliona złotych.

Źródło: instagram.com/zbigniew_stonoga_oficjalny/

Internauci żartują, że życie znanego biznesmena toczy się według cały czas powtarzającego się schematu. Oto „cykl życia Stonogi”:

1. Stonoga wychodzi z więzienia

2. Stonoga zaczyna zbiórkę na dalszą działalność

3. Maleje zainteresowanie Stonogą

4. Stonoga wyzywa Ziobrę

5. Stonoga wyzywa Kaczyńskiego i PiS

6. Aresztowanie Stonogi

7. Stonoga w więzieniu

Stonoga jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie regularnie publikuje materiały. Do tej pory zgromadził tam 553 tysiące subskrybentów. Możemy spotkać go również na Instagramie pod nazwą @zbigniew_stonoga_oficjalny, gdzie obserwuje go 169 tysięcy osób.

Zobacz: Danuta Józefowicz – Wikipedia, wiek, rozwód, pierwsza żona

Obecnie Zbigniew Stonoga poszukuje sposobów na zarabianie pieniędzy. W związku z tym postanowił reklamować konkurs pod nazwą „Fura, skóra i komóra od Stonogi”, za co otrzymuje prowizję. Główna nagroda to 150 000 zł na auto, a nagrodą pocieszenia jest iPhone 14 pro 256 GB. Aby wziąć udział w konkursie należy wykupić dostęp do piosenki „Ziobro czyni dobro” za 199 złotych. Następnie trzeba wymyślić swoje hasło konkursowe i przesłać je na adres e-mail.

Zbigniew Stonoga – żona, dzieci, syn

Wiecie już gdzie jest Zbigniew Stonoga i co się z nim dzieje. Pora odpowiedzieć na pytanie czy Zbigniew Stonoga ma żonę i dzieci. Owszem, jest żonaty i ma syna. Żona ma na imię Iwona, a syn Przemysław. Niewiele więcej jednak o nich wiadomo. Najgłośniej mówiono o jego żonie i synu, kiedy zostali oni zatrzymani w związku ze śledztwem prowadzonym w sprawie rzekomego przywłaszczenia prawie miliona złotych na szkodę Fundacji im. Zbigniewa Stonogi. Wówczas Stonoga zapewniał, że on i jego najbliżsi są niewinni i prześladowani przez prokuraturę z powodów politycznych.

Zbigniew Stonoga – wiek, majątek, informacje z Wikipedii

Jaki jest wiek Zbigniewa Stonogi? Biznesmen urodził się 17 października 1974 roku, zatem jego wiek to 48 lat.

Internautów oprócz tego, czy ma żonę i dzieci i jaki jest jego wiek, interesuje również jaki mężczyzna ma majątek. W związku z jedną ze spraw sądowych, Zbigniew Stonoga zobligowany został do ujawnienia swojego majątku. Było to w 2016 roku. Z oświadczenia wynikało, że jego majątek sięgał 14 milionów złotych.

Źródło: instagram.com/zbigniew_stonoga_oficjalny/

Zajrzyjmy do Wikipedii w poszukiwaniu większej ilości informacji o Zbigniewie Stonodze. Artykuł w Wikipedii o tej postaci dzieli się na podpunkty, takie jak: życiorys (w tym kariera polityczna, afera podsłuchowa i działalność społeczna) oraz odwołania w kulturze. Z Wikipedii możemy dowiedzieć się, że mężczyzna z wykształcenia jest technikiem elektronikiem. W 2015 roku założył „Gazetę Stonoga”. Na oficjalnej stronie internetowej Gazety Stonoga znajdziemy kategorie grupujące artykuły, takie jak na przykład: aktualnie pomagamy, wasze sprawy, moje śledztwa, pomogliśmy, złapani pedofile, publikacje. Wideobloger od lat pomaga w ujmowaniu pedofilów. W 2022 roku wydał album „Złodzieje, bandyci i hipokryci” wraz z wokalistą o pseudonimie Cypis.

Zbigniew Stonoga – fundacja, opinie

W Wikipedii nie znajdziemy natomiast informacji o Fundacji im. Zbigniewa Stonogi, a ten wątek także ciekawi internautów. W 2015 roku Zbigniew Stonoga poinformował na Facebooku, że utworzył fundację i będzie nieść pomoc potrzebującym. Opinie o tym ruchu były różne. Szczególną uwagę przykuł fakt, że mężczyzna zachęcał do wpłat na konto, jeszcze zanim fundacja uzyskała numer KRS. Stonodze zarzuca się, że oprócz realnej pomocy, fundacja posłużyła mu do przywłaszczenia sobie pewnych środków pieniężnych.

Zobacz: CandyTM – opinie. Sukienki, opinie z forum, zwroty, co to za sklep?

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane