Danuta Józefowicz – Wikipedia, wiek, rozwód, pierwsza żona

Danuta Józefowicz to aktorka i tancerka, jednak nie zrobiła wielkiej kariery na ekranie. Ambicje zawodowe odwiesiła na kołek, aby poświęcić się życiu rodzinnemu. Znana jest głównie ze względu na byłego męża: Janusza Józefowicza, którego jest pierwszą żoną. Kim jest Danuta Józefowicz? Dlaczego małżeństwo zakończył rozwód? Jaki jest jej wiek, wzrost i waga?

Zobacz: Konrad Skolimowski – Wikipedia, skąd pochodzi czyj syn, życiorys, rodzice, wiek, dziewczyna

Danuta Józefowicz – kto to? Sprawdźmy Wikipedię

Danuta Józefowicz nie ma jeszcze żadnego artykułu na Wikipedii, ale na innych portalach można znaleźć informacje o niej, chociaż są one dość skąpe. Aktorka uczęszczała do Studium Taneczno-Wokalnego TVP na Śląsku, a w późniejszym czasie pracowała w warszawskim teatrze Syrena. Wyjeżdżała również za granicę na kontrakty, gdzie pracowała jako tancerka. Nie wiadomo jednak nic więcej o jej wykształceniu, a i informacji o karierze jest bardzo mało. Wynika to zapewne z faktu, że Danuta Józefowicz poświęciła się przede wszystkim roli mamy – w pełni poświęcając się wychowaniu dwójki dzieci, a karierę zawodową odłożyła na drugi plan.

Danuta Józefowicz –  wiek, wzrost, waga

Podstawowych informacji o Danucie Józefowicz trudno szukać w Internecie. Nie jest to zbyt medialna osoba, a prasy plotkarskiej nie specjalnie interesują jej poczynania. Sama Danuta Józefowicz nie jest również bardzo aktywna w sieci i nie podaje zbyt wielu informacji o sobie. Wiek, wzrost i waga to informacje, których nie znajdziemy na temat Danuty Józefowicz. Wiadomo jednak, że aktorka ma około 60 lat, dwójkę dorosłych dzieci (Kamila i Jakub), którzy poszli w ślady rodziców i również skończyli szkoły filmowe, a teraz zajmują się aktorstwem oraz reżyserią. Jakub Józefowicz jest aktorem i występuje w filmach oraz serialach, a Kamila Józefowicz to reżyserka filmowa, która ma spore sukcesy na swoim koncie.

Zobacz: Mirosław Trzciński – wiek, życiorys, choroba, Wikipedia, ile ma lat, żona, wzrost

Danuta Józefowicz –  pierwsza żona, kogo?

Danuta Józefowicz to pierwsza żona Janusza Józefowicza. Poznali się w Studium Taneczno-Wokalnym TVP i szybko zapałali do siebie wielkim uczuciem – para szybko stała się małżeństwem i doczekała się pierwszego dziecka: córki Kamili, której aktualny wiek to 40 lat. 10 lat później na świat przyszedł syn Jakub. To na pewno wpłynęło mocno na rozwój kariery Danuty, która zajęła się wychowywaniem dzieci, aby jej mąż Janusz Józefowicz mógł rozwijać warsztat, studiować i podejmować się kolejnych, zawodowych wyzwań. Jak po latach wspomina para, przez to oddalili się od siebie – często w rozjazdach, w innych miastach, żyli bardziej obok siebie niż razem, co na pewno wpłynęło na ich małżeństwo. Janusz Józefowicz to znany aktor, reżyser i choreograf, który jak podaje Wikipedia, pracował przy wielu musicalach (m.in. Metro, Piotruś Pan, Romeo i Julia). Był również jurorem w programie Polsatu Show!Time i trzynastej edycji programu TVN Taniec z Gwiazdami. Za swoje osiągnięcia w pracy artystycznej Józefowicz został dwukrotnie odznaczony: w 2014 r. Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, a w 2020 r. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Źródło: party.pl/news/jakub-syn-janusza-jarmolowicza-debiutuje-w-m-jak-milosc/

Danuta Józefowicz – rozwód

Małżeństwo Danuty i Janusza Józefowicz nie przetrwało napiętego grafiku i ciągłych rozstań, a rozwód pary był bardzo medialny głównie za sprawą romansu Janusza. Reżyser na planie jednej z produkcji poznał młodziutką Nataszę Urbańską, z którą na początku łączyły go relacje jedynie zawodowe (młoda aktorka miała zaledwie 17 lat!). Jednak przy okazji kolejnej współpracy, gdy Natasza debiutowała w musicalu Metro i była już zdecydowanie starsza połączyło ich uczucie, które z czasem przerodziło się w romans. Początkowy mistrz i nauczyciel, jak mówi o nim Natasza, zmienił się w ukochanego, do którego młoda aktorka czuła coraz więcej, a Janusz odwzajemniał swoje uczucie. Urbańska przyznaje, że nie myślała wtedy o żonie swojego wybranka i skupiała się tylko na łączącym ich uczuciu. Nie wiadomo, jak długo Natasza Urbańska była kochanką Janusza i kryli się z uczuciami przed światem ze względu na żonę Józefowicza. Jednak romans nie pozostawał w ukryciu przez długi czas, gdyż Janusz Józefowicz postanowił się rozwieść ze swoją pierwszą żoną, aby móc rozpocząć oficjalny związek z kochanką. Krótko po rozwodzie z Danutą, Janusz poślubił Nataszę Urbańską (2008 r.), z którą jest do dzisiaj i wspólnie mają córeczkę Kalinę. Para ma bardzo dobre relacje z dorosłymi dziećmi Janusza. Osobą, która najbardziej na tym ucierpiała, jest oczywiście pierwsza żona, czyli Danuta Józefowicz, która podobno przez długi czas nie mogła wybaczyć mężowi romansu i rozwodu. Ich relacje poprawiły się po pojawieniu się na świecie pierwszych wnuków i dzisiaj podobno cała rodzina żyje ze sobą w zgodzie, a Janusz i Natasza wyglądają na bardzo szczęśliwą parę.

Zobacz: Wiktoria Jaroniewska – kto to, wiek, wzrost, Wikipedia, piłka ręczna, waga, Legnica, chłopak, skąd jest?

Ostatnio dodane
Powiązane