Wojciech Cejrowski – dzieci, wykształcenie, żona, ile ma dzieci, wiek, gdzie mieszka

Wojciech Cejrowski to najpopularniejszy polski podróżnik, ale również i publicysta, dziennikarz i fotograf. Jest autorem książek i publikacji prasowych. Wojciech Cejrowski mówi o sobie, że jest antropologiem kulturowym, chociaż jego wykształcenie w tym kierunku nie jest formalnie potwierdzone. Podróżował po 60 krajach na 6 kontynentach. Z tych wypraw narodził się pomysł programu „Boso przez świat”, który był emitowany w Telewizji Publicznej. Jest również komentatorem życia społeczno-politycznego. Znany jest również z takich programu jak: „WC Kwadrans”. Felietony Cejrowskiego można przeczytać także w Gazecie Polskie, Frondzie czy Ilustrowanym Kurierze Polskim. Czy Wojciech Cejrowski ma dzieci? Ile ma dzieci?  Kim jest jego żona? Gdzie mieszka obecnie? Jakie ma obywatelstwo? Jaki jest jego wzrost? Czy Arizona to jego nowy dom? Ile zna języków?

Zobacz: Ilona Janyst – dzieci, mąż, wiek, pochodzenie, wzrost, rodzice, rodzeństwo, córki, metamorfoza, mama, waga

Wojciech Cejrowski – gdzie mieszka? Jakie ma obywatelstwo?

Charyzma, dar przemawiania i ciekawego przedstawia nawet najtrudniejszych tematów, sprawiają, że Wojciech Cejrowski ma fanów na całym świecie, którzy zainteresowani są gdzie mieszka dziennikarz i podróżnik. Wiele osób zastanawia się także, jakie jest wykształcenie podróżnika. Cejrowski większość czasu mieszka poza Polską. 

Dom, w którym najczęściej przebywa, jest dla niego bardzo ważny. Obecnie Mieszka w Fort Worth w Teksasie. Arizona to miejsce, w którym posiada również ranczo. Aktor posiada również dom w mieście Meksyk oraz posiadłość w Ekwadorze. W Polsce ma gospodarstwo rolne na Pomorzu. 

Jakie obywatelstwo ma podróżnik? Obecnie posługuje się paszportem Ekwadoru, gdyż kilka lat obywatelstwo polskie przestało mu opowiadać i się go zrzekł. Ile zna języków Wojciech Cejrowski? Oprócz języka polskiego doskonale zna język angielski i hiszpański. Potrafi porozumiewać się także w języku rosyjskim i portugalskim.

Wojciech Cejrowski – żona, ile ma dzieci?

Jak wygląda rodzina Cejrowskiego? Życie prywatne Wojciecha Cejrowskiego było barwne. Kim jest żona Cejrowskiego i ile ma dzieci? Pierwszą jego żona była podróżniczka Beata Pawlikowska, którą poznał w Radiu Kolor i z którą prowadził słynną audycję „Aeroplan”. Para była małżeństwem przez kilka lat, jednak związek był utrzymywany w tajemnicy. W 2004 roku ich związek zakończył się niestety rozwodem. Obecną żoną Cejrowskiego jest Joanna Najfeld, która jest dziennikarką, a także działaczką katolicka. Ile ma dzieci? Czy rodzina celebryty jest pełna? Niestety, podróżnik i dziennikarz, nie doczekał się dzieci.

Źródło: nafakcie.pl

Wojciech Cejrowski – wiek, wzrost, choroba

Wojciech Cejrowski urodził się 27 czerwca 1964 roku w Elblągu. Obecnie jego wiek to 58 lat. Kim są rodzice Wojciecha? Rodzina to Stanisław Cejrowski, znany animator jazzowy, impresario i menadżer muzyczny oraz Krystyna,  z domu Cieślak, z wykształcenia astronom. Rodzice bardzo dbali o młodego Wojciecha i jego wykształcenie. W 1983 ukończył warszawskie XVII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, a także w tym samym czasie historię sztuki na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie oraz socjologię i archeologię na Uniwersytecie Warszawskim. Młody Cejrowski przerwał naukę, a studiowanie socjologii kontynuował dopiero w 2010 r., kiedy też obronił licencjat i podjął studia magisterskie. Można więc powiedzieć, że z wykształcenia jest socjologiem.

Wzrost Wojciecha Cejrowskiego to 1,82 m. Młody Cejrowski był przedsiębiorczym i zaradnym dzieckiem. Wiek 5 lat był przełomowy dla  Cejrowskiego – wówczas poważnie zachorował. Choroba, na którą zapadł to marskość płuca. Rodzice i lekarze podjęli decyzję o szybkiej operacji,  w wyniku której młody chłopiec przeżył, a podróżnik żyje dziś z jednym płucem. Jego życie jest bardzo aktywne i stale pokazuje, że dla niego wiek jest tylko liczbą, a nie ograniczeniem. 

Zobacz: Dominika Gawęda – dzieci, mąż, wzrost, wiek, pochodzenie, partnerzy

Wojciech Cejrowski – majątek. Ile zarabia? Dom w Arizonie?

Choć jego wykształcenie jest tematem tabu, to potrafi on robić pieniądze i pomnażać majątek. Wojciech Cejrowski to człowiek instytucja. To nie tylko podróżnik, ale również i biznesmen, któremu udało się stworzyć markę własną. To też powoduje, że wiele osób zastanawia się, jak wygląda majątek Cejrowskiego. Praca w telewizji czy radiu pozwoliła uzyskać dziennikarzowi pokaźne kwoty. Ale Cejrowski pomnaża majątek również w innych biznesach. Prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje 535 tys. obserwatorów. Stąd też wpływy z reklam. W prowadzeniu biznesu pomaga mu również to, ile zna języków. 

Podróżnik od 1996 roku prowadzi spółkę W. Cejrowski, której główna działalność to sprzedaż yerba mate, herbaty oraz naczyń do picia. Ile zarabia? W jednym ze sprawozdań finansowych, wpisał kwotę 2 mln złotych. Jest także właścicielem Sklepu Kolonialnego. Dodatkowo organizuje wyjazdy do Ameryki Łacińskiej. Jego majątek może robić wrażenie. Wojciech Cejrowski zarobił ogromną kwotę na swoich książkach o tematyce podróżniczej – przeszło 1,87 mln zł. Wojciech Cejrowski inwestuje również w nieruchomości. Zarobione pieniądze mają wpływ na to, gdzie mieszka celebryta i na co może sobie pozwolić – posiada on przecież pokaźny dom w Arizonie.

Zobacz: Jerzy Bińczycki – dzieci, żony, na co zmarł, wiek, wzrost, choroba

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane