Ilona Janyst – dzieci, mąż, wiek, pochodzenie, wzrost, rodzice, rodzeństwo, córki, metamorfoza, mama, waga

Ilona Janyst to polska aktorka telewizyjna. Sławę przyniosła jej rola w popularnym serialu Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Aktorka chroni swoją prywatność i skupia się w większości na rozwoju zawodowym. Jednak od czasu do czasu w mediach społecznościowych, pojawiają się informacje o jej prywatnym życiu. Kim jest mąż Ilonu Janyst? Jaki  jest wiek aktorki? Jaki jest wzrost aktorki? Kim są rodzice aktorki? Czy Ilona Janyst ma rodzeństwo? Czy aktorka ma córki? Jak wyglądała metamorfoza aktorki? Ile wynosi waga aktorki?

Zobacz: Piotr Gruszka – dzieci, żona, gdzie teraz mieszka, co robi?

Ilona Janyst – kto to? Wiek, wzrost, waga

Ilona Janyst, z domu Lewandowska, urodziła się 10 września 1991 roku, czyli w roku 2022, jej wiek to aktualnie 31 lat. Jakie jest pochodzenie Ilony Janyst? Aktorka urodziła się w Szczecinie. Jest ona absolwentką Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Wydział kończyła we Wrocławiu. Wzrost aktorki to  1,63 m. Waga aktorki nie jest oficjalnie podana, ale patrząc na jej figurę, waga jest w normie. 

Znana jest z popularnego serialu, emitowanego na TVP2 – „M jak miłość”, w którym wciela się w rolę Anety Chodakowskiej, a który przyniósł jej wzrost popularności. Jednak w 2021 roku aktorka postanowiła odejść z produkcji, gdyż po raz drugi miała zagrać najważniejszą rolę – mamy. W mediach społecznościowych ogłosiła, że nieprędko wróci na plan, gdyż chce odpocząć i poświęcić się swoim dzieciom jako mama. W końcu jej wiek był do tego odpowiedni. Jednak po siedmiu miesiącach po porodzie, znów można ją było oglądać w produkcji Telewizji Polskiej.

Aktorka występowała także w kilku serialach telewizyjnych: „Powiedz tak”, „Przyjaciółki” czy „Na Wspólnej”. Współpracuje także z Teatrem Komedia. Wystąpiła w takich sztukach jak: „Czysta Komercja” i „Pomoc domowa”, a także w spektaklu „4,12 i koniec”. Spektakl, w którym wystąpiła pod tytułem “MAMA.” , który reżyserował Wojciech Brawer, zaprezentowano na XVII Festiwalu “Witkacy pod strzechy” w Słupsku czy XXVII Opolskim Festiwalu Teatrów Lalek.

Ilona Janyst – pochodzenie

Ilona Janyst na świat przyszła w Szczecinie. Jej rodzice bardzo dbali o Ilonę. Tam też dorastała i kończyła szkołę średnią. Pochodzenie aktorki związane jest ze Szczecinem, ale dzieciństwo spędziła w Drawsku Pomorskim, by potem znów wrócić do Szczecina. Nie wiadomo czy ma rodzeństwo. Tutaj podjęła naukę w liceum nr IX. Przez kilka miesięcy studiowała italianistykę na Wydziale Teologicznym Uniwersytecie Szczecińskim, jednak postanowiła rzucić ten kierunek i zacząć przygotowywać się do studiów aktorskich. Do egzaminów wstępnych przygotowywała się pod opieką pani Małgorzaty Iwańskiej, aktorki Teatru Polskiego. Przez jakiś czas udzielała się też aktorsko w Teatrze Nie Ma. Obecnie, Ilona Janyst mieszka w Warszawie, razem z nią mieszka mąż i ich dwójka dzieci.

Źródło: Instagram iljanyst

Ilona Janyst – mąż. dzieci, rodzeństwo, rodzice

Ilona Janyst jest w związku małżeńskim z kolegą po fachu – aktorem Pawłem Janyst. Jakie pochodzenie jest jej męża? Jej mąż to polski aktor młodego pokolenia, pochodzący z Kielc, znany z produkcji takich jak „Czas Honoru. Powstanie”, „Na noże”, „Kamienie na szaniec”, „Stulecie winnych” czy też „Korona królów”. Współpracuje z wieloma teatrami, a także Centrum Kultury w Lublinie.

Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2018 roku. Oczywiście aktorka nie omieszkała poinformować o tym fanów, umieszczając na Instagramie zdjęcie ślubne.

Ilona i Paweł to rodzice dwójki dzieci. Czy są wśród nich córki? Tak! Córka pary przyszła na świat w 2019 roku. Rola rodziców spodobała się parze tak bardzo, że postanowili to powtórzyć. W 2021 roku małżeństwo Janyst doczekali się drugiego dziecka. Aktorka poinformowała, że do córki dołączy rodzeństwo – tym razem parze urodził się synek. Ilona i Paweł są więc szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. Przed krótki czas pojawiały się spekulacje, czy chłopiec nie będzie wcielał się w rolę serialowego synka Ilony Janyst. Jednak aktorka nie chce małego rodzeństwa  wprowadzać do show biznesu. Mimo, że chętnie chwali się różnymi wydarzeniami ze swojego życia, chroni prywatność swoich dzieci.

Zobacz: Matteo Bocelli – dziewczyna, żona, Wikipedia, wiek, wzrost, życiorys, dzieci, syn, ile ma lat, partnerka, kim jest?

Ilona Janyst – metamorfoza

Aktorka mocno działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Ma swoje wierne grono fanów, którzy chętnie angażują się w komentowanie wydarzeń z życia aktorki.

Źródło: Instagram iljanyst

W 2021 najpierw poinformowała fanów, że zostanie mama po raz drugi, a następnie zaszokowała opinię publiczną. Czym? Swoją zmianą wizerunku. Metamorfoza sprawiała, że fani byli zszokowani. Aktorka nosiła boba. Jednak przed porodem postanowiła zaszaleć i pokazała się obserwującym na Instagramie w nowej odsłonie. Postanowiła jeszcze krócej obciąć włosy. Metamorfoza aktorki spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, którzy zasypali ją komplementami. Zmiana fryzury całkowicie odmieniła wygląd aktorki. Pojawiły się nawet spekulacje czy wróci do roli Anety Chodakowskiej w serialu, gdyż aktorzy mają umowny zakaz dużej ingerencji w swój wygląd.

Zobacz: Michał Meyer – wzrost, żona Magda, partnerka, żona, dzieci, wiek, dziewczyna, rodzice

Ostatnio dodane
Powiązane