Masza Graczykowska – skąd pochodzi, wiek, narzeczony, Wikipedia, kiedyś, bez makijażu

Masza Graczykowska to młoda, znana influencerka i youtuberka, której popularność wzrosła po podpisaniu kontraktu z High League. Mimo że Wikipedia nie mówi o niej zbyt wiele, to Masza zyskała rozpoznawalność głównie wśród młodszych odbiorców. Skąd pochodzi Masza Graczykowska? Kto to Masza Graczykowska? Jak wyglądała kiedyś przed zabiegami i jak wygląda bez makijażu?

Zobacz: Maria Prażuch-Prokop – wiek, wzrost, mąż i dzieci oraz to, co czego nie mówi Wikipedia, czyli wszystko, czego potrzebujesz o niej wiedzieć!

Masza Graczykowska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Kto to Masza Graczykowska? Mimo że Wikipedia nie ma żadnego artykułu o Maszy, to na innych portalach można znaleźć wiele informacji na jej temat, które głównie pochodzą od samej zainteresowanej. Masza to pseudonim Marii Graczykowskiej. To młoda influencerka i youtuberka, która największy rozgłos zdobyła po konflikcie z Fagatą, czyli jedną z najbardziej znanych polskich influencerek. Kto to Fagata dla Maszy Graczykowskiej? Dawniej dwie przyjaciółki po kłótni zaczęły wyciągać swoje brudy na światło dzienne, a filmik Maszy „Ciekawy przypadek Fagaty”, w którym ta kompromituje ex przyjaciółkę ma aż 2 miliony wyświetleń i sprawił, że Masza zyskała niezły rozgłos. Kolejną trampoliną w karierze Maszy w social mediach był kontrakt z High League, która organizuje gale typu frak show fight, na których organizowane są walki osób znanych ze świata mediów. Jaki jest wiek i waga influencerki? Masza wielokrotnie przyznawała, że ludzie często pytają ją o wiek, gdyż wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości. Masza urodziła się 12 listopada 2000 r., więc aktualnie ma prawie 23 lata, więc jest bardzo młoda. Maria Graczykowska ma 180 cm wzrostu i waży 56 kg. Masza Graczykowska wzięła udział w 5. gali High League w grudniu 2022, podczas której stanęła naprzeciwko Mai Staśko (dziennikarka). Graczykowska nie zachwyciła formą, a fani stwierdzili, że na ringu głównie uciekała i nie pokazała żadnego przygotowania – została znokautowana przez rywalkę już w pierwszej rundzie. Po przegranej walce Masza zaczęła promować swój profil na OnlyFans.

Masza Graczykowska – skąd pochodzi, jakiej jest narodowości?

Wiele osób zastanawia się, skąd pochodzi Maria Graczykowska, zwłaszcza ze względu na jej pseudonim „Masza”, który ma obce brzmienie, a wiele osób uważa, że jest to imię influencerki. Masza Graczykowska urodziła się w Rosji na Syberii, dokąd jej mama (polka) wyjechała za ukochanym, jednak związek nie przetrwał, a gdy mama Maszy wyszła za Polaka, którego poznała w trakcie studiów w Londynie, cała rodzina przeprowadziła się do Polski. Wtedy też zmieniła nazwisko (Krajeva), przyjmując te po ojczymie (Graczykowska), gdyż jak sama mówi, w szkole była ofiarą prześladowań ze względu na to, skąd pochodzi, a więc przez swoje rosyjskie pochodzenie. Masza nie tylko przedstawia się jako Graczykowska, ale też identyfikuje się z tym nazwiskiem i jak twierdzi nie jest przywiązana do swojego pochodzenia. Maria Graczykowska często wspomina o swym trudnym dzieciństwie i okresie dorastania, gdy bardzo się buntowała i dużo imprezowała, jednak teraz jest bardzo blisko ze swoją rodziną.

Źródło: instagram.com/maszagraczykowska/

Zobacz: Joanna Przetakiewicz – pierwszy mąż, wiek, ojciec jej dzieci, wykształcenie, młoda, kiedyś, Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz

Masza Graczykowska – chłopak, narzeczony

Masza Graczykowska to piękna, młoda i znana kobieta, dlatego wiele osób zastanawia się, czy w jej życiu jest obecny jakiś chłopak lub narzeczony. Aktualnie ani Wikipedia, ani żaden inny portal nie wspomina nic o narzeczonym Maszy, a sama zainteresowana również nie podaje żadnych informacji na ten temat. Tak więc nie wiadomo, czy Graczykowska jest aktualnie w jakimś związku. Wiadomo jednak, a przynajmniej tak twierdzi Masza, że influencerka miała kiedyś narzeczonego (dokładniej w wieku 16 lat), z którym zamieszkała w Warszawie. Podobno związek nie przetrwał przez ciągłe kłótnie i awantury.

Masza Graczykowska – jak wyglądała kiedyś? Przed zabiegami, bez makijażu?

Masza Graczykowska bardzo dba o swój wizerunek i nigdy nie pokazuje się bez makijażu, przywiązując dużą wagę do tego, jak prezentuje się na swoich zdjęciach i filmikach. Influencerka otwarcie mówi o zabiegach medycyny estetycznej i operacjach plastycznych, których się poddała. Jednak zawsze zaznacza, że żadne zabiegi nie dotyczyły twarzy. Mimo że fani pewnie chętnie zobaczyliby ją bez makijażu, to jednak Masza zawsze pokazuje się w pełnym makeupie lub przynajmniej makijażu, który ma wyglądać na naturalny. Ciężko też znaleźć zdjęcia, które pokazują, jak wyglądała kiedyś. Można jednak znaleźć zdjęcia i filmiki, na których Masza pokazuje, jak wyglądała przed zabiegami. Są to jednak głównie fotografie  z okresu dzieciństwa i nastoletniego, więc ciężko porównać wygląd przed zabiegami i aktualny. Ile operacji miała Masza Graczykowska? Influencerka wspomina o dwóch poważnych zabiegach: powiększeniu biustu i odsysaniu tłuszczu. Masza sama przyznaje, że zawsze marzyła o płaskim brzuchu, ale brak jej konsekwencji, aby regularnie ćwiczyć. Niestety rekonwalescencja po zabiegu na brzuchu trwała długo i była bolesna.

Zobacz: Pamela Anderson – mężowie, wiek, wzrost, dzieci, kiedyś i obecnie

Ostatnio dodane
Powiązane