Wiktoria Jaroniewska – kto to, wiek, wzrost, Wikipedia, piłka ręczna, waga, Legnica, chłopak, skąd jest?

Wiktoria Jaroniewska, czyli Wiki to influencerka, która brała udział w walce Fame MMA. Jej głównym zajęciem była piłka ręczna, ale znana jest głównie z Instagrama. Wikipedia nie mówi wiele o jej życiu prywatnym, jak i zawodowym, ale na innych portalach jest obecna i co rusz pojawiają się artykuły na jej temat. Co pisze Wikipedia o Wiktorii Jaroniewskiej? Kto to Wiktoria Jaroniewska? Skąd jest? Jaka jest jej waga, wzrost i wiek? Kim jest ojciec Wiktorii Jaroniewskiej? Czy Wiki dalej gra w piłkę ręczną?

Zobacz: David Twigg, mąż Małgorzaty Dydek – ślub, wiek, wzrost, kto to?

Wiktoria Jaroniewska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Wiktoria Jaroniewska dopiero rozpoczyna swoją karierę influencerki, ale sukcesywnie zdobywa nowych fanów i staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Jednak największą furorę robi jej profil na TikToku, gdzie zdobyła grono wiernych fanów. Kto to Wiktoria Jaroniewska? To młoda dziewczyna, która studiuje dietetykę i od niedawna ćwiczy walki MMA. Swoją przemianę sylwetkową pokazuje na licznych profilach w mediach społecznościowych, gdzie promuje zdrowy styl życia – prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną w różnych formach. Przygotowuje również diety i plany treningowe. Mimo dużej aktywności w różnych sferach życia, Wiki nie doczekała się artykułu na Wikipedii, chociaż wiele osób zastanawia się: kto to jest Wiktoria Jaroniewska i poszukuje o niej informacji takich jak: wiek, wzrost i waga. Wiek Wiki to 21 lat – urodziła się 15 września 2001 r. Jej wzrost to 171 cm, a waga około 63 kg, przy czym są to głównie mięśnie, a na fotografiach rzuca się w oczy jej wysportowana sylwetka. Na 14. gali Fame MMA Wiki zadebiutowała na ringu, z sukcesem walcząc z Laluną, którą dość szybko pokonała, zaliczając tym samym udany debiut, który otworzył jej drzwi do kariery. W lutym 2023 Wiktoria Jaroniewska stoczyła swoją drugą walkę na gali Fame MMA, gdzie stanęła naprzeciwko debiutantki Klaudii Kołodziejczyk. Walka ta skończyła się porażką Wiki, a przeciwniczka nie miała większego problemu z pokonaniem rywalki, wykazując się lepszym przygotowaniem do walki na ringu.

Źródło: instagram.com/wiktoriajaroniewskablog/

Wiktoria Jaroniewska – skąd jest?

Skąd jest Wiktoria Jaroniewska? Wiele osób mylnie myśli, że Wiki pochodzi z Legnicy, gdyż to tam jest klub sportowy, w którym trenuje. Jednak, jak dokładnie sprawdzi się, skąd jest Jaroniewska, to bez problemu można się dowiedzieć, że rodzinnym miastem Wiki jest Lubin na Dolnym Śląsku. Jest też mocno związana z Legnicą, w której od lat mieszka i studiuje, chociaż wiele osób sądzi, że Wiki mieszka w Warszawie lub Wrocławiu.

Zobacz: Masza Graczykowska – skąd pochodzi, wiek, narzeczony, Wikipedia, kiedyś, bez makijażu

Wiktoria Jaroniewska – rodzina, ojciec, matka

Rodzina Wiktorii Jaroniewskiej nie znajduje się na świeczniku, a największą tajemnicą owiany jest jej ojciec. Wiki co prawda w różnych wywiadach i na swoich profilach wspomina o mamie, która pracuje na dwóch etatach i zaszczepiła w niej miłości do sportu. Jednak ojciec Wiki wydaje się tematem tabu. Wiadomo jedynie, że ojciec nie jest obecny w jej życiu, chociaż nie ma podanej przyczyny takiego stanu. Rodzina Jaroniewskiej pojawia się głównie w kontekście pieniędzy, gdyż jak mówi sama Wiki, nie pochodzi z bogatej rodziny i musiała sama na wszystko zapracować. Może też dlatego nie jest osobą bardzo rozrzutną, a zarobione pieniądze postanowiła zainwestować we własne mieszkanie.

Wiktoria Jaroniewska – chłopak

Wiktoria Jaroniewska często pokazuje się ze swoim partnerem Damianem Kasprzakiem, który jest piłkarzem, a jej chłopak widoczny jest na wielu filmikach i zdjęciach. Para wspólnie oferuje usługi dietetyczne i treningi personalne. Chłopak Wiki pocieszał ją również po przegranej walce z Klaudią, kiedy to młoda sportsmenka zalała się łzami. Co więcej, chłopak poprosił ją już jakiś czas temu o rękę, a Wiktoria Jaroniewska z dumą ogłosiła, że powiedziała „TAK”, dzieląc się swoim szczęściem ze swoimi fanami.

Wiktoria Jaroniewska i piłka ręczna

Jak mówi sama Wiktoria Jaroniewska, sport to jej największa pasja i uprawia go od dzieciństwa. Mimo że dużo biega, trenuje siłowo i w przeszłości próbowała różnych form aktywności (m.in. karate i taniec), to piłka ręczna stała się jej głównym zajęciem i pasją. Wiki trenuje piłkę ręczną od 3. klasy podstawówki. Od wielu lat związana jest z klubem UKS Dziewiątka Legnica, z którym występuje w pierwszej lidze. To właśnie z tym klubem z Legnicy Wiki osiągnęła największe sukcesy sportowe. Jednak swoją karierę rozpoczęła w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin, która prowadziła rekrutację, dzięki której Wiktoria Jaroniewska trafiła do klasy sportowej, wybierając jako główną dyscyplinę piłkę ręczną. W wywiadach Wiki często przyznaje, że to mama naciskała, aby jej głównym sportem była piłka ręczna, ale po latach przyznaje, że dobrze się stało, a z klubem UKS dziewiątka Legnica czuje się bardzo dobrze.

Zobacz: Maria Prażuch-Prokop – wiek, wzrost, mąż i dzieci oraz to, co czego nie mówi Wikipedia, czyli wszystko, czego potrzebujesz o niej wiedzieć!

Ostatnio dodane
Powiązane