Maryna Kobuszewska córka Jana Kobuszewskiego – wiek, dzieci

Ludzie od zawsze byli zainteresowani życiem prywatnym celebrytów. W erze Internetu i mediów społecznościowych dostępność informacji na temat życia prywatnego znanych osób jest znacznie większa. Kiedy na świat przyszła Maryna Kobuszewska, córka Jana Kobuszewskiego, o tym wydarzeniu informowała gazeta „Express Wieczorny” na pierwszej stronie. Obecnie internauci poszukują faktów na temat kobiety, takich jak: wiek, mama Hanna Zembrzuska, Wikipedia, dzieci. W tym artykule postaramy się poruszyć wszystkie nurtujące użytkowników Internetu kwestie. Zapraszamy!

Zobacz: Zbigniew Stonoga – majątek, żona, dzieci, wiek, co się z nim dzieje, Wikipedia

Maryna Kobuszewska – wiek, wzrost, kim jest?

Czasami słyszymy czyjeś imię i nazwisko w mediach, ale nie wiemy, kim dokładnie jest ta osoba i czym się zajmuje. Wtedy wiele osób postanawia zajrzeć do Wikipedii. Nic w tym dziwnego, bowiem Wikipedia jest jednym z największych i najbardziej popularnych źródeł informacji w internecie. Korzystając z Wikipedii możemy poznać czyjś życiorys, dokonania i wpływ na różne dziedziny życia, na przykład kulturę czy naukę. Niestety nie o każdej znanej osobie powstał artykuł na tej stronie. Tak jest również w tym przypadku – Maryna Kobuszewska nie posiada hasła w Wikipedii. Istnieje o niej tylko krótka wzmianka w artykule poświęconym Janowi Kobuszewskiemu. Zatem informacji o kobiecie musimy szukać gdzie indziej.

Pełne imię i nazwisko córki Jana Kobuszewskiego to Marianna Kobuszewska-Bieske.

Jaki jest wiek Maryny Kobuszewskiej? Najprawdopodobniej kobieta urodziła się w sierpniu 1965 roku, zatem jej wiek to 57 lat. Natomiast w internecie można odnaleźć również informacje, że przyszła na świat w 1960 roku.

Ile wzrostu ma Maryna Kobuszewska? Niestety nie mamy takich informacji.

Czy Maryna Kobuszewska ma dzieci? Owszem, kobieta posiada dzieci. Ma dwóch synów – Jana i Macieja.

Czym zajmuje się Maryna Kobuszewska, córka Jana Kobuszewskiego? Kobieta ukończyła Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie. Od 1995 roku jest kierowniczką Pracowni Konserwacji Malarstwa Sztalugowego i Rzeźby Polichromowanej w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Maryna Kobuszewska córka Jana Kobuszewskiego

Jan Kobuszewski to wybitny polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny, satyryk oraz artysta kabaretowy. Znany z wielu ról filmowych, występów w programach rozrywkowych i kabaretach. Był jednym z najbardziej lubianych przez Polaków aktorów. Niewątpliwie miał duży talent komediowy. Od roku 1976 aż do końca scenicznej kariery w 2013 roku związany był z Teatrem Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie.

Zmarł 28 września 2019 roku w wieku 85 lat, został pochowany w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Ostatnią noc jego życia spędziła z nim córka. Obiecała mu wówczas opiekować się jego największą miłością, czyli żoną – Hanną Zembrzuską.

Maryna Kobuszewska, córka Jana Kobuszewskiego wielokrotnie wspominała ojca w wywiadach. Jej tata był dowcipny na scenie, jednak na co dzień był poważny i bardzo odpowiedzialny. Kobieta wspomniała, że miał umiejętność wywołania uśmiechu na twarzy i rozładowania napięcia. Stanowił doskonałe połączenie luzu i oddania swojej rodzinie. Więcej o prywatnej stronie artysty można przeczytać w książce pod tytułem „Kobusz. Jan Kobuszewski z drugiej strony sceny” napisanej przez Hannę Farynę-Paszkiewicz, czyli siostrzenicę Jana Kobuszewskiego.

Zobacz: Danuta Józefowicz – Wikipedia, wiek, rozwód, pierwsza żona

Maryna Kobuszewska a Hanna Zembrzuska

Hanna Zembrzuska to aktorka teatralna i filmowa. Maryna Kobuszewska, córka Jana Kobuszewskiego i Hanny Zembrzuskiej, wspomina małżeństwo swoich rodziców jako bardzo udane i wspierające się nawzajem. W domu panował prosty podział – tata zajmował się sprawami technicznymi, a mama wszystkimi pozostałymi. Mężczyzna wielokrotnie powtarzał, że on i Hanna Zembrzuska to miłość od pierwszego wejrzenia.

Jan Kobuszewski i Hanna Zembrzuska wzięli ślub 7 października 1956 roku. Po 50 latach małżeństwa zostali odznaczeni przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tak się przykro złożyło, że pogrzeb artysty odbył się w 63. rocznicę ślubu z Hanną Zembrzuską.

Ostatnio dodane
Powiązane