Jak wygląda casting w TVN Style?

Moda na inspirowanie innych, pokazywanie swojej codzienności i pasji na dobre zadomowiła się wśród nas. Zdrowe odżywianie, gotowanie, wnętrza, rodzina, związki i relacje, to wszystko co nas kręci i sprawia, że świat nie jest czarno biały. Lubimy prezentować siebie i dzielić się swoim stylem, motywacją i pasjami. Nie dziwi więc niesłabnąca popularność programów rozrywkowych – Lifestyle. Prezentują wszystko to, co wiąże się z naszym codziennym życiem i jest na czasie. Jeśli chcesz pokazać się z najlepszej strony, wykorzystaj szansę na udział w programie TVN Style. Sprawdź, jak to zrobić.

Zobacz: Casting do serialu- jak wygląda i jak się dostać?

Kto może wziąć udział w castingu do TVN Style?

Na casting w TVN Style teoretycznie może zgłosić się każda pełnoletnia osoba mająca do zaprezentowania coś, co dotyczy planowanego programu rozrywkowego. Nie ma ograniczeń co do wieku, wyglądu czy wykształcenia. Niepełnoletni mogą uczestniczyć za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Stacja TVN zazwyczaj jednak stawia na oryginalne osobowości, pewne siebie i lubiące kamerę. Motywacje ludzi do udziału w castingu TVN Style są bardzo różne. Zazwyczaj jest to chęć zaprezentowania czegoś niebanalnego lub całkiem zwyczajnego, ale w oryginalny sposób. Chcemy pokazać nasze relacje, związki, rodzinę oraz zaangażowanie w ciekawe pomysły. U siebie albo daleko od domu – wszystko zależy od konkretnej realizacji. Niektórzy liczą na zdobycie doświadczenia na planie, które pomoże im rozwijać się w podobnym kierunku. Są też tacy, dla których jest to szansa na zdobycie rozpoznawalności i wybicie się. Inni chcą jedynie zarobić, bo za udział w programie dostaje się honorarium. Jeżeli widzisz w tym siebie i masz „to coś”, spróbuj i przystąp do castingu.

TVN Style Castingi – Do jakich programów można się zgłaszać?

Aktualne plany i realizacje zawsze znajdują się na stronie internetowej TVN Style w zakładce castingów. Programy mogą być w wielu odcinkach na dany sezon i potrzebna jest większa ilość uczestników. Są też programy okazjonalne, mające nieco inny charakter i przeznaczenie. Tematyka jest różnorodna, ale zazwyczaj dotyczy zwykłych, przyziemnych spraw pokazanych w barwny i niecodzienny sposób. Mogą to być np. remonty domu, które odmienią rodzinne życie. Albo wyjazdy w odległe miejsca, pełne przygód i zabawnych sytuacji. Nie braknie też romantycznych spotkań, wspólnego gotowania, rodzinnych zabaw, konkursów i niezwykłych pasji. Jest wiele okazji, by dać coś od siebie widzom i dużo też dostać, dlatego warto spróbować.

Źródło: Facebook TVN style

Zobacz: Casting do „Ukrytej prawdy — jak wygląda i ile płacą?

Jak wygląda casting w TVN Style?

Chęć udziału w programie zgłasza się przez formularz na stronie stacji. Wstępnie trzeba podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek i dane kontaktowe. Niekiedy konieczne jest też dodanie krótkiej prezentacji siebie w formie nagrania wideo, albo informacji pisemnej o swojej motywacji, predyspozycjach i pomysłach. Mogą być też dodatkowe pytania o doświadczenie, jak wcześniejszy udział w innych programach telewizyjnych. Po zaakceptowaniu wszystkich zgód i oświadczeń można wysłać zgłoszenie. Castingi tvn style mają z góry określoną liczbę uczestników programu oraz czas trwania realizacji. Na podstawie zgłoszeń drogą elektroniczną, komisja castingowa w kilkuosobowym składzie wyłania najpierw większą grupę potencjalnych kandydatów do dalszej weryfikacji. Z wybranymi wstępnie osobami przeprowadzane są rozmowy telefoniczne oraz ankiety z dodatkowymi pytaniami. Zebrane na tym etapie informacje pozwalają komisji na wyłonienie ostatecznej grupy uczestników do programu. Wszyscy informowani są o indywidualnych dla realizacji warunkach, prawach i zobowiązaniach. W przypadku czyjejś rezygnacji z udziału, wytypowany zostanie inny uczestnik spośród wcześniej wybranej grupy. Zdarzają się sytuacje, że gdy odpadniemy na etapie castingu, możemy dostać telefon i propozycję z ponowną szansę. Dlatego warto przez jakiś czas być jeszcze dyspozycyjnym.

TVN Style castingi – Życiowa szansa i zdobycie doświadczenia

Niewątpliwie udział w programie telewizyjnym może być niezwykle kuszącą atrakcją. Uczestnicy poza pokazaniem się na ekranie i zdobyciem rozpoznawalności, zdobywają unikatowe doświadczenie i umiejętności. Otwiera im to też drogę do kolejnych programów, a nawet poważniejszych produkcji, włącznie z filmowymi. Oczywiście poza prezentowaniem swoich umiejętności, pomysłów i pasji, uczestnik musi mieć pewne cechy, które pozwolą mu swobodnie zaprezentować się przed publicznością. Jeśli czujesz, że to cię kręci i masz co pokazać, przystąp do tvn style casting.

Zobacz: „Zgłoś Remont” casting do programu — jak się dostać?

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane