Ślub od pierwszego wejrzenia casting- jak się dostać?

Ślub od pierwszego wejrzenia to reality show, które już po edycji pierwszego odcinka zaskarbiło sobie sympatię telewidzów. Program został oparty na zagranicznej formule, jednak bardzo dobrze wpasował się w realia naszego kraju i przypadł  do gustu zarówno młodszym jak i starszym odbiorcom. Wierni fani  reality show z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, aby dowiedzieć się, która z par zdecyduje się pozostać w związku małżeńskim, a która wybierze rozwód. Castingi do Ślubu od pierwszego wejrzenia cieszą się sporą popularnością, a chętnych do powiedzenia sobie sakramentalnego TAK w „ciemno”, wciąż nie brakuje.

Zobacz: Kiedy castingi do szansy na sukces?

Na czym polega Ślub od pierwszego wejrzenia?

Osoby, które pomyślnie przejdą casting do Ślubu od pierwszego wejrzenia, zostaną połączone w pary, aby następnie w obecności urzędnika powiedzieć sobie „TAK”. Miejsce zaślubin jest wybierane przez producenta, a wszystkie ceremonie mają  ten sam scenariusz. Najpierw Pan Młody oczekuje swojej przyszłej małżonki, którą poznaje tuż przed rozpoczęciem uroczystości. Następnie Młoda Para udaje się wraz z rodziną i przyjaciółmi na przyjęcie niespodziankę, gdzie tradycyjnie wykonuje pierwszy taniec. Jest to także okazja do poznania najbliższych współmałżonka. Impreza pełna jest zarówno zabawnych jak i niejednokrotnie kłopotliwych sytuacji. Następnie młodzi małżonkowie udają się w podróż poślubną ufundowaną przez producenta programu. Wspólny wyjazd daje Młodej Parze szansę lepszego poznania się i utworzenia bliższej relacji. Bez wątpienia dodatkowe utrudnienie stanowi wszechobecna kamera, która  jest źródłem dodatkowego  stresu w tej i tak dosyć niecodziennej sytuacji. Po powrocie para ma możliwość odwiedzenia się nawzajem w miejscach zamieszkania. Następnie wspólnie musi podjąć decyzję, które mieszkanie wybierze do wspólnego spędzania czasu. Bardzo często prowadzi to do mniejszych lub większych konfliktów i wymiany zdań. Oczywiście zdarza się, że ze względu na pracę lub inne zobowiązanie zmiana miejsca zamieszkania jest niemożliwa. Wówczas małżonkowie muszą budować swoją relację na odległość, co jest oczywiście o wiele trudniejsze. Po upływie określonego czasu para zostaje zaproszona do studia, w którym z udziałem ekspertów podejmują decyzję o rozwodzie lub kontynuowaniu relacji.

Źródło: Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

Zobacz: Jak wygląda casting w TVN Style?

Jak wziąć udział w ślub od pierwszego wejrzenia?

Pierwszym krokiem, jaki musi wykonać każda osoba chcąca wziąć udział w programie, jest wypełnienie formularza, który jest dostępny w  wersji elektronicznej na stronie programu: slub.tvn.pl. Należy w nim  podać takie dane jak: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz adres email. Jednak to nie wszystko. Oprócz uzupełnienia wyżej wymienionych informacji potencjalny uczestnik jest zobligowany do udzielenia odpowiedzi na znajdujące się w formularzu pytania otwarte. Organizator skontaktuje się wyłącznie z osobami, które wzbudzą jego zainteresowanie. Zostanie przeprowadzona rozmowa telefoniczna, mające na celu uzyskanie bardziej szczegółowych informacji. Należy się spodziewać pytań odnośnie decyzji wzięcia udziału w castingu do Ślubu od pierwszego wejrzenia oraz związanej z tym historii. Mają one na celu ułatwienie selekcji zgłoszeń prowadzonej przez ekspertów, którzy zaproszą następnie na spotkanie osoby spełniające przedstawione przez nich kryteria. Kluczowe jest potwierdzenie, czy potencjalny uczestnik jest gotowy wstąpić z własnej woli w związek małżeński z obcą osobą oraz, czy  spełnia wymagane kryteria prawne. Ostateczną decyzję na drodze eksperymentu podejmują zatrudnieni przez organizatora naukowcy. Szczególnie pod uwagę brana jest gotowość do wzięcia ślubu oraz cechy, które pozwolą sparować daną osobę z przyszłym małżonkiem.

Ile płacą za udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia?

Udział w programie jest bez wątpienia niesamowitą przygodą i niesie za sobą wiele emocji oraz wrażeń. Uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia stają się znani i zyskują rozpoznawalność. Daje im to możliwość wypromowania się w mediach społecznościowych, a co za tym idzie dorobienia sobie do domowego budżetu dzięki reklamom. Za sam udział w programie nie jest wypłacane żadne honorarium. Oczywiście wesele, stroje, czy podróż poślubna są sponsorowane przez producenta reality show. Jednak sporym zaskoczeniem może być fakt, że za niektóre usługi, takie jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia muszą zapłacić z własnej kieszeni.

Zobacz: Casting do serialu- jak wygląda i jak się dostać?

Ostatnio dodane
Powiązane