Warsaw Shore casting – kiedy i jak dostać się do programu?

Popularność programów rozrywkowych sprawia, że wiele osób zasiada przed szklanymi ekranami, by śledzić przygody ulubionych bohaterów. Oczywiście należy mieć na uwadze, że część z takich programów jest wyreżyserowanych, co oznacza, że nie wszystko, co jest tam pokazane, jest prawdą. Dla jednych to jedynie forma rozrywki, podczas gdy zdarzają się osoby, które są wręcz zafascynowane takimi programami do tego stopnia, że same chcą wziąć w nich udział. Z tego powodu na Warsaw Shore casting wysyła swoje zgłoszenia spora grupa osób. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wybierane są osoby, które mają szansę zaistnieć już po programie, ale często i takie, które wyróżniają się z tłumu. Praktycznie każdy może wysłać swoje Warsaw Shore zgłoszenie, jednak tylko niektórzy zostaną zaproszeni na ten właściwy casting do Warsaw Shore.

Zobacz: Polsat castingi – jak dostać się do Polsatu?

Warsaw Shore zgłoszenie – jak wygląda? 

Sporo osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób można się zgłosić do uczestnictwa w programie. Pierwszym i najważniejszym punktem jest oczywiście wysłanie do Warsaw Shore wypełnionego zgłoszenia, co należy uczynić we wskazanym przez produkcję terminie. Co powinno się w nim znaleźć? Podstawowe dane osobowe, takie jak imię nazwisko, miejsce zamieszkania i zameldowania. Bardzo duże znaczenie mają również dane kontaktowe, w tym między innymi e-mail i numer telefonu. Ponadto do zgłoszenia trzeba dołączyć maksymalnie 10 zdjęć. Mogą to być zarówno zdjęcia twarzy, sylwetki, ale także jakieś szalone zdjęcie. W zgłoszeniu trzeba udowodnić, że ma się w sobie coś, co wyróżnia nas na tle innych, ale przede wszystkim, że świetnie sprawdzimy się w programie. Na Warsaw Shore casting zaproszenie dostaną tylko wyjątkowe osoby. Dlatego w opisie swojej osoby warto wspomnieć nie tylko o swoich zainteresowaniach, ale również o tym, dlaczego mają wybrać właśnie nas. Im ciekawsze odpowiedzi, im bardziej szalony opis, tym większe szanse na to, by otrzymać zaproszenie na cating.

Warsaw Shore kiedy kolejny sezon?

Co jakiś czas pojawiają się zapytania dotyczące tego, kiedy można spodziewać się kolejnego sezonu. Tym większe ma to znaczenie dla osób, które chcą wziąć udział w zgłoszeniu, a następnie dostać zaproszenie na casting do Warsaw Shore. Warto śledzić wszelkiego rodzaju nowinki, ponieważ jeśli tylko zapadnie decyzja o tym, że startują kolejne castingi, automatycznie zostanie uruchomiona możliwość wysyłania zgłoszeń. Obecnie nie ma informacji dotyczących tego, kiedy można spodziewać się kolejnego sezonu, dlatego wszelkie akcje z tym związane zostały wstrzymane. Jednocześnie warto pamiętać, że zgłoszenie można wstępnie przygotować już wcześniej, by zwiększyć swoje szanse na zaproszenie właśnie na Warsaw Shore casting. To jeden z popularniejszych programów rozrywkowych, dlatego samych zgłoszeń jest wysyłanych dużo. Oznacza to, że już na tym etapie należy wyróżniać się na tle innych, by mieć szansę przejść do kolejnego, a być może znaleźć się w programie. Tym większe ma to znaczenie, że jednak są osoby, które po programie potrafią zaistnieć w show-biznesie na dłużej, a nawet rozpocząć własną karierę

Zobacz: Casting do teledysku – jak się załapać?

Warsaw Shore czy warto na casting?

Pojawiają się pytania o to, czy warto wybrać się do takiego programu. Oczywiście, nie ma jednej właściwej odpowiedzi, ponieważ ludzie mają przeróżne priorytety, co oznacza, że nie zawsze można będzie na tym skorzystać. Jeśli ktoś swoją przyszłość wiąże właśnie z rozrywką, chciałby zaistnieć dla szerszej publiczności, to z pewnością warto wysłać do Warsaw Shore swoje zgłoszenie. Zgłaszają się osoby młode, które chciałyby stać się popularne. Należy pamiętać, że nawet sława miewa swoje ciemne strony, nie wszystko można przewidzieć, ani nie nad wszystkim można zapanować. Dla wielu casting do Warsaw Shore to jedynie przygoda. Jednak są i tacy, którzy za wszelką cenę chcieliby skorzystać właśnie z tej możliwości, by otworzyć przed sobą całkowicie nową drogę do popularności, nowych znajomości, ale i współprac. Wiele zależy od własnych oczekiwań, planu na życie i tego, gdzie siebie widzimy za kilka lat. Niewątpliwie sporo osób chciałoby w ten sposób zyskać na popularności. 

Ostatnio dodane
Powiązane