Kiedy castingi do szansy na sukces?

Wielka okazja dla początkujących artystów, na antenę TVP2 powraca „Szansa na sukces”. Jeden z popularniejszych programów muzycznych przygotowuje castingi dla aspirujących wokalistów. Muzyczna uczta, która od lat dostarcza dużo dobrej rozrywki, a dla uczestników jest wymarzoną okazją na pokazanie talentu wokalnego, ale nie tylko. Szansa na sukces, jak nazwa wskazuje, może być ścieżką do prawdziwej kariery i sławy w branży muzycznej. Wielu artystów z niej skorzystało, dziś grają na scenie, słuchamy ich w radiu. Jeśli lubisz piosenki i pasjonuje cię śpiew, pójdź tą drogą, weź udział w castingu internetowym i pokaż co potrafisz. Sprawdź, jak dostać się do szansy na sukces i wyślij zgłoszenie.

Zobacz: Jak wygląda casting w TVN Style?

Dla kogo jest casting do szansy na sukces?

Każdy, kto śpiewa i robi to dobrze, może zgłosić się do castingu internetowego i skorzystać z przepustki do dużej sceny. Nie ma ograniczeń wiekowych, w przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodziców lub opiekuna. Uczestnicy programu nie muszą mieć wykształcenia muzycznego, ważne jest aby potrafili śpiewać do podkładu popularnych piosenek. Oczywiście im lepiej, tym szansa na udział jest zwiększa. Oryginalne osobowości, pewne siebie i z nutką charyzmy zdecydowanie milej widziane są w programie. Jeśli czujesz, że możesz zaprezentować swój wokal dając widzom to coś, to casting do szansy na sukces jest zdecydowanie dla ciebie. Uczestnicy programu zmierzą się z repertuarem znanych gwiazd, a wygrany jak zawsze wystąpi podczas koncertu w Opolu. Postaw także na dobrą zabawę i pasję, dla uczestników, którzy dotychczas przegrali, była to niezwykła życiowa przygoda. Twoja Szansa na sukces wiedzie przez casting online, poznaj szczegóły i przystąp do przesłuchań.

Źródło: vod.tvp.pl

Jak wyglądają i kiedy castingi do szansy na sukces?

Przesłuchania mają na celu wyłonić wstępnie grupę najbardziej odpowiednich kandydatów. Zgłoszenia do szansy na sukces powinny być od muzyków amatorów. Liczy się talent i umiejętności wokalne oraz pewne predyspozycje konieczne do uczestnictwa w tego typu produkcjach muzycznych. Jest to jeden z głównych czynników warunkujących dostanie się do programu. Więc, jak dostać się do szansy na sukces? Do castingu online mogą przystępować muzycy amatorzy. Następne przesłuchania odbywają się w kliku większych, polskich miastach. Kiedy castingi do szansy na sukces? 16.02 w Warszawie (studiu TVP) , 17.02 w Białymstoku (Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury Spodki), 24.02 w Gdańsku (Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu), 24.02 Katowice (Miejski Dom Kultury). Godziny przesłuchań to 9:00-21:00. Casting internetowy do Szansy na sukces obejmuje wstępne zgłoszenie na stronie stacji. Dodać należy też kilka słów o sobie wraz z przykładowymi nagraniami do zaprezentowania. Jury castingu wyłoni artystów solowych lub grupę wykonawców. Przesłuchania do szansy na sukces są rejestrowane i mogą być transmitowane później w celach promocyjnych. Przystępując do castingu należy zaakceptować warunki regulaminu, potwierdzić zgody i zobowiązania oraz dostarczyć wymagane dokumenty.

Zobacz: Casting do serialu- jak wygląda i jak się dostać?

Szansa na sukces – Życiowa przygoda i wstęp do kariery

Wykorzystaj casting online do szansy na sukces i wyśpiewaj sobie drogę na dużą scenę, tak jak to zrobiło wiele polskich gwiazd muzyki. W programie debiutowali: Ewa Farna, Szymon Wydra, Tatiana Okupnik, Justyna Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka, Margaret i wielu innych. Bohaterami najnowszej edycji będą znani, polscy artyści, a jako gość specjalny wystąpi Doda. Artystka po latach powraca do Szansy na sukces, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Dla każdego uczestnika programu losowany jest utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków przechodzą do finału, w trakcie którego wybierany jest zwycięzca. Nagrodą główną jest debiut podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane