Marzena Słupkowska – wiek, mąż, wyszła za mąż, ile ma wzrostu, dzieci, Wikipedia

Wśród prezenterek pogody, które wzbudzają największą sympatię widzów, na pewno wymienić należy Marzenę Słupkowską. Kiedy była w młodym wieku chciała zostać Sherlockiem Holmesem w spódnicy. Sama o sobie mówi, że jest połączeniem spokoju i odrobiny szaleństwa oraz wrażliwości i przebojowości. W artykule zawarliśmy wszystkie interesujące kwestie dotyczące Marzeny Słupkowskiej, takie jak jej wiek, mąż, dzieci oraz odpowiedzieliśmy na pytania ile ma wzrostu, czy wyszła za mąż oraz co na jej temat powie nam Wikipedia. Zapraszamy!

Zobacz: Anastazja Pazura – matka, wiek, Weronika Marczuk, obrazy, wernisaż, rodzeństwo, choroba

Marzena Słupkowska – kto to? Co powie nam Wikipedia?

Marzena Słupkowska to prezenterka telewizyjna, pochodząca z Golubia-Dobrzynia. Co na jej temat wie Wikipedia? Otóż na podstawie artykułu na Wikipedii możemy dowiedzieć się, że ukończyła ona studia na kierunku zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, jednak nie studiowała wyłącznie w Polsce. Skończyła także biznes międzynarodowy na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych, dokładnie w Chicago. Pracę w telewizji zapewnił jej casting. Najpierw prezentowała pogodę w telewizji regionalnej, w bydgoskim oddziale TVP. Odbyła staż w Chicago w polonijnej stacji Polvision jako prezenterka i dziennikarka. Była też na stażu w TV Sky News w Londynie. Obecnie związana jest z TVP1, TVP2 i TVP Info.

Marzena Słupkowska jest lubiana przez widzów Telewizji Polskiej, o czym świadczą nominacje do Telekamer. W 2012 roku została nominowana w kategorii prezenter pogody i zajęła trzecie miejsce, natomiast w 2017 roku wygrała.

Marzena Słupkowska – wiek, ile ma wzrostu?

W jakim wieku jest Marzena Słupkowska? Dokładna data urodzin Marzeny Słupkowskiej nie jest znana mediom. Wiadomo jedynie, że urodziła się w 1978 roku, więc w tym roku świętuje swoje 45 urodziny.

Mimo wieku uśmiechnięta prezenterka pogody zachwyca swoją idealną figurą. Zapytana o receptę na pozostawanie w świetnej formie mimo upływu lat odpowiedziała, iż od zawsze dbała o swoją sylwetkę. Dokładnie zwraca uwagę na to, co i ile je. Jednak nie stosuje żadnej specjalnej diety. Po prostu stara się unikać spożywania produktów, które uważa za szkodliwe dla zdrowia. Dzień zaczyna od śniadania, w skład którego wchodzą jajka lub zsiadłe mleko połączone z owocami, lubi też płatki zbożowe z orzechami. Na kolację wybiera lekkie i smaczne sałatki. Chętnie sięga po przekąski, ale wybiera te zdrowsze opcje. Pogodynka własnoręcznie tworzy mieszanki ziołowe, dostosowując je do pożądanego efektu – rozgrzewającego, wzmacniającego, oczyszczającego lub uspokajającego. Unika używania sztucznych słodzików, syropu glukozowo-fruktozowego, oleju palmowego i innych substancji, które nie pochodzą z natury. Stara się nie spożywać makaronu, białego pieczywa, a ziemniaki preferuje tylko w okresie letnim. Wystrzega się również gazowanych napojów. Jeżeli chodzi o fast foody to nie miała problemu z ich wyeliminowaniem, ponieważ jej nie smakują. Dobre nawyki żywieniowe wyniosła z domu. A co ze sportem? Jest obecny w jej życiu, ale nieregularnie. Marzena Słupkowska latem lubi pływać w jeziorze i jeździć na rowerze, a w inne miesiące stara się uprawiać aerobik.

Źródło: picuki.com

Ile ma wzrostu Marzena Słupkowska? Dokładnie nie wiadomo, ale można oszacować, że jest to 173-175 cm. Wiemy, że próbowała swoich sił w modelingu, więc wzrost na pewno był jej atutem.

Zobacz: David Twigg, mąż Małgorzaty Dydek – ślub, wiek, wzrost, kto to?

Marzena Słupkowska – mąż, czy wyszła za mąż?

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Marzeny Słupkowskiej. Niektórzy widzowie i internauci zastanawiają się czy Marzena Słupkowska wyszła za mąż. Prawdopodobnie tak, ma męża od lat, ale niechętnie wypowiada się na temat małżeństwa. Rodzina to dla niej świętość. Prezenterka opiera swoje życie na tradycyjnym systemie wartości, co wyniosła z domu rodzinnego. Swoje dzieciństwo wspomina bardzo dobrze, ponieważ dom był wypełniony miłością, a rodzice nauczyli ją szacunku do drugiego człowieka i dążenia do upragnionego celu.

Marzena Słupkowska – dzieci

Czy Marzena Słupkowska ma dzieci? W związku z tym, że prezenterka nie dzieli się z mediami sprawami prywatnymi, nie wiemy, czy posiada ona dzieci. Wiemy jedynie, że Marzena Słupkowska ma siostrę Anię i chętnie zajmowała się jej córką Julką, kiedy dziewczynka była mała.

Zobacz: „Amazonki” reality show – co to za program – kto wygrał?

Ostatnio dodane
Powiązane