Ilona Wrońska – partner, mąż, wzrost, dzieci, wiek, gdzie mieszka

Ilona Wrońska to polska aktorka, która dała się poznać szerszej publiczności rolą Kingi Brzozowskiej w serialu TVN „Na Wspólnej”. Jej zainteresowania związane są między innymi z muzyką, gdyż aktorka gra na gitarze. Jaki wzrost ma aktorka? Jaki jest wiek aktorki? Gdzie mieszka? 

Zobacz: Marzena Rogalska – w ciąży, wiek, mąż, dzieci, z córką, życie prywatne, paweł drzyzga, partner

Ilona Wrońska – kto to? Wiek, wzrost, gdzie mieszka

Ilona Wrońska urodziła się 17 września 1977 w Lęborku. Jaki wiek ma Ilona Wrońska? Obecnie ma 45 lat. W wieku 25 lat, czyli w 2002 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Największą popularność zdobyła rolą Kingi Brzozowskiej w serialu TVN „Na Wspólnej”. W postać Brzozowskiej wcielała się w latach 2003 – 2018. Aktorka występowała także w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W latach 2002-2003 była związana z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, a w 2004 roku pracowała w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Wzrost aktorki to 1,71. Gdzie mieszka Ilona Wrońska? Obecnie mieszka w Beskidzie Niskim, choć swoje życie prywatne i zawodowe dzieli między wsią Jaślinka a Warszawą, w której realizuje swoje obowiązki zawodowe. Aktorka w 2021 powróciła do grania w serialach. Gościnnie wystąpiła w „Komisarzu Alexie”, a także w polsatowskim serialu „Mecenas Porada”. Od 2021 roku gra w telenoweli wyświetlanej na TVP 2 „Pierwsza miłość”. Wciela się tam w postać Miłki Szafrańskiej.

Ilona Wrońska – mąż, partner

Kim jest mąż Ilony Wrońskiej? Aktorka jest związana z aktorem Leszkiem Lichotą. Para poznała się na studiach w Szkole Teatralnej. Ich uczucie rozkwitło dopiero na planach seriali. Ilona Wrońska ze swoim partnerem spotkała się na planie serialu „Na Wspólnej”. To właśnie wówczas narodziło się między nimi uczucie. Partner Wrońskiej musiał o nią zabiegać i zdobyć jej zaufanie. Miłość między nimi szybko wybuchała i para zaczęła się ze sobą spotykać. Stali się najbardziej barwną, ale jednocześnie najbardziej tajemniczą parą show-biznesu. Leszek Lichota i Ilona Wrońska często podkreślali, że nie zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Jak podkreślali w wywiadach, nie muszą nazywać siebie mężem i żoną, by być ze sobą szczęśliwymi. Para nie zdecydowała się na ślub. Zarówno Ilona, jak i Leszek są zdania, że szczęściem nie są obrączki na palcu. Dla nich najważniejsze było uczucie i to od niego zaczęła się wspólna piękna droga. Leszek Lichota podkreślał, że związek małżeński jest instytucją zbędną, nie daje gwarancji na długą miłość i dlatego nie chce, by określano ich jako mąż i żona. Liczy się uczucie, które łączy jego i Ilonę Wrońską.

Źródło: Instagram ilona_wronska

Wiek nie gra roli dla aktorki. Ilona Wrońska wspólnie z partnerem poświęca się swoim pasjom. Jakiś czas temu postanowili otworzyć w Beskidzie Niskim swój biznes – glamping we wsi Jaśliska. Wieś poznali dzięki produkcji filmu Boże ciało. To właśnie tu rozgrywały się wydarzenia przedstawione przez Jana Komasę.

Oboje wiedzą, że aktorstwo nie jest stabilną formą zarobku i dlatego chcą mieć zabezpieczenie na przyszłość. Dlatego też postanowili postawić na nowy biznes w miejscu gdzie mieszka obecnie. Mąż i żona chcą stworzyć kameralne miejsce, w którym będzie można w bliskości natury, poznać swoje wnętrze i odpocząć od codziennego zgiełku miasta. Ilona Wrońska i jej partner podkreślają, że w życiu należy robić to, w co się wierzy i co sprawia radość. W ofercie biznesu aktorów znajduje się kilka rodzajów namiotów, które różnią się wielkością i wyposażeniem. Ich Forest Glamp to nie tylko noc w namiocie, ale również inne atrakcje i warsztaty, na których można się wiele nauczyć.

Zobacz: Ilona Ostrowska – dzieci, dom, mąż, rodzeństwo, syn, rodzina, wiek, wzrost

Ilona Wrońska – dzieci

Ilona Wrońska i Leszek Lichota mają dwójkę dzieci. Syna Kajetana i córkę Nataszę. Starają się spędzać z dziećmi każdą wolną chwilę. Dlatego wspólnie na krótki czas przenieśli się do Australii. Jak podkreślają, ich pociechy nie chodzą do tradycyjnej szkoły. Oboje uczą się w systemie edukacji domowej. W jednym z wywiadów Ilona Wrońska podkreśliła, że Lichota zajmuje się nauczaniem matematyki, a on zajmuje się resztą. Od języków obcych, pociechy mają swoją korepetytorkę.

Para podkreśla, że to najlepszy wybór dla ich pociech, który pozwala im realizować swoje pasje i zainteresowania przy okazji pogłębiana wiedzy i wzrostu zaufania do rodziny. Ilona Wrońska podkreśliła w jednym z wywiadów, że partner i ona starają się uczyć dzieci rzeczy, które im się przydadzą w dorosłym życiu. Para ceni sobie prywatność. Ich dzieci nie są pokazywane w mediach.

Źródło: Instagram ilona_wronska

Chronią swoje życie prywatne i nie udzielają się na ściankach. Dzięki temu ich dzieci nie są narażone na wszędobylskich paparazzi. Wiodą życie w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami.

Zobacz: Michał Meyer – wzrost, żona Magda, partnerka, żona, dzieci, wiek, dziewczyna, rodzice

Ostatnio dodane
Powiązane