Anastazja Pazura – matka, wiek, Weronika Marczuk, obrazy, wernisaż, rodzeństwo, choroba

Najstarsza córka Cezarego Pazury miała trudne dzieciństwo. Na szczęście wyrosła na silną kobietę, prowadzi udane życie i spełnia się w zawodzie grafika komputerowego. Jeśli jesteście ciekawi jaki jest wiek Anastazji Pazury, czy ma rodzeństwo, kim jest jej matka i dlaczego Weronika Marczuk zniknęła z jej życia, przeczytajcie poniższy artykuł. Dodatkowo powiemy o wernisażu i obrazach, jakie stworzyła ta utalentowana kobieta.

Zobacz: Jan Młynarski – żona, matka, choroba, dzieci, córki, wzrost, wiek, syn, ile ma lat, rodzice

Anastazja Pazura – kto to? Wiek, wzrost, Wikipedia

Anastazja Pazura urodziła się 29 października 1988 roku, więc jej wiek to 34 lata. Ma 170 cm wzrostu. Córka celebryty nie posiada osobnego artykułu na Wikipedii, istnieje tylko wzmianka w artykule o jej ojcu. Anastazja Pazura ukończyła studia na kierunku grafika na Uniwersytecie w Coventry w Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i w tym celu ukończyła Warszawską Szkołę Filmową. Zagrała w trzech filmach i podjęła się epizodycznych ról w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Barwy szczęścia”.

Anastazja Pazura – matka

Kim jest matka Anastazji Pazury? To pierwsza żona Cezarego Pazury – Żaneta. Kiedy się poznali aktor był w wieku 24 lat, a kobieta 16. Wzięli ślub, gdy Żaneta osiągnęła pełnoletność. Bardzo wcześnie zostali rodzicami Anastazji. Kobieta po pewnym czasie uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Aktor zapisał żonę na terapię, jednak ona nie uczęszczała na spotkania. Choroba alkoholowa matki Anastazji spowodowała, że między małżeństwem dochodziło do awantur. Kiedy dziewczynka miała zaledwie kilka lat, matka Anastazji zniknęła i zostawiła Cezarego Pazurę samego z dzieckiem. Aktor skontaktował się z prawnikiem, odnalazł żonę i w 1994 roku doszło do rozwodu. Ten czas w życiu aktora był bardzo trudny, musiał pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem. Matka nie utrzymywała kontaktu z córką. Anastazja cały czas towarzyszyła ojcu, czekała w bufecie aż skończy się próba w teatrze, była podrzucana do znajomych, aby się nią zajęli. Przez problemy z matką Anastazji Cezary Pazura był w bardzo złym stanie psychicznym, spotkała go choroba – depresja i chciał targnąć się na własne życie. Na szczęście jego życie ocalił serdeczny przyjaciel – Olaf Lubaszenko.

Z perspektywy lat Anastazja przyznaje, że Cezary Pazura dobrze zastąpił jej matkę. Kobieta dzwoni do niego zarówno z okazji Dnia Ojca, jak i z okazji Dnia Matki.

Źródło: youtube.com/ TVP VOD

Zobacz: David Twigg, mąż Małgorzaty Dydek – ślub, wiek, wzrost, kto to?

Anastazja Pazura i Weronika Marczuk

Po porzuceniu przez matkę w życiu małej Anastazji pojawiła się kolejna kobieta, bowiem Cezary Pazura wszedł w nowy związek. Aktor poznał Weronikę Marczuk w 1994 roku w Sopocie. W 1995 roku wzięli ślub cywilny. Para razem wychowywała Anastazję. Anastazja Pazura i Weronika Marczuk miały ze sobą dobry kontakt, dziewczynka zawsze była dopilnowana, zadbana i nakarmiona. Wydawało się, że Cezary Pazura najgorsze ma już za sobą, jednak choroba jaką jest depresja ponownie go zaatakowała przy okazji rozwodu z drugą żoną w 2007 roku. Powodem rozstania pary był inny mężczyzna.

Prawdziwą miłość aktor poznał dopiero w 2007 roku w pociągu. Aktor jechał z Krakowa do Warszawy, a w wagonie restauracyjnym pracowała wówczas 19-letnia Edyta Zając. Po czasie między aktorem a o 26 lat młodszą kobietą narodziło się uczucie. Para wzięła ślub w 2009 roku. Anastazja Pazura i trzecia żona aktora Edyta Pazura urodziły się w tym samym roku. Jednak Cezary Pazura i Edyta Pazura udowadniają, że wiek nie ma znaczenia.

Czy Anastazja Pazura ma rodzeństwo? Tak, ma przyrodnie rodzeństwo, bowiem Edyta Pazura i Cezary Pazura są ze sobą związani od około 15 lat i mają razem trójkę dzieci. Rodzeństwo Anastazji to Amelia (ur. 2009), Antoni (ur. 2012) i Rita (ur. 2018).

Anastazja Pazura – obrazy, wernisaż, wystawy

Anastazja Pazura tworzy grafiki i maluje obrazy. Swoje prace publikuje na koncie na Instagramie pod nazwą @pazuraanastazja.

W 2021 roku w Teatrze 6.piętro odbył się wernisaż wystawy prac Anastazji Pazury. Wystawa obrazów nosiła tytuł „Wstyd”. Skąd pomysł na zorganizowanie wystawy i chęć podzielenia się z innymi swoją twórczością? Okazuje się, że kobieta po przekroczeniu 30. roku życia zaczęła się wstydzić tego, jak wygląda. W zaakceptowaniu siebie pomogły jej rozmowy z równolatkami. Poprosiła więc dwadzieścia kobiet o pozowanie nago i znalezienie przyczyn wstydu. Obrazy, które postanowiła pokazać światu są odważne. Na wernisażu pojawili się jej najbliżsi – Cezary Pazura z żoną Edytą Pazurą oraz wujek Radosław Pazura. Wernisażu nie ominął również dyrektor teatru Michał Żebrowski oraz aktor Piotr Zelt.

Zobacz: Filip Bobek – żona, wiek, partnerka, Julia Kamińska, wzrost, gdzie mieszka, rodzina, życie prywatne, dzieci, romans

Ostatnio dodane
Powiązane