Maja Frejtag – choroba, wiek, dlaczego jest łysa?

Maja Frejtag wciela się w postać Nadii w serialu Policjanci i policjantki. Sporo kontrowersji budzi to, że jest łysa. Wielu fanów serialu poszukuje informacji na temat tego, czy to choroba. Widzowie produkcji kierowani emocjami i ciekawością zwyczajnie chcą wiedzieć, dlaczego jest łysa. 

Jak długo jeszcze charakterystyczny wygląd młodej dziewczyny będzie budzić kontrowersje? Każdy wiek ma swoje prawa, a wiek młody w szczególności, więc może widzowie serialu nie powinni dociekać, pisząc o Frejtag, dlaczego jest łysa. 

Ani portale dla miłośników kina, Ani Wikipedia nie mówią nic na jej temat. Nie wiadomo zatem, czym zajmuje się poza graniem w produkcji Policjanci i policjantki. Być może dzięki swojemu kontrowersyjnemu wizerunkowi znajdzie się także w obsadzie innych seriali albo filmu. Na razie, możliwe że z uwagi na młody wiek, nie pracowała przy innych produkcjach. 

Zobacz: Przemcel – kto to, co teraz robi?

Maja Frejtag – choroba. Czy jest chora?

Żadne źródła nie potwierdzają informacji na temat tego, że Maję Frejtag dopadła jakaś choroba. Choć wielu ludzi, szukając odpowiedzi na pytanie, dlaczego jest łysa, spodziewało się usłyszeć, że to efekt terapii. Ciekawość widzów serialu Policjanci i policjantki potęgował też wiek Frejtag – to bardzo młoda dziewczyna. Wielu chciało wiedzieć, co może jej dolegać. 

Jak już wspomnieliśmy, odtwórczyni roli zbuntowanej Nadii w serialu Policjanci i policjantki nie jest szeroko znana w mediach. Nawet w mediach społecznościowych, gdzie wielu znanych (i nieznanych) ludzi prowadzi swoje konta, nie można znaleźć niczego na jej temat. O ile nie dziwi fakt, że Wikipedia milczy na temat Mai Frejtag, o tyle brak konta w socialach jednak dziwi. Mamy w końcu XXI wiek – jeśli kogoś nie ma w internecie, podobno nie istnieje. 

Za to sam serial znalazł się w internetowej encyklopedii, którą jest Wikipedia (choć brakuje informacji o najnowszym sezonie z udziałem Mai Frejtag). Jest też szeroko reklamowany w mediach społecznościowych. 

Maja Frejtag – dlaczego jest łysa?

Maja Frejtag w serialu Policjanci i policjantki gra zbuntowaną wychowankę ośrodka resocjalizacyjnego dla młodzieży. Trzeba przyznać, że jej wizerunek w produkcji, modelowo pokazuje stereotypowego buntownika: łysa głowa i kolczyki. Niestety rację mają ci, którzy piszą, że jest to raczej przerysowane i w rzeczywistości osoba o usposobieniu Nadii nie musiałaby wyglądać w ten sposób. 

Generalnie nawet nie do końca wiadomo, czy Frejtag jest łysa, czy tylko w ten sposób ucharakteryzowana. Dziewczyna chroni swoją prywatność i nie udziela się w mediach. Choć inni aktorzy występujący w serialu stają się czasem bohaterami wywiadów albo newsów na plotkarskich portalach, to nie można znaleźć niczego o Mai Frejtag. 

Nie raz zdarzyło mi się szukać informacji na temat aktorów, którzy występują w serialach – paradokumentach, produkcjach niszowych – jednym zdaniem: nie tych kultowych, ale właśnie budżetowych i mniej znanych. Zawsze przynajmniej szczątkowe informacje można było znaleźć. 

Jeśli o kimś nie pisały popularne portale, sam pisał na Instagramie. Każdy aktor o mało znanym nazwisku starał się zaistnieć, wypromować siebie, by zdążyć nim osiągnie wiek, w którym zatrudnienie nie przyjdzie tak łatwo. 

Maja Frejtag albo tak starannie chroni swój wizerunek i dba o to, by żadne szczegóły z jej życia nie przedostały się do mediów, albo nie ma świadomości tego, ilu ludzi chciałoby dowiedzieć się o niej czegoś więcej. 

Media społecznościowe to doskonałe miejsce do tego, by budować swoją markę osobistą. Wielu aktorów i dziennikarzy wykorzystuje Instagram lub Facebook do kreowania własnego wizerunku. Z czasem zaangażowana obecność w mediach społecznościowych może się stać źródłem dodatkowego dochodu, o który w artystycznym świecie wcale nie jest łatwo. 

Gdyby Maja Frejtag chciała zaistnieć w przestrzeni publicznej, na pewno z łatwością udałoby się jej zjednać sobie miłośników serialu, w którym gra. Tylko wtedy musiałaby odpowiadać na pytania, dlaczego jest łysa, jaka choroba jej dokucza. A może po prostu tego nie chce?

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane