Który z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje?

Emitowany od ponad 10 lat kultowy program „Chłopaki do wzięcia” ma rzeszę fanów. Podobnie uczestnicy, którzy szybko stali się bardzo rozpoznawalni. Niektóre teksty bohaterów (np. „Ryszard, ty draniu! Oddaj rower!”) weszły do powszechnego obiegu. Niestety sympatycy programu kilkukrotnie musieli przyjąć przykre wiadomości. Który z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje?

Zobacz: Hubert Urbański – wiek, wzrost, żona, waga, ile zarabia, nie żyje?

Program „Chłopaki do wzięcia”

Zanim odpowiemy na pytanie który z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje, przedstawimy co to są „Chłopaki do wzięcia”.

„Chłopaki do wzięcia” to serial dokumentalny realizowany przez stację Polsat Play. Pierwszy odcinek został wyemitowany 7 października 2012 roku. Serial opowiada o mężczyznach, którzy mieszkają na wsiach albo w małych miasteczkach i poszukują miłości. Chłopcy nie są zbyt zamożni, większość pracuje dorywczo w miejscu zamieszkania. Wolny czas umilają sobie prostymi rozrywkami.

W programie mamy okazję śledzić historię m.in. Krzysztofa, popularnie nazywanego „Bandziorkiem”. Mężczyzna występuje w serialu od pierwszych odcinków i w końcu, po latach, znalazł upragnioną partnerkę życiową. Jego wybranką jest Danusia, dla której porzucił używki i wyprowadził się na Mazury.

Kolejną osobą, o której zrobiło się głośno dzięki udziałowi w programie, jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski. W serialu mogliśmy oglądać jego relację partnerską z Joanną Wielochą, para doczekała się nawet dziecka. W 2021 roku Szczena stoczył 2 pojedynki w federacji freak fightowej MMA-VIP. Jednak Rysiek często ma kłopoty z prawem i przez pobyt w więzieniu kariera została przerwana.

Następną z ikonicznych postaci jest Mariusz „Super Mario”, którego poznaliśmy jako troskliwego samotnego ojca, który starał się zapewnić synowi dobre warunki do życia. Dzięki programowi Super Mario poznał kobietę, w której się zakochał i parze urodziła się córeczka.

Serial jest chętnie oglądany przez Polaków. Historie poszczególnych bohaterów wzbudzają w widzach emocje i fani serialu często wyrażają swoje opinie na temat uczestników w internecie.

Źródło: Facebook Chłopaki do wzięcia

Zobacz: Dagmara Kaźmierska – nie żyje?

Który z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje?

Niestety niektórzy bohaterowie zmarli, nierzadko w młodym wieku. Który z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje?

Roman „Napoleon” Paszkowski zmarł nagle w grudniu 2017 roku, miał zaledwie 31 lat. To on w czołówce wypowiadał słowa: „U mnie na wsi jest obecnie ośmiu kawalerów, na których przypada zero dziewczyn”. Twórcy programu postanowili upamiętnić bohatera odcinkiem specjalnym. Znajomi Napoleona – Rysiek Szczena i jego mama wspominają go jako pomocnego, szczerego i otwartego. Smutne, że nie doczekał spotkania swojej miłości.

Pan Stanisław zmarł w sierpniu 2019 roku. Mieszkał w Krypach ze swoim synem. Był wrażliwym, niepoprawnym romantykiem. Głęboko wierzył, że kiedyś odnajdzie miłość życia.Wiesiek „Oficer” odszedł 12 stycznia 2020 roku. Był bardzo towarzyski i uśmiechnięty, szybko zyskał sympatię wśród widzów programu. Jego znakiem rozpoznawczym było to, że lubił chodzić w mundurze i woził w nim panny młode do ślubu. Uczestniczył w rekonstrukcjach historycznych i zlotach aut zabytkowych.

Czy Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje?

Jarosław Mergner, zwany „Jarusiem”, to kolejny bardzo popularny bohater „Chłopaków do wzięcia”. W dokumencie od lat możemy śledzić jego losy, w odcinkach często pojawiała się również jego mama. Jarusiowi udało się ustatkować i niedawno wziął ślub kobietą o imieniu Gosia.

O wielu popularnych osobach czasami pojawiają się tragiczne plotki, że nie żyją. Jednak uspokajamy, ulubieniec widzów żyje. Niestety Jaruś od urodzenia jest nieuleczalnie chory. Jakiś czas temu w serwisie zrzutka.pl pojawiła się zbiórka dla Jarusia, której celem było poprawienie warunków mieszkaniowych i ogólnego komfortu życia. Przy okazji, czytając opis zrzutki, mogliśmy się dowiedzieć, że Jarek cierpi na pewną chorobę przez nieodpowiedzialność swojej matki. Okazuje się, że Jaruś urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. Choroba występuje u dzieci matek spożywających alkohol w czasie trwania ciąży.

Zobacz: Ryszard Szczena nie żyje?

Ostatnio dodane
Powiązane