Ryszard Szczena nie żyje?

Ryszard Dąbrowski, pseudonim Szczena, był jednym z bohaterów programu Chłopaki do wzięcia. To produkcja, w której mężczyźni z małych miasteczek i wsi próbują znaleźć kobiety na całe życie. Szukają szczęścia, miłości i akceptacji. Wielu z nich się udaje. Niektórzy tylko na chwilę nawiązują relację z kobietami, ale później okazuje się, że znowu wiodą samotne życie. Ryszard Szczena stworzył dość burzliwy związek z Joanną Wielochą. Wielokrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Historią ich związku żyli wszyscy fani produkcji. Niektórzy życzyli im szczęścia, ale pojawiały się też głosy, że Joanna zasługuje na kogoś lepszego, bo Szczena nie żyje tak jak przystało na statecznego faceta. Para doczekała się syna, jednak w wyniku awantury, opieka społeczna zabrała go do rodziny zastępczej. Obecnie mówi się o tym, że wraz z matką znajduje się pod opieką jednego z domów pomocy samotnym mamom.

Zobacz: Dr Ewa Dąbrowska nie żyje? Sprawdzamy te informacje

Ryszard Szczena to chyba najbardziej znany bohater programu. W trakcie jego trwania siedział w więzieniu, które zresztą nawet chwalił. Zarzucano mu wyłudzenie kredytu i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.  Zasłynął też sceną kradzieży roweru własnej matce, z którą widać też miał dość specyficzną relację. Po odejściu z produkcji, trafił do branży MMA. Nie na długo, bo upomniała się o niego przeszłość i znowu trafił za kratki. 

Osoba, która ma tak burzliwe życie, wzbudza duże kontrowersje w mediach społecznościowych. Nie raz Szczena znikał na kilka tygodni. Wtedy niektórzy z jego fanów spekulowali, że zamierza żyć z dala od medialnego rozgłosu. Niektórzy całkiem poważnie zaś pytali wtedy, czy Szczena nie żyje, bo dość dziwne jest to, że tak długo się nie odzywa. To typ, który lubi robić wokół siebie szum. 

Sprawdzamy, czy wiadomo co obecnie robi Ryszard Szczena. Wiemy też, że mama Ryszard Szczena nie żyje już w ich dotychczasowym domu. Co się stało? Czytaj dalej. 

Czy Ryszard Szczena nie żyje?

Ryszard Szczena w lipcu miał ponownie wystąpić na gali MMA, ale – jak podają organizatorzy – siedzi w więzieniu, więc nie ma możliwości zorganizowania walki z jego udziałem. Wcześniej do walki stawał dwukrotnie. Jego pierwszym przeciwnikiem był Alan “Psychotrop” Gruchała. Szczena zwyciężył, a walkę przerwał sędzia z powodu kontuzji, której Gruchała doznał w trakcie atakowania przeciwnika. Drugi pojedynek nie zakończył się dla Ryszarda Szczeny tak dobrze. Marcin Najman pokonał go w 17 sekund przez nokaut techniczny. 

Pogłoski o jego śmierci są jednak mocno przesadzone. Ryszard Szczena żyje. Nie udziela się na swoim instagramowym koncie, więc być może ciągle odbywa karę. 

Jakiś czas temu pojawiły się też plotki, że mama Ryszard Szczena nie żyje. Obecnie matka Dąbrowskiego, Teresa, przebywa na stałe w domu opieki (DPS). Kiedy Szczena występował w programie Chłopaki do wzięcia, udzielała wywiadów, wypowiadała się też w programie, ale obecnie wycofała się z życia publicznego. Wiele wskazuje na to, że stan zdrowia może nie pozwalać jej na samodzielne mieszkanie. 

Zobacz: Anthony Hopkins – nie żyje?

Fani Szczeny piszą w komentarzach pod artykułami, które go dotyczą, że nie zachowuje się odpowiednio. Uważają, że mama Ryszard Szczena nie żyje godnie, mieszkając w DPS-ie i należy się jej normalny dom. Wypominają Dąbrowskiemu, że opiekowała się jego dziewczyną, gdy siedział w więzieniu. Jemu także poświęciła kawał życia. Ostatecznie nie ma się nią kto zająć. 

Ci, którzy śledzą na bieżąco losy Ryszarda Szczeny, są przekonani, że już niebawem znowu o nim usłyszą. Jeśli tylko opuści mury więzienia, najpewniej znowu się odezwie. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane