Hubert Urbański – wiek, wzrost, żona, waga, ile zarabia, nie żyje?

Hubert Urbański to od lat jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Choć mężczyzna z mediami związany jest od pierwszej połowy lat 90. XX wieku, to prawdziwy wzrost popularności odczuł on na przełomie mileniów za sprawą prowadzenia teleturnieju ,,Milionerzy’’. Sukces formatu sprawił, że w późniejszych czasach prezenter pojawiał się w coraz to większej liczbie programów, które miał okazję prowadzić.

W tekście przyjrzymy się prywatnej stronie życia Huberta Urbańskiego, kim są jego dzieci – Marianna Urbańska i Krystyna Urbańska, ile zarabia, jaki ma wzrost, kim była jego druga żona oraz pierwsza żona, kim jest jego obecna partnerka, czy Urbański ma tatuaż, na koniec sprawdzimy czy doniesienia, jakoby prezenter nie żyje są prawdziwe.

Zobacz: Agnieszka Dziekan — wiek, wzrost, data urodzenia, Wikipedia, skąd pochodzi, rodzice, partner

Hubert Urbański – wiek, wzrost, waga, ile zarabia? 

Hubert Urbański przyszedł na świat 23 marca 1966 roku w Warszawie. Na jego wiek składa się zatem 56 lat. Mężczyzna ma 186 cm wzrostu. Waga wynosi ok. 75 kg. Ile zarabia Hubert Urbański? Według informacji, jaką w listopadzie 2022 roku podał Super Express, dziennikarz za prowadzenie jednego odcinka ,,Milionerów’’ może liczyć otrzymuje od 4,3 do 5,5 tysiąca złotych. 

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w jednej serii teleturniej ten liczy sobie od 45 do 58 odcinków, to z łatwością obliczymy, że w ich trakcie Urbański zarabia do 250 tysięcy złotych. Pamiętajmy też, że nie jest to jedyne zajęcia prezentera, który dostaje także przelewy na swoje konto z tytułu prowadzenia różnych wydarzeń i gal. Sam zainteresowany, będąc gościem programu ,,Duży w Maluchu’’ potwierdził, że za tego typu eventy bierze on 15-20 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał także, że jest milionerem. Nie da się zatem odpowiedzieć ze szwajcarską prezycją ile zarabia konkretnie dziennikarz, ale skoro dysponuje on na koncie liczbą z sześcioma zerami, to z pewnością jest on sowicie wynagradzany.

Hubert Urbański – żona 

Pierwsza żona Huberta Urbańskiego była Urszula Engelmayer. Kobieta ma z dziennikarzem dwójkę dzieci: Mariannę Urbańską i Krystynę Urbańską. Wiadomo, że pierwsza żona prezentera jest socjologiem, który pracuje z ludźmi i tekstami. Prowadzi spotkania dotyczące umiejętności społecznych, współpracuje z literackimi czasopismami i wydawnictwami, a także redaguje różne książkowe pozycje. Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozwiodła się z mężem.

Źródło: plotek.pl

Drugą żoną Urbańskiego była Julia Chmielnik. Hubert Urbański był jej mężem w latach 2009-2013. Była partnerka prezentera jest córką zmarłego przed laty popularnego aktora Jacka Chmielnika, który dał się poznać szerszej publiczności rolami w filmach Juliusza Machulskiego, obu częściach komedii kryminalnej ,,Vabank’’ oraz komedii ,,Kingsajz’’. 

Zainteresowania artystyczne ojca przeszły także na jego córkę, poniewaz druga żona Urbańskiego w 2005 roku została absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Na wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej kobieta obrała specjalizację prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Studiowała również dyrygenturę. Była partnerka Urbańskiego ma z nim dwójkę dzieci: córki Stafanię (2009) i Danutę (2011). Nie wiadomo, by dziennikarz miał obecnie jakąś partnerkę.

Zobacz: Jean Reno – żona, dzieci, komedie, wiek, żony, młody

Hubert Urbański Marianna Urbańska 

Marianna Urbańska to najstarsze dziecko prezentera o kobiecie nie wiadomo praktycznie nic, poza tym, że urodziła się ona w 1990 roku, jest w wieku 32 lat i jest owocem związku Urbańskiego i jego pierwszej żony.

Hubert Urbański Krystyna Urbańska 

O drugiej córce dziennikarza wiadomo nieco więcej. Krystyna Urbańska urodziła się w 1994 roku. Jest zatem w wieku 28 lat. Wiadomo, że studiowała ona grafikę. Obecnie z pasją wspiera ona wszelkie przedsięwzięcia związane z walką o prawa kobiet. Na ten przykład, jest ona autorem plakatu dla Centrum Praw Kobiet, który powstał na zamówienie ,,Wysokich Obcasów’’. Dzieło nawiązywało do problemu przemocy względem kobiet. Zostało ono wystawione w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Źródło: plejada.pl

Wiadomo, że Hubert Urbański bardzo kocha swoje córki, gdyż co jakiś czas publikuje on na Instagramie swoje wspólne zdjęcia z Marianną Urbańską i Krystyną Urbańską. Wiadomo też, że dziennikarz na palcach prawej dłoni ma tatuaż z wyrytymi inicjałami imion swoich dzieci. Jednak nie widać ich, w chwili, gdy Urbański prowadzi ,,Milionerów’’, więc jest to być może wymóg produkcji show, aby tatuaż był zakryty.

Hubert Urbański – nie żyje?

Hubert Urbański jest kolejną popularną osobą, która mierzy się w internecie z domysłami na swój temat, jakoby nie żyje. Jest to oczywiście nieprawda, prezenter żyje i ma się dobrze. Niedawno miał on co prawda wypadek samochodowy, ale okazał się on niegroźny dla życia dziennikarza. Jednak z racji tego, że jest on osobą publiczną, musi on liczyć się z tym, że domniemania na temat tego, że nie żyje, będą dalej pojawiać się w przestrzeni internetowej.

W tekście można było przeczytać najciekawsze rzeczy związane z życiem prywatnym Huberta Urbańskiego. Czy to prawda, że nie żyje, kim była jego pierwsza żona, czy prezenter ma obecnie partnerkę, kim są dzieci dziennikarza: Marianna Urbańska i Krystyna Urbańska. Ile zarabia prezenter, czy ma tatuaż, jaki ma wzrost, w jakim jest wieku.

Zobacz: Mama na obrotach – wiek, mąż, gdzie mieszka, imię i nazwisko, Klaudia Klimczyk, skąd pochodzi, Wikipedia, ile ma lat, dzieci

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane