Isamu – wiek, dzieci, wzrost, choroba, wikipedia, ile ma dzieci, gdzie mieszka, dziewczyna

Wikipedia podaje, że Isamu to polski youtuber, a także zawodnik MMA. Podaje także jego prawdziwe imię i nazwisko. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 2,5 miliona aktywnych użytkowników. Istnieje od 2012 roku. Dał się poznać również jako zawodnik MMA. Wygrał swoje dwie walki: z Rafonixem oraz DeeJayPallasidem. Zajmował się także prowadzeniem „Pompa Team”, która jest esportową organizacją. Ma też problemy prywatne, gdyż według byłej partnerki jest to alimenciarz, który unika płacenia na córki. Kim dokładnie jest Isamu? Ile ma dzieci  i gdzie mieszka?

Zobacz: Izak — wiek, Paulinka, wzrost, bije córkę, ile zarabia, rekord widzów, żona, zdradził?

Isamu – wiek, wzrost, imię i nazwisko

Jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Szymon Kasprzyk. Wikipedia podaje, że jest to weteran polskiego YouTuba. Jego kanał istnieje od 2012. Obecnie obserwuje go ponad 2,5 miliona aktywnych subskrybentów. Na kanale pojawiają się głównie gameplaye z gier, a także vlogi z jego prywatnego życia. W sieci można znaleźć też szczątkowe informacje, na co choruje. 

Isamu na swoim kanale zajmuję się nagrywaniem gameplayów z gier takich jak: FIFA, Counter Strike czy Outlast. Jest fanem motoryzacji. W 2018 roku założył studio, które zajęło się tworzeniem gier mobilnyc, o nazwie Moonday Games . W niektórych gameplayach pomagała mu jego córka. Przez pewien czas, wspólnie z youtuberem współpracowała przy materiałach jego, była już, partnerkaa Nymfa. Jest on także współorganizatorem znanego wydarzenia Rich Tour, podczas którego chętnie integruje się ze swoimi fanami w wielu polskich miastach. Prowadzi również streamingi gier na Twitchu. 

Isamu, którego imię i nazwisko brzmi Szymon Kasprzyk urodził się 8 grudnia 1989 w Środzie Wielkopolskiej. Obecnie jego wiek to 33 lata. Jaki jest wzrost Isamu? Wzrost jego został podany w karcie walki FAME MMA i wynosi 177 centymetrów. 

Wiek nie jest dla niego przeszkodą. Isamu ma za sobą dwie walki w formule MMA, na galach FAME MMA 3 i FAME MMA 5. W oktagonie jego przeciwnikami byli: Daniel Pawlak, czyli DeeJayPallaside, a także Marcin Kracuski, występujący pod pseudonimem Rafonix. Obie walki Isamu wygrał.  

W październiku 2022 podjął decyzję o zamknięciu organizacji esportowej. Jak twierdzi, esport w Polsce nie jest rozwojowy i trzeba by było zmienić cały rynek. Gdzie mieszka Isamu? Wielu fanów na pewno chciałby to wiedzieć.

Isamu – dzieci, córka, ile ma dzieci, ile lat ma córka?

Wikipedia podaje informacje również o prywatnej sferze życia youtubera, choć na przykład dokładny adres zamieszkania nie jest znany. Życie prywatne Isamu nie należało do najłatwiejszych. Ma za sobą  co najmniej dwa związki, które są już niestety przeszłością. Ile ma dzieci youtuber z tych związków? Aktualnie ma dwoje dzieci.

Ten znany youtuber związany był z Moniką Łozowską, zwaną Miley Haze. W 2021 roku na świat przyszło trzecie dziecko – córka Wiktoria. Ile lat ma córka najmłodsza? Jak łatwo policzyć, skończyła roczek. Monika na instagramie prowadzi kanał offensiveword. Jego była dziewczyna określa go mianem “alimenciarz”. 

Źródło: Instagram isamupt

Zobacz: Marzena Rogalska – w ciąży, wiek, mąż, dzieci, z córką, życie prywatne, paweł drzyzga, partner

Isamu – choroba, na co choruje?

Życie tego youtubera nie zawsze jest usłane różami. Niedawno wydał ponad 40 tys. złotych, bo zaczęła mu dokuczać choroba niewiadomego pochodzenia. Na co choruje Isamu – zastanawiali się jego fani. Jak wyznał, jego wiek nie świadczyłby o tym, że może być poważnie chory. Co to za choroba? Między innymi robił badania w kierunku fibromialgii. W jednym z filmiku opowiedział, jak zmagał się z bólem mięśni. Ból był na tyle silny, że utrudniał mu życie codzienne. Opowiedział o swoich badaniach i zmaganiach z polską służbą zdrowia. Przez wiele miesięcy brał różne środki przeciwbólowe. Wykonał setki badań, które miały pomóc w zdiagnozowaniu przyczyny bólu. Na co choruje Szymon Kasprzyk? Jak sam stwierdził, jest to choroba zwana “frajerskim zawistnym bólem”. Od lat odczuwa ból mięśni brzucha, który obecnie przeniósł się wyżej i dochodzi do łopatek. To uniemożliwia mu nagrywanie filmów, często na jego kanale pojawiają się więc w filmach inne osoby, które pomagają mu w prowadzeniu kanału na bieżąco.

Isamu – gdzie mieszka? Adres, ukrainka, alimenciarz i inne

Gdzie mieszka Isamu i ile ma dzieci? Adres jest chowany przez youtubera w tajemnicy, wiadomo tylko, że mieszka w małym mieście w województwie wielkopolskim – w Środzie Wielkopolskiej. 

Życie uczuciowe jest bardzo barwne. Choć jego adres nie jest znany, wiadomo wiele o jego dziewczynie. Obecnie jego dziewczyna weszła z nim w nowy związek. Jest to streamerka, Ukrainka, czyli Anastasia Koposova. Kim jest ta dziewczyna? Wiele o niej nie wiadomo, jedynie, że to Ukrainka. 

Poprzednia dziewczyna Isamu – Nymfa, prowadzi z nim spór. Choć youtuber nie powiedział tego wprost, chodziło głównie o alimenty. “Alimenciarz” nie chciał przyznać się czy płaci na dziecko, czy nie, ale z batalii internetowej można było wyczuć, że nie jest uczciwy i nie daje pieniędzy na dziecko. Ile ma dzieci i ile lat ma córka, na którą miał płacić alimenty? Nie wiemy.

Źródło: Instagram isamupt

W jednej z wypowiedzi Nymfa przyznała, że została zmuszona do przeprowadzenia się, ponieważ czuła się pogardzana i zdradzana. Isamu natomiast twierdzi, że czuł się strasznie i miał poczucie bycia jedynie bankomatem. Ukrainka unika publicznego wypowiadania się na temat związku z Isamu i tego ile ma dzieci. 

Zobacz: Wojciech Cejrowski – dzieci, wykształcenie, żona, ile ma dzieci, wiek, gdzie mieszka

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane