Qczaj i Natalia Oreiro – o co chodzi?

Co wspólnego ma uwielbiany przez Polki trener personalny z Podhala z aktorką, która zagrała główną rolę w kultowej telenoweli “Zbuntowany anioł”? Czy urugwajska piękność zna osobiście polskiego sportowca? Qczaj i Natalia Oreiro – dowiedz się co ich łączy. 

Natalia Oreiro, a właściwie Natalia Marisa Oreiro Iglesias to rozpoznawalna, dobrze znana w Argentynie i na całym świecie aktorka i piosenkarka. Jej utwór “Cambio dolor” jest ponadczasowym hitem. Urodziła się w stolicy Urugwaju, Montevideo. Dorastała w swoim rodzinnym mieście, a ostateczną decyzję o wyprowadzce podjęła w wieku 17 lat. Już jako dziecko pobierała lekcje z aktorstwa i brała udział w reklamach takich marek jak: Coca-Cola, Johnson & Johnson. W tym roku obchodziła 45. urodziny. 

Daniel Józef Kuczaj, znany większości jako Qczaj, to 35-letni trener personalny z pozytywnym nastawieniem do świata. Zaraża swoim optymizmem i miłością do fitnessu. Każdego dnia motywuje do działania niejedną internautkę. Jego social media obserwują tysiące użytkowników. Pochodzi z Ludźmierza, a od lat mieszka w Warszawie. Przeprowadził się zaraz po ukończeniu szkoły średniej. 

Czy Qczaj zna Natalię Oreiro? Gdzie znajdziemy wspólny mianownik?

Rola Milagros w dobrze znanej telenoweli przyniosła Natalii Oreiro duży sukces i sławę. Pokochały ją miliony widzów na całym świecie. Również w Polsce znalazło się liczne grono jej fanów. Wśród jej wielbicieli był także nastoletni Daniel. 

Qczaj nie mógł przegapić pierwszej wizyty swojej idolki w Polsce. To był rok 2000. Piosenkarka promowała wtedy swój pierwszy album “Natalia Oreiro” i na trzy dni zatrzymała się w Warszawie. Na to spotkanie wybrał się ze swoją mamą i jak wspomina to była jego pierwsza wizyta w stolicy. Niedługo po tym jego rodzina wyjechała do Stanów Zjednoczonych. 

Qczaj i Natalia Oreiro nie znają się prywatnie. Trener co prawda ma nagrania relacjonujące spotkanie z gwiazdą i jej fanami, ale nie miał takiej możliwości, aby spędzić z idolką więcej czasu niż inni miłośnicy muzyki latino i argentyńskiej telenoweli. Skąd więc to połączenie dwóch całkiem różnych osób? 

Sportowiec wspomniał w nowym programie “Mask Singer” o funclubie, który prowadził będąc jeszcze nastolatkiem. Przyznał, że był to fanpejdż idolki, z którą się spotkał na żywo. W ten sposób próbował nakierować publiczność i jurorów-detektywów, że to właśnie on kryje się pod dość nietypowym kostiumem. Nie tylko widzowie programu mieli zagwozdkę o kogo może chodzić, kim jest ten idol i kto kryje się pod maską. Rozwiązanie przyszło w odcinku, w którym trener został zdemaskowany. Po zdjęciu maski i ujawnieniu swojej tożsamości wyjaśnił kim jest idol z dawnych lat. Qczaj mówił o Natalii Oreiro, którą do dziś bardzo ceni. Niedługo po tym, zapytany o to czy w polskim show-biznesie darzy kogoś sympatią równie mocno, wskazał jedną osobę. Pierwsza na myśl przyszła mu Joanna Krystyna Klepko, znana szerzej jako Cleo. Wyraża się o niej bardzo ciepło i przyznaje, że to właśnie jej funclub z przyjemnością mógłby prowadzić.  

Qczaj i Natalia Oreiro – łączy ich głównie prowadzony funclub przez nastoletniego wówczas Daniela, wielkiego fana jej osoby. Doszukując się podobieństw na siłę możemy wskazać kilka rzeczy. Polak, podobnie jak argentyńska gwiazda, cieszy się popularnością i jest osobą medialną. Równie szybko postanowił wyprowadzić się z rodzinnych stron. Trener jako młody człowiek również próbował swoich sił w aktorstwie. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane