Ilona Ostrowska – dzieci, dom, mąż, rodzeństwo, syn, rodzina, wiek, wzrost

lona Ostrowska to polska aktorka teatralna i filmowa, która zasłynęła rolą Lucy w serialu TVP pod tytułem „Ranczo”. Jest również znana z ról teatralnych, które odgrywała we wrocławskim Teatrze Polskim i Teatrze K2. Pracowała także w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Kim dokładnie jest aktorka i czy ma dzieci? Jak wygląda rodzinny dom aktorki? Jaki jest wiek Ilony Ostrowskiej? Ile razy w ciąży była aktorka? Czy aktorka ma rodzeństwo? Jak ma na imię syn aktorki? Jaki jest jej wzrost? Jak nazywa się obecny partner aktorki? Jak wygląda jej życie prywatne i jej siostra?

Zobacz: Isamu – wiek, dzieci, wzrost, choroba, wikipedia, ile ma dzieci, gdzie mieszka,

Ilona Ostrowska – kto to? Wiek, wzrost i życie prywatne

Ilona Ostrowska przyszła na świat 27 maja 1974 roku w Szczecinie. Jej wiek obecnie to 48 lat. Jako młoda dziewczyna zawsze chciała zostać aktorką. W 1993 roku ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Wysokiem w województwie lubelskim. Po ukończeniu liceum zdała egzaminy do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej z filią we Wrocławiu. Ukończyła ją w 1998 roku. Wzrost aktorki to 1,7 m. Ona i jej siostra wychowywały się w Szczecinie. 

Teatr to jej drugi dom. Jako młoda aktorka, pierwsze aktorskie kroki stawiała na deskach teatru Performer w Zamościu. Pracowała także w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W latach 2002 – 2011 była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Zagrała tam role w sztukach „Imię” oraz „Stracone zachody miłości”. W 1998 roku po raz pierwszy można ją było zobaczyć w telewizji. Zadebiutowała w serialu Życie jak poker, który ukazywał się na antenie Polsatu. W 2000 roku pierwszy raz pojawiła się na dużym ekranie, w filmie Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”. Największą popularność jednak przyniosła jej rola Amerykanki polskiego pochodzenia  – Lucy w serialu telewizji polskiej „Ranczo”. Za rolę w tym serialu otrzymała nominację do Złotej Kaczki. W 2008 rok zagrała w komedii „Ile waży koń trojański?”. Za tą rolę ta znana i popularna aktorka otrzymała nominację do nagrody Złotej Kaczki. Rok później wystąpiła w „Kołysance”, a w 2010 roku w „Drodze do raju”. Gościnnie występowała także w serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Bez tajemnic”, „Misja Afganistan”, „Sama słodycz” i „Na krawędzi 2” Od 2015 r. można ją oglądać na antenie TVP 2 w popularnym serialu Na dobre i na złe. Gra tam adwokatkę. Grając w Ranczo, zaprzyjaźniła się Pawłem Królikowskim i bardzo przeżyła jego śmierć. Jego rodzina i ona bardzo się wspierali w tym okresie. 

Źródło: Instagram ilona_ostrowska_official

Ilona Ostrowska – mąż, partner

Ilona Ostrowska prywatnie była związana z reżyserem. Jej mąż nazywał się Jacek Borcuch. Była jego żoną w latach 2004-2012. Para poznała się w 2000 roku, by szybko rozstać się po kilku miesiącach. Następnie wrócili do siebie, by w 2004 roku wziąć ślub i występować oficjalnie jako mąż i żona. Z tego związku, Ilona Ostrowska ma córkę Mirosławę. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Borcuch na planie filmu „Wszystko, co kocham”, poznał Olgę Frycz i wdał się w romans z aktorką. Z tego powodu, w 2012 roku para się rozwiodła. Po rozwodzie była związana z Krzysztofem Garbaczewskim. Jednak nie jest rozpoznawany on jako mąż aktorki. 

Obecnie jest związana z basistą Patrykiem Stawińskim. Para zaręczyła się w 2018 roku, gdy aktorka zakończyła nagrania do polskiej edycji programu TVN – „Agent. Gwiazdy”. Ostrowska wcieliła się w programie w tytułowego Agenta. W 2016 urodził się syn pary  – Gustaw. 

Obecny partner aktorki, Patryk Stawiński, znany jest pod pseudonimem Pat. Jaki jest jego wiek? 46 lat. To muzyk, kompozytor, producent muzyczny i realizator dźwięku. Znany jest ze współpracy z Natalią Przybysz, Marią Peszek. Barbarą Wrońską, Tomaszem Makowieckim czy zespołem Kobiety. Pat Stawiński to współzałożyciel zespołu Homosapiens. Jest także autorem projektu z Krzysztofem Zalewski, czyli “Zalewski śpiewa Niemena”. 

Ilona Ostrowska – rodzina, rodzeństwo, siostra

Ojciec Ilony Ostrowskiej był marynarzem. Mama była gospodynią domową, która zajmowała się dziećmi i ogarniała dom. Ilona ma rodzeństwo i jest nią siostra, z którą jest bardzo związana. 

Młoda Ilona i jej rodzina początkowo mieszkali w Kołobrzegu, ale przeprowadzili się na Roztocze. Aktorka wspomina, że wychowywała się w patriarchalnej rodzinie, w którym dziewczyny żyły pod dyktando ojca-marynarza. Jednak z rejsów ojciec przywoził swoim dziewczynom prezenty. Matce jedwabne sukienki, córkom słodycze i zabawki oraz winyle z przebojami Boba Marleya czy Beatlesów.

Zobacz: Agnieszka Grzelak – wiek, ile ma lat, bez makijażu, tatuaże, wikipedia, wzrost, rok urodzenia

Ilona Ostrowska dzieci, syn

Aktorka chroni swoje życie prywatne i nie często udziela wywiadów. Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Co prawda jest aktywna w mediach społecznościowych, ale informacji o rodzinie nie jest tam za dużo. Ilona Ostrowska ma dwójkę dzieci – Mirosławę i Gustawa. Córka jest owocem małżeństwa z Jackiem Borcuchem. Przyszła na świat w 2006 roku. Aktorka często zabiera córkę w swoje podróże służbowe. 

Źródło: Instagram ilona_ostrowska_official

W 2016 roku dała jej rodzeństwo. Chłopiec, syn Gustaw, jest owocem obecnego związku z Patrykiem Stawińskim, który został szczęśliwym ojcem. Będąc w ciąży, aktorka wychwalała ten stan w swoich mediach społecznościowych. 

Ilona Ostrowska w social mediach chętniej pokazuje swoje życie prywatne, a najbardziej okres, gdy była w ciąży. Mimo wszystko stara się jednak jak najmniej wciągać dzieci w świat show biznesu. Obecnie jest właścicielką dużej posiadłości na Roztoczu.

Zobacz: Ilona Janyst – dzieci, mąż, wiek, pochodzenie, wzrost, rodzice, rodzeństwo, córki, metamorfoza, mama, waga

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane