Marzena Rogalska – w ciąży, wiek, mąż, dzieci, z córką, życie prywatne, paweł drzyzga, partner

Marzena Rogalska to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, która szerszej publiczności dała się poznać jako prowadząca ‘Pytanie na Śniadanie’. Wspólnie z Tomaszem Kammelem stworzyła lubiany duet prowadzących. Jest także autorką powieści. Po odejściu z TVP związała się z konkurencyjną stacją TVN, w którym prowadziła program „Miasto Kobiet”. Czy Marzena Rogalska jest w ciąży i czy wyszła za mąż? Czy ma dzieci? Jaki jest jej wiek? Kim był dla niej Paweł Drzyzga?

Zobacz: Anna Starmach – dzieci, urodziła, mąż, wzrost, wesele, kiedyś, w ciąży, córka, wiek

Marzena Rogalska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Marzena Rogalska urodziła się 13 kwietnia 1970 roku. Jest aktualnie w wieku 52 lat. Urodziła się w Przasnyszu, wychowywała się w Chełmku. Ukończyła Liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Marzyła o studiach aktorskich, ale nie dostała się jednak do szkoły aktorskiej. Podjęła studia z zakresu pedagogiki kulturalno-oświatowej w Zielonej Górze. Po roku studiów postanowiła wziąć urlop dziekański i poświęciła swój czas na występy w znanym musicalu Metro. Następnie postanowiła kontynuować studia w Krakowie. Wykształcenie Rogalskiej można określić, jako wykształcenie pedagogiczne. Wzrost prezenterki to 180 cm.

Gdzie pracuje teraz i czym zajmowała się wcześniej? Jako dziennikarka debiutowała w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP3. Początkowo miała być pogodynką, ale przekonała kierownictwo, by razem z przyjaciółmi poprowadzić program „Przepraszam pomyłka”. Rok 1997 to początek jej pracy w RMF FM. Była gospodynią takich audycji jak „Weekend bez granic”, „Na językach” i „Świąteczne Marzenie”. W 2002 odeszła z RMF, by podjąć współpracę z Radio Kolor, gdzie prowadziła program „Zagraj swoje Marzenie”. Została także współprowadząca poranne pasmo w Antyradiu. W 2008 roku podjęła współpracę z Radiem Złote Przeboje. W 1999 roku w Telewizji Polskiej, obok Piotra Goćka, prowadziła program „Do kina czy na film”. W latach 2004–2008 była gospodynią znanego w Polsce talk-show pt. „Miasto kobiet” w programie TVN Style. Od 2009 roku była współprowadzącą poranny program w TVP 2 „Pytanie na śniadanie”. Od marca 2013 już jako dziennikarka współpracowała z tygodnikiem „Wprost”. W 2021 odeszła z TVP, by powrócić do TVN Style i prowadzenia “Miasta Kobiet”.

Marzena Rogalska – mąż, partner

Życie prywatne Marzeny Rogalskiej nie jest rzeczą, którą chwali się w mediach społecznościowych. Przez 14 lat, prezenterka była związana z Pawłem Drzyzgą. Partner Rogalskiej, prywatnie jest bratem Ewy Drzyzgi, znanej z talk-show „Rozmowy w toku”. Obecnie Paweł Drzyzga nie jest jej partnerem. Związana jest natomiast z Adamem Kuną, fanem sztuki, designu i podróży. Dziennikarka nie wyszła za mąż, nie była w ciąży i nie ma dzieci.

Źródło: jastrzabpost.pl

Marzena Rogalska – dzieci, jak wygląda z córką?

Marzena Rogalska nie ma dzieci ze swoim partnerem. Ma jednak bliski kontakt z córką swojej przyjaciółki Joanny Belon, o której śmierci niedawno poinformowała. W mediach społecznościowych wspomniała przyjaciółkę i ich pierwsze spotkanie. Prezenterka przyznała, że słowa wsparcia należą się nie tylko jej, ale przede wszystkim wspomnianej córce zmarłej przyjaciółki. Przyznała, że komentarzami internautów podzieli się z Olą.

Zobacz: Ilona Janyst – dzieci, mąż, wiek, pochodzenie, wzrost, rodzice, rodzeństwo, córki, metamorfoza, mama, waga

Marzena Rogalska – życie prywatne, co jeszcze wiemy? Gdzie pracuje?

Marzena Rogalska swoje życie prywatne pokazuje na Instagramie. W mediach społecznościowych ukazuje nie tylko swoją codzienność, ale również urywki z życia zawodowego. Często pokazuje, jak wygląda proces twórczy pisania książek.

Co jeszcze wiemy o Marzenie Rogalskiej oprócz jej wieku, karierze w telewizji i relacji z córką zmarłej przyjaciółki? Niewiele osób wie, że prezenterka to także pisarska. Swoja debiutancka powieść „Wyprzedaż snów” wydała w 2016 roku. Rok 2018 poświęciła na wydanie dwóch kolejnych części – „Gra w kolory”, a także  ”Druga miłość”. W lutym 2021 ukazała się najnowsza powieść Rogalskiej pod tytułem „Czas tajemnic”. Jest to pierwsza część trylogii zapowiadanej przez dziennikarkę. Opowiada ona o losach Karli Linde. Wspólnie z bohaterką przenosimy się do Krakowa z lat 30., zwiedzamy artystyczną bohemę Zakopanego. Krytycy, książki Rogalskiej przyjmują bardzo entuzjastycznie.

Źródło: Instagram marzena_rogalska

Po odejściu z TVP, wydawało się, że Rogalska zniknie z życia publicznego. Wiele osób zastanawiało się, gdzie pracuje. Były także plotki, że wyszła za mąż, jest w ciąży i niedługo zobaczymy jej zdjęcia z córką. Plotki związane z życiem prywatnym nie były prawdziwe, jednak prezenterka nie mogła narzekać na nudę. Związała się z TVN Style, gdzie wspólnie z Aleksandrą Kwaśniewską i Anną Pizl, prowadzi talk-show „Miasto Kobiet”. Prowadzące zapraszają do rozmów kobiety i omawiają znaczące dla nich tematy, związane na przykład z rodzicielstwem.

Zobacz: Wojciech Cejrowski – dzieci, wykształcenie, żona, ile ma dzieci, wiek, gdzie mieszka

Marzena Rogalska – wykształcenie

Wykształcenie Marzeny Rogalskiej związane jest z pedagogiką. Dziennikarska jest nauczycielką. Jednak nie podjęła pracy w wyuczonym zawodzie i jej wykształcenie nie jest związane z miejscem, gdzie pracuje, czyli telewizją. Jest znana ze swoich umiejętności dziennikarskich, pisarskich, a ostatnio również zajmuje się organizację szkoleń z autoprezentacji.

Ostatnio dodane
Powiązane