Michał Meyer – wzrost, żona Magda, partnerka, żona, dzieci, wiek, dziewczyna, rodzice

Michał Meyer jest aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Wzrost rozpoznawalności przyniosła mu rola w serialu stacji TVN “Zakochani po uszy”. Wcielał się tam w postać Piotra. Media z biegiem rozwoju kariery Michała coraz bardziej interesowały się jego życiem prywatnym. Największe zainteresowanie wzbudził jego związek z koleżanką z planu. Kim jest jego obecna partnerka?

Zobacz: Karol Okrasa – wzrost, wiek, córka, żona, rodzeństwo, rodzina

Michał Meyer – wzrost, wiek, kto to?

Michał Meyer urodził się w Warszawie. Jest w wieku 37 lat. Wielu z was interesuje jego wzrost. Aktor ma 183 cm. 

Michał od dziecka interesował się teatrem oraz aktorstwem. Postanowił podjąć studia w Szkole Teatralnej w Krakowie, które ukończył w roku 2008 w wieku 23 lat. Jeszcze na studiach dostał swój pierwszy angaż. Jego debiutem była niewielka rola w jednym z odcinków serialu “Agentki”. 

Najbardziej znany jest dzięki roli Piotra w “Zakochanych po Uszy”. Aktor aktywnie bierze udział w przedstawieniach teatralnych. Można zobaczyć go między innymi na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego czy Teatru Kamienica. 

Aktor zyskał sporą sympatię widzów, dzięki swojemu udziałowi w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Meyer zajął w programie rozrywkowym trzecie miejsce w finale. W roku 2022 został prowadzącym program “Mask Singer”. 

Michał Meyer – żona

W internecie pojawia się wiele spekulacji na temat tego, czy Mayer ma żonę. Czy jest nią Magda? Takie głosy mogą pojawiać się ze względu na poprzedni związek aktora. Michał Meyer był kiedyś związany z Magdaleną Koleśnik. Dziewczyna również jest aktorką. Para wystąpiła razem w filmie o tytule “Miasto 44”. Przez pewien czas Magda była partnerką Michała, jednak nigdy nie została jego żoną. Obecnie aktor jest związany i zaręczony z inną dziewczyną. Michał Meyer i Magdalena Koleśnik to już przeszłość. Jego przyszłą żoną ma zostać Kamila Kamińska.

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska poznała się z Michałem Meyerem podczas produkcji serialu “Zakochani po uszy”. Michał w jednej z wypowiedzi przyznaje, że jego obecna dziewczyna zrobiła na nim wrażenie już na stacji dworca, kiedy razem jechali na przymiarki do tego samego serialu. Ich postaci serialowe na początku były parą. Finalnie Sylwia i Piotrek, w których wcielali się Michał Meyer i Kamila Kamińska, rozstali się. 

Nie przeszkodziło to wzrostowi wzajemnego zainteresowania sobą w życiu prywatnym. Para nie ukrywała specjalnie swojej relacji. Mimo to ich pierwsze wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych wywołało spore zaskoczenie wśród obserwujących. 

Źródło: Instagram misza.meyer

Partnerka aktora jest w wieku 34 lat. Artystka podobnie jak jej narzeczony ukończyła szkołę aktorską i realizuje się w zawodzie. Poza pracą na planie chętnie występuje w teatrze. Wzrost zainteresowania jej osobą nastąpił podczas jej udziału w produkcji serialu stacji TVN “Zakochani po uszy”. Fani pokochali zarówno postać, w którą wcieliła się Kamila Kamińska, jak i tę graną przez Michała Meyera.

Zobacz: Ludmiła Kozłowska – romans, Wikipedia, kim jest, mąż, wiek, kto to, życiorys

Michał Meyer i Magdalena Koleśnik

W 2019 roku Michał Meyer w jednym z wywiadów potwierdził związek z Magdaleną Koleśnik. Internauci dość szybko założyli, że Magda zostanie kiedyś jego żoną. Jak się później okazało, związek z dziewczyną nie trwał zbyt długo. Zaledwie rok po ogłoszeniu związku Michała Meyera i Magdaleny Koleśnik, na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie, sugerujące, że Michał jest w związku z Kamila Kamińską. Od momentu zerwania nie pojawiły się żadne informacje na temat tego, aby Magdalena miała nowego partnera.

Michał Meyer – rodzice, dzieci

Michał Meyer i Kamila Kamińska są zaręczeni. Artysta razem ze swoją partnerką zostali też rodzicami. Para aktorów ogłosiła, że spodziewają się dziecka niedługo przed porodem. Ich córka przyszła na świat 17 maja 2021. Ma 1,5 roku. Ma na imię Jaśmina. Obserwując profile pary rodziców na Instagramie można zobaczyć, jak wspólnie ze swoją córką spędzają wolny czas. W jednej z wypowiedzi Kamila przyznała, że świetnie sobie radzą jako rodzice i uwielbiają spędzać czas ze swoim dzieckiem. 

Źródło: Instagram kamkaminska_official

O rodzicach Michała Meyera wiemy niewiele. Udało nam się ustalić, że noszą rodowe nazwisko Kowalczyk, pod którym również znany był kiedyś Michał. Nie znamy jednak nawet ich imion. Michał rzadko wypowiada się na ich temat. Aktor utrzymuje jednak, że ma dobre relacje z rodzicami. Z okazji dnia mamy umieścił wspólne zdjęcie, gdzie fani mogli zobaczyć, jak wygląda mama Meyera. 

Michał Meyer z zawodu jest aktorem. Swoją przygodę z teatrem oraz filmem rozpoczął jeszcze podczas studiów w Krakowie. Szybko zyskał sporą sympatię widzów. Obecnie jest również prowadzącym programu “Mask Singer”. Wzrost zainteresowania jego życiem prywatnym nastąpił w momencie, kiedy związał się z koleżanką z planu. Ku zdziwieniu niektórych, jego przyszłą żoną nie zostanie była partnerka Magda, tylko koleżanka z serialu “Zakochani po uszy”. Związek z dziewczyną spowodował nie tylko szybkie zaręczyny. Para doczekała się również swojego pierwszego dziecka, zaledwie po roku oficjalnego związk

Zobacz: Adrian Klarenbach – choroba, zwolniony, gdzie jest, kariera, życiorys, pochodzenie nazwiska, w szpitalu, wiek, młody, żona, dzieci

Ostatnio dodane
Powiązane