Ubra — Co to za firma, opinie. Kolejny butik online

Interesujesz się modą i szukasz modowych inspiracji, a masz wrażenie, że w sieciówkach jest mnóstwo podobnych do siebie rzeczy i chciałabyś się jakoś wyróżnić spośród wielu podobnie ubranych do siebie kobiet? To ten butik może Ci się wydać fantastycznym rozwiązaniem. Przedstawiam Ci butik Ubra, z pewnością wyróżniający się od sieciówek.

Ubra — Co to za firma? Sprawdzamy opinie.

No dobrze, ale co to za firma? Ubra to butik internetowy, w którym możesz znaleźć wiele ciekawych inspiracji modowych. Jest to sklep z odzieżą dla kobiet o różnych figurach, co jest dużym plusem, zwłaszcza że na rynku obecnie jest jeszcze dość mało sklepów, które proponują ubrania dla kobiet plus size. Patrząc na ich stronę internetową, można znaleźć wiele ładnych i innych niż w sieciówkach fasonów. Stacjonarny sklep mieści się w Ełku na ul.Słowackiego 11/10u, więc jeśli mieszkasz gdzieś w okolicach, to śmiało możesz odwiedzić sklep. Butik ubra.pl można odnaleźć też na domodi.pl. W takim razie, jakie opinie klientów i jaka ogólna opinia o sklepie możemy przeczytać w internecie? 

Czytając opinie o sklepie, na przykład na Google maps można zauważyć, że zdania są podzielone. Zdecydowanie najwięcej jest tych pozytywnych opinii o sklepie, aczkolwiek na drugim miejscu znajdują się najniższe oceny i najbardziej negatywne opinie klientów. No cóż w sklepach też pracują ludzie, wszystkim nie da się dogodzić, to jest zrozumiałe, ale czy faktycznie jest aż tak źle? Można w tym wypadku zastanowić się jeszcze raz nad kwestią zakupu ubrań w tym butiku. Zadowolona klientka napisała tak: „Super sklep z przepięknymi ciuchami. Coś innego niż w galerii handlowej. Bardzo szybka wysyłka zamówienia. Ewentualne zwroty przyjmowane bez problemu. Polecam”. Taka opinia o sklepie jednoznacznie wskazuje, że nawet jeśli ubrania jednak przyjdą uszkodzone, bądź nie takie, jakich byśmy się spodziewali, to zawsze jest możliwość zwrotu i jest to dość szybki proces.

Większość opinii wygląda tak:

Ubra — Jakie opinie na temat zwrotów?

No dobrze, w takim razie jak to wygląda, jeśli chodzi nam już o ten zwrot? Patrząc na wszystkie opinie klientów zarówno na social mediach firmy Ubra, jak i na różnych stronach z opiniami, można zauważyć, że pomimo zadowolenia klientów ze sklepu, to piszą oni jednak, że jest szybki zwrot i wymiana towaru oraz świetna komunikacja z klientem. Jak jest naprawdę? Jak dokonać zwrotu w razie, gdyby ubranie trafiło do nas uszkodzone? Jakie są opinie, jeśli chodzi o zwrot towaru? 

Tak jak wcześniej wspomniałam, opinie klientów na Google maps i w social mediach firmy mówią, że jeśli chodzi o zwrot, to jest on dość szybki, a obsługa klienta miła i stara szybko się rozwiązać problem. Czytając komentarz jednej z klientek, jeśli chodzi o zwrot towaru i wysyłkę można stwierdzić, że faktycznie tak jest: „Jak dla mnie to najlepszy sklep internetowy. Towar bardzo dobry jakościowo, godny polecenia. Jeszcze nie spotkałam się z tak szybką przesyłką. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości bardzo szybko i sprawnie obsługa odpisuje i odpowiada na pytania. Super, jestem zachwycona i z pewnością nie są to moje pierwsze ani ostatnie zakupy w sklepie. Pozdrawiam obsługę sklepu”.

Jak w takim razie dokonać zwrotu uszkodzonej rzeczy? Otóż jeśli chodzi o zwrot i reklamację, wszystkie informacje są zawarte na stronie internetowej sklepu ubra.pl, trzeba zjechać na sam dół strony internetowej i odnaleźć zakładkę „Zakupy” a poniżej „Reklamacje i zwroty” i kliknąć zakładkę. Wszystko, co do reklamacji i zwrotów jest dokładnie opisane w zakładce „Reklamacja i zwrot” trzeba tylko dokładnie postępować zgodnie z informacją podaną na ich stronie internetowej. Klientki są zadowolone z wysyłek oraz zwrotów, więc cały proces powinien pójść szybko i bezboleśnie. Cytując jedną z klientek sklepu, która napisała jedną z pozytywnych opinii i oceniła sklep na 5 gwiazdek: „Żadnych problemów. Kontakt z właścicielem w celu wymiany ciucha. Szybko i na temat”. Tak, więc jeśli chodzi o zwrot i opinie klientów o sklepie oraz obsłudze klienta, to na razie śmiało możemy dać tutaj 5+.

No dobrze, wiemy, jakie są opinie o sklepie i co to jest za firma oraz jak dokonać zwrot produktów. Pora na tę przyjemniejszą część, czyli mistyczny kod rabatowy do sklepu Ubra. Gdzie można znaleźć kod rabatowy? Jeśli robisz zakupy przez internet, to z pewnością słyszałaś już o kodach rabatowych od domodi. Kod rabatowy do Ubra można dostać, wpisując w przeglądarkę internetową: „kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/ubra” lub standardowo zapisując się do newslettera sklepu Ubra. Można też skorzystać ze stron internetowych, które oferują kody rabatowe do różnych sklepów z ubraniami np.: coupert, hotdeals lub kodyrabatowy.

Ubra — Co mówią na forum?

No to jak jest z jakością tych ubrań? Co nam mówią klienci na forum? Sprawdzamy dla Ciebie opinie klientów butiku Ubra na forum internetowym. Czytając opinie, można stwierdzić, że bardzo dużo jest klientów niezadowolonych z ubrań, które sprzedaje ten sklep. Zarówno czytając opinie na forum, jak i opinie klientów na social mediach firmy Ubra, można znaleźć wiele niepokojących komentarzy odnośnie do jakości ubrań. Jeśli chodzi o te negatywne komentarze, tyczą się one najczęściej kroju i materiału oraz tego, w jaki sposób jest uszyty materiał. 

Klientki skarżą się na jakość materiału i wygląd, który niczym nie przypomina niestety ubrania ze zdjęcia na modelce: „Ubrania niewarte swojej ceny, bluzeczka, która na modelce była bardzo ładna, okazała się zwykłym bawełniakiem za 70 zł. Po przymierzeniu jej w domu od razu odpadł guzik, a po nim została dziura.” lub „Ubrania nie są warte swej ceny. Zamówiłam 3 bluzy na suwak, jedna przyszła podniszczona, po 2 tygodniach zmechaciła się tak, że nie nadawała się już do wyjścia poza dom, druga wygląda inaczej niż na zdjęciu… Nie polecam”. Pomimo wielu negatywnych komentarzy znajdziemy też te pozytywne opinie klientów: „Ubrania bardzo ładne i wysokiej jakości. Korzystne ceny. Szybka wysyłka. Telefoniczny kontakt z klientem wzorowy. Panie pomocne i bardzo uprzejme. Polecam”. Wniosek nasuwa się sam, jeśli chodzi o jakość materiału, fasonu, całokształt ubrania, to nie jest najgorzej. Opinia o sklepie jako całokształt wszystkich opinii wydaje mi się całkiem adekwatna. Co prawda cena w stosunku do jakości zdaje się wygórowana, ale patrząc na pozytywne komentarze co do szybkich zwrotów i reklamacji, można się jeszcze zastanowić nad ewentualnym zakupem.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane