Jak wygląda córka księżnej diany? Mamy zdjęcia

Księżna Diana była uwielbiana przez tłumy ludzi na całym świecie. Brytyjczycy, a tuż za nimi inne narody, pokochali ją za sposób bycia i naturalność. Lady Di okrzyknięto królową ludzkich serc, a znawcy królewskiej biografii uważają, że miała ogromny wpływ na losy całej rodziny. Gdy zginęła w wyniku obrażeń odniesionych podczas wypadku samochodowego, żegnał ją cały świat. Plotki na jej temat nie gasną po dziś dzień. Czy to prawda, że ma córkę? Jeśli to prawda, jak wygląda córka księżnej Diany?

Wokół całej rodziny królewskiej narosło wiele plotek i domniemań. Co rusz pojawiają się sensacje, wedle których wśród królewskich potomków ukrywa się nieślubne dzieci, a członkowie rodziny dopuszczają się zdrad i intryg. W większości wypadków królewscy potomkowie nie reagują na doniesienia prasowe. Wiedzą, że milcząc, szybciej wyciszą każdą sprawę. 

Kilka lat temu pojawiła się informacja, że książe William oraz Harry mają starszą siostrę, które być może odbierze Williamowi prawo pierwszeństwa do tronu. Amerykańskie tabloidy, nie wchodząc w szczegóły ani nie przedstawiając dowodów, doniosły, że Karol i Diana mają jeszcze córkę, która urodziła się przed dziedzicem tronu, Williamem. Oznaczałoby to, że to ona po królu Karolu III przejmie władzę. 

Zdjęcie które lata po internecie

Gdy pojawiła się ta informacja, najpierw nikt nie dowierzał w to, że przez lata można było ukrywać taką tajemnicę. Później jednak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak wygląda córka księżnej Diany, jeśli istnieje.

Córka Diany i Karola miała mieć na imię Sarah i mieszkać w Stanach Zjednoczonych. Spekulowano, że jest dzieckiem poczętym dzięki metodzie in vitro. Gdy w latach 80. Karol i Diana poddali się badaniom dotyczącym płodności, lekarz miał zatrzymać jedno z zapłodnionych jajeczek. Jeden z członków zespołu medycznego, który nie mógł mieć dzieci, rzekomo użył go i zaimplementował swojej żonie. 

Historia ma swój dalszy ciąg: Sarah dowiedziała się o tym, kto jest jej prawdziwą matką z sekretnego dziennika mamy, która ją wychowywała. Gdy poznała prawdę postanowiła przyjąć panieńskie nazwisko matki Spencer. 

O tym, jak wygląda córka księżnej Diany miała przekonać się księżna Meghan Markle. Podobno Sarah zabiegała o spotkanie z nią, bo chciała ją poznać i przestrzec przed tym, jakim człowiekiem jest Karol. W magazynie Globe ukazało się nawet rzekome zdjęcie córki księżnej Diany. Dotychczas jednak nikomu nie udało się potwierdzić, czy fotografia jest autentyczna – czy taka dziewczyna w ogóle istnieje, czy może zdjęcie Sarah stanowi efekt pracy dobrych grafików. 

Po tym, gdy ta historia ujrzała światło dzienne w wielu redakcjach podjęto się przeprowadzenia śledztwa, na ile możliwe jest to, że Sarah Spencer istnieje. Wielu dziennikarzy, którzy znali historię rodziny królewskiej wraz ze wszystkimi jej tajemnicami, chciało dowiedzieć się, kim jest Sarah Spencer i jak wygląda córka księżnej Diany. Udało im się ustalić, że całość stanowi fikcję literacką i została opisana w książce The Disappearance of Olivia autorstwa Nancy E. Ryan. Najpewniej to, jak wygląda córka księżnej Diany, również zaczerpnięto z książki. Fikcyjna historia sprzed lat zaczęła na moment żyć własnym życie, ale wszystko udało się wyjaśnić. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane