Agnieszka Grzelak – wiek, ile ma lat, bez makijażu, tatuaże, wikipedia, wzrost, rok urodzenia

Agnieszka Grzelak to polska youtuberka. Prowadzi dwa popularne kanały na Youtubie: Agnieszka Grzelak Beauty, na którym porusza tematykę urodową i Agnieszka Grzelak Vlog, gdzie dzieli się na nim swoimi podróżami. Znaleźć tam można także relacje i różne challenge, przeprowadzane przez youtuberkę. Jaki jest jej wiek? Ile ma lat Agnieszka Grzelak? Jak wyglądają jej tatuaże? Czy Wikipedia nam coś o niej powie? Jaki jest jej wzrost? Jaki jest jej rok urodzenia? 

Zobacz: Isamu – wiek, dzieci, wzrost, choroba, wikipedia, ile ma dzieci, gdzie mieszka, dziewczyna

Agnieszka Grzelak – wiek, wzrost, kto to?

Agnieszka Grzelak – kto to? Ile ma lat? Jaki jest jej rok urodzenia? Kobieta urodziła się 6 września 1989 roku w Warszawie. W 2012 roku w serwisie YouTube założyła kanał o nazwie Agnieszka Grzelak Vlog. Prowadzi także kanał o nazwie Agnieszka Grzelak Beauty.  Obecnie wiek dziewczyny to 33 lata, a wzrost 160 cm.

Studiowała dziennikarstwo. Natomiast w Warszawskiej Szkole Reklamy ukończyła Studio Sztuki oraz Wizaż i Charakteryzacja. Podczas studiów pracowała jako makijażystka, swój wzrost i umiejętności wykorzystując do malowania modelek, które występowały w różnych sesjach zdjęciowych. 

Strzeże swojej prywatności i trudno się dowiedzieć czegoś o jej życiu prywatnym. Fani mogą ją poznać jedynie z filmików i zdjęć z Instagrama, które udostępnia. Agnieszka Grzelak w wywiadach podkreśla, że zawsze podróże organizuje sama, nie lubi podróżować z biurami podróży.

Na swoim kanale, początkowo umieszczała vlogi z podróży. Pokazywała wycieczkę po Barcelonie czy Nowym Jorku. Influencerka zdążyła już odwiedzić między innymi Hawaje, Australię, Karaiby, Kostarykę, Grecję czy Szwajcarię. Jej wiek nie przeszkadzał jej w odwiedzaniu coraz to nowych miejsc. We vlogach z podróży, pokazywała przede wszystkim lokalne potrawy i oceniała je. Największą popularność przyniosła jej seria JAPANA Zjadam. Była to seria, w której testowała japońskie dania z proszku, typu Popin Cookin i Kracie. Równie popularna była seria Mój pierwszy raz z.. oraz Aga testuje.

Źródło: Instagram agagrzelak

Agnieszka Grzelak dała się poznać jako miłośniczka japońskiej kultury. Stworzyła serię filmików na ten temat, która okazała się być bardzo popularną serią, za którą pokochali ją widzowie i subskrybenci.

Na jej kanale, często goszczą znajomi youtuberzy, z którymi nagrywa różnego rodzaju challenge. Ciekawostką jest fakt, że Agnieszka Grzelak pracowała dla kilku stacji telewizyjnych. Była makijażystką w TVP1, Polsacie, a także w Super Stacji.

Zobacz: Ilona Janyst – dzieci, mąż, wiek, pochodzenie, wzrost, rodzice, rodzeństwo, córki, metamorfoza, mama, waga

Agnieszka Grzelak – bez makijażu, jak wygląda?

Agnieszka Grzelak, oprócz podróży, interesuje się makijażem, jej pasją są również tatuaże. W Warszawskiej Szkole Reklamy Ukończyła kierunek Wizaż i Charakteryzacja. Studia pozwoliły jej rozwinąć skrzydła. Dzięki nim mogła podjąć prace jako makijażystka dla wielu stacji muzycznych i magazynów, między innymi Superstacja czy ViVA.  

Jak każda młoda dziewczyna, Agnieszka Grzelak się maluje. W zależności od filmiku, możemy zobaczyć ją w pełnym makijażu lub makijażu codziennym. Zdarza się, że na swoich filmikach (zwłaszcza tych z podróży), występuje bez makijażu.

Sama mówi, że nie nosi makijażu wtedy, gdy tego nie potrzebuje, dając swojej skórze oddychać.

Youtuberka zaskakuje nową fryzurą, a także nowym makijażem czy tym, jak wygladaja jej tatuaże. Jak wygląda bez makijażu to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź jest prosta – jak normalna młoda dziewczyna. Jak podkreśla, makijaż przed pójściem spać powinien zostać odpowiednio zmyty, a twarz powinna zostać oczyszczona. To ważne dla zachowania młodego i nieskazitelnego wyglądu.

Źródło: Instagram agagrzelak

Agnieszka Grzelak – czego nie powie nam Wikipedia?

Czego nie powie nam Wikipedia o Agnieszce Grzelak? Nie dowiemy się jak wygląda bez makijażu. Na pewno nie dowiemy się też z niej, że polską youtuberkę, na jej kanałach społecznościowych, łącznie obserwuje cztery miliony użytkowników. Była pierwszą kobietą w Polsce, której oba kanały osiągnęły milion subskrybentów. Jej pierwszy kanał, był kanałem urodowym i wystartował 19 kwietnia 2013. Kanał miał być początkowo portfolio makijażowym, ale szybko zmienił się w prawdziwe tutoriale makijażowe. 16 maja tego samego roku, założyła drugi kanał, na którym pojawiały się vlogi z podróży. Youtuberka zarabia nie tylko na swoich kanałach na YouTube. W 2016 roku postanowiła otworzyć swój sklep z ubraniami i gadżetami. Sklep można znaleźć pod adresem japanazjadam.pl. A we wrześniu 2019 wystartowała ze swoją marką kosmetyków Pibuya.

Agnieszka Grzelak – tatuaże

Wikipedia nie informuje jakie tatuaże ma youtuberka. Agnieszka Grzelak lubi jednak zaskakiwać i ma ich na swoim ciele kilka. Jednak nie wykonuje nowych, całkiem odrębnych tatuaży. Raczej decyduje się na rozbudowywanie tych, które już ma. Najpierw rozbudowywała tatuaż na nodze, a następnie chciała przejść do ozdabiania ramienia.

Zobacz: Adam Szustak – prywatnie, opinie, młody, rodzeństwo, tatuaże, cytaty, ojciec, rodzina, wzrost

Ostatnio dodane
Powiązane