Juice Wrld – śmierć, wzrost, jak zmarł, przyczyna śmierci, pogrzeb, data śmierci

Juice Wrld nie żyje. Amerykański raper przedawkował kodeinę. Jak zmarł? Jaka dokładnie była przyczyna jego śmierci? Czy znana jest dokładna data i miejsce śmierci wokalisty? Kiedy odbył się pogrzeb? W tym artykule odpowiemy na te wszystkie pytania i wspomnimy dorobek muzyczny młodego rapera. Zostańcie z nami. 

Zobacz: Anastasia Knight – przyczyny śmierci, kto to

Juice Wrld – kim był? Wzrost, wiek, waga 

Juice Wrld, a właściwie Jarad Anthony Higgins, był amerykańskim raperem, piosenkarzem i autorem tekstów. Urodził się 2 grudnia 1998 roku w Chicago, w stanie Illinois. Wzrost popularności w tak młodym wieku przyniosły mu utwory: 

  •  „All Girls Are the Same”,
  • „Lucid Dreams”,
  • „Bandit”,
  • „Robbery”,
  • „Legends”.

Swój pierwszy krążek wypuścił w wieku 17 lat, jeszcze pod pseudonimem JuicetheKidd. Wydał łącznie 4 albumy studyjne, 2 mixtape’y i 9 mini albumów (tzw. EP). Oprócz tego na swoim koncie ma ponad 30 singli. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Lil Uzi Vert, Eminem, Young Thug, The Weeknd, czy Lil Tecca. 

Poniżej zamieszczamy kilka informacji o Higginsie – wszystko zebrane w jednym miejscu, w przejrzystej tabeli. Oto ona: 

Wzrost 170 cm
Waga ok. 75 kg
Data urodzenia2 grudnia 1998 
Miejsce urodzenia Chicago
Data i miejsce śmierci 8 grudnia 2019, Oak Lawn
Data pogrzebu13 grudnia 2019, ceremonia pogrzebowa odbyła się w rodzinnej miejscowości rapera Harvey
Wiek rapera przy wydaniu pierwszej płyty 17 lat 
Wiek rapera w dniu śmierci 21 lat 
Nazwa pierwszego albumu studyjnego„Goodbye & Good Riddance” (2018)
Nazwa pierwszego mini albumu „Juiced UP the EP (2016)”

Juice Wrld – jak zmarł? 

Zastanawiasz się, jak zmarł Higgins? Raper Juice Wrld wybierał się w kolejną podróż. W ostatnim czasie dużo wyjeżdżał, koncertował i nagrywał. Pokład prywatnego samolotu był już przygotowany. Jednak wokalista nie zdążył do niego wsiąść. Na środku międzynarodowego lotniska Midway w Chicago doznał ataku padaczki.

Źródło: Instagram juicewrld999

Jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci? Jak podały media, atak padaczki miał być spowodowany na skutek przedawkowania oksykodonu z kodeiną. Od dawna było wiadomo, że wokalista nadużywał tych substancji. Co więcej, jak poinformowała policja, na pokładzie przygotowanego samolotu znaleziono kilkadziesiąt kilogramów marihuany oraz kilka butelek syropu na kaszel, zawierającego właśnie kodeinę. Organizm młodego rapera nie wytrzymał. Prosto z lotniska Midway został przetransportowany do szpitala w pobliskiej wsi, na przedmieściach Chicago, do Oak Lawn. Tam, mimo podjęcia próby ratowania jego życia, zmarł jeszcze tego samego dnia. Data śmierci widnieje powyżej w tabeli. 

Zobacz: Marilyn Monroe – mąż, dzieci, sylwetka, wzrost, wymiary, waga, jak umarła, biografia, śmierdziała, prywatnie

Juice Wrld – data śmierci, miejsce śmierci i pogrzeb 

Przypominamy, to zdarzenie miało miejsce dnia 8 grudnia 2019 roku. O tym, że Juice Wrld nie żyje dowiedziała się jako pierwsza matka rapera. Jego śmierć była ciosem dla całej jego rodziny, przyjaciół i dla ogromnej rzeszy fanów. Co ciekawe, sam pogrzeb 21 latka nie był duży. 

Prywatna ceremonia pogrzebowa, którą zorganizowała matka, odbyła się 13 grudnia 2019 roku. Była głównie dla najbliższych członków rodziny i przyjaciół zmarłego. Pochówek miał miejsce w rodzinnej miejscowości rapera, w Harvey, w stanie Illinois. 

Szybkie życie, wzrost popularności i uzależnienie. To zrujnowało życie młodego chłopaka. Znacie już przyczynę śmierci. W tym artykule podaliśmy także datę i miejsce śmierci rapera. Tego, jak zmarł można było uniknąć. Nikt jednak nie zareagował w porę. Teraz żyje w sercach najbliższych mu osób, a jego fani po dziś dzień słuchają muzyki, którą po sobie pozostawił. 

Zobacz: Marilyn Monroe zdjęcia z pogrzebu

Ostatnio dodane
Powiązane