Dominika Wysocka – ojciec, wzrost, wiek, mama, partner, usta, metamorfoza, rodzice, wymiary, chłopak, kiedyś

Finałowe odcinki ulubionych programów telewizyjnych zawsze są pełne emocji i to bardziej niż kiedyś. Nierzadko pojawiają się widzowie, którzy zarzucają jury stronniczość lub ustawkę. Jednym z takich programów jest Top Model Polska. Za nami 11. edycja, której zwyciężczynią jest Klaudia Nieścior. 

Każdy kolejny sezon prowokuje pytania o poprzednich zwycięzców i ich karierę. Czy nadal mają tyle zleceń, co kiedyś? A może postanowili przejść metamorfozę, np. powiększyć usta lub przefarbować włosy? Dziś zajrzymy do Dominiki Wysockiej i jej życia prywatnego. Czy podczas udziału w programie wspierali ją rodzice, przyjaciele lub chłopak? Zapraszamy do lektury.

Zobacz: Anna Starmach – dzieci, urodziła, mąż, wzrost, wesele, kiedyś, w ciąży, córka, wiek

Dominika Wysocka – kto to? Wiek, wzrost, waga 

To jej nazwisko zostało odczytane w finale 10. edycji programu Top Model Polska. Joanna Krupa powiedziała wtedy, że Dominika Wysocka może osiągnąć absolutnie wszystko w świecie modelingu. 

Podczas pierwszego castingu, znany ze swojej uszczypliwości, Marcin Tyszka zasugerował Dominice, że mogłaby trochę poćwiczyć. Cóż, wymiary Dominiki są wręcz idealne. Jak dobrze wiemy, w świecie klasycznego modelingu to właśnie wymiary, wzrost i odpowiednia waga są kluczowe. Przyjrzyjmy się, jakimi obwodami może pochwalić się Wysocka.

Wzrost i wymiary:

  • Wzrost: 179 cm
  • Waga: 57 kg
  • Biust: 85 cm
  • Talia: 61 cm
  • Biodra: 93 cm

Jej wymiary i uroda, a także zaangażowanie, pozwoliły Dominice zwyciężyć 10. edycję programu. Choć było to ledwie rok temu, obecnie dzieje się tyle, że możemy myśleć o tym, jak o wydarzeniu z kiedyś, odległego czasu. 

Na szczęście uczestniczka wykorzystała swoje zwycięstwo, a jej kariera nabrała tempa i nagłego wzrostu. W młodym wieku, około 21 lat, Dominika zdołała uzyskać wiele kontraktów i współprac z dużymi markami. Na Instagramie zgromadziła 107 tysięcy followersów. Dużo podróżuje i ciągle bierze udział w sesjach. Mało kto może pochwalić się takimi doświadczeniami w tak młodym wieku.

Dominika Wysocka –  rodzice, ojciec, mama 

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że internet nie ma pojęcia o tym, kim jest mama czy ojciec Dominiki. Od czego jest Instagram… Przejrzeliśmy wszystkie posty modelki i potrafimy powierzchownie stwierdzić, jak ważni są dla niej rodzice. Zacznijmy od tego, że Dominika nie jest jedynym dzieckiem swoich rodziców. Na jej profilu możemy znaleźć kilka zdjęć jej młodszego, uroczego brata. Jego imię i wiek są nam nieznane, chłopczyk wygląda na wiek wczesnoszkolny. Z opisu pod zdjęciem wnioskujemy, że Dominika kocha brata miłością bezwarunkową. 

Źródło: Instagram dominika.wysocka

Co z rodzicami modelki? Niestety, ojciec Wysockiej nie pojawia się w żadnym z jej sociali. Mama – wręcz przeciwnie. Choć gdyby nie hasztagi, można by pomyśleć, że to nie zdjęcie z rodzicem, a siostrą! Mama Dominiki jest piękną kobietą, po której modelka odziedziczyła urodę. Pod zdjęciami z mamą widnieją podpisy o tym, że to przyjaciółka Dominiki i najlepsza mama na świecie. O tym, czy ojciec również ją wspierał, nic nie wiemy. Nie musi to jednak oznaczać, że rodzice się rozeszli. Dobrze wiemy, że częściej mama niż ojciec, pojawia się w social mediach swoich potomków.

Zobacz: Jean Reno – żona, dzieci, komedie, wiek, żony, młody

Dominika Wysocka – metamorfoza, usta

Jednym z bardziej kontrowersyjnych momentów w programie jest metamorfoza każdego uczestnika. Najczęściej dotyczy włosów, bo zabiegi inwazyjne, takie jak powiększanie ust czy lifting twarzy, nie wchodzą w grę. Dominika bała się swojej metamorfozy. Fryzjerzy chcieli przefarbować jej blond taflę na rudo. To miałoby dodać jej charakteru. Modelka nie zgodziła się na taką metamorfozę i pozostała przy swoim naturalnym kolorze. Czy poza tym Dominika ingerowała w swój wygląd? Wielu obserwatorów interesują jej duże usta. 

Na podstawie gruntownego researchu, dotarliśmy do jej zdjęć z kiedyś, gdy jako nastolatka z Koszalina, dodawała je na social media. Na nich ma wyraźnie mniejsze usta niż obecnie. Podejrzewamy, że Dominika skorzystała z zabiegu powiększania ust, w czym nie ma niczego złego. Szkoda tylko, że nigdzie wprost o tym nie wspomina.

Dominika Wysocka – partner, chłopak

Istnieje wiele wymiarów miłości. Szczególnie wśród znanych osób. O wiele bardziej przekonują nas związki zawarte kiedyś, kiedy dane osoby nie były jeszcze znane. Dominika poznała swojego obecnego partnera w wieku nastoletnim. Pierwsze wspólne zdjęcie z chłopakiem dodała w 2016 roku. Podczas wywiadu dla Dzień dobry TVN Dominika wyznała, że to miłość jest najważniejsza w jej życiu. 

Źródło: Instagram dominka.wysocka

Jej partner Piotr Strojek jest absolwentem warszawskiej filmówki. Pracuje na planach produkcji seriali, zna się na mediach i to jej chłopak zmotywował Wysocką do udziału w programie. Dominika poznała swojego chłopaka przez wspólnego znajomego. Jej partner nie jest zazdrosny o wyjazdy modelki. Zamiast tego wspiera ją i odwiedza. Obecnie Piotr jest nie tylko jej chłopakiem czy partnerem, a przyszłym mężem! Oświadczyny miały miejsce na Zanzibarze. Wszyscy followersi czekają na ich ślub.

To już wszystko, co dla was przygotowaliśmy. Po lekturze tekstu znacie już wiek, wymiary, metamorfozę i partnera Dominiki Wysockiej. Kibicowaliście jej w trakcie programu? Dajcie znać w komentarzu!

Zobacz: Katarzyna Zielińska – dzieci, kiedyś, Katarzyna Zielińska Wojciech Domański, wzrost, fryzury, mąż

Ostatnio dodane
Powiązane