Anna Starmach – dzieci, urodziła, mąż, wzrost, wesele, kiedyś, w ciąży, córka, wiek

Znana prowadząca programów i audycji kulinarnych, ceniona autorka książek i najszerszy uśmiech polskich kuchni. Od 2012 roku oglądamy ją w roli jurorki programu MasterChef, a od 2016 również MasterChef Junior. Kim jest Anna Starmach? Jak wyglądała jej droga do stworzenia szczęśliwej rodziny? Czy od zawsze chciała gotować? Jaki jest jej wzrost i waga?

Zobacz: Brigitte Macron – André-Louis Auzière, młoda, dzieci, Sébastien Auzière, Tiphaine Auzière, operacje plastyczne

Anna Starmach – kto to? Wiek, wzrost, waga

Miała pójść w ślady rodziców i prowadzić galerię. Absolwentka krakowskiej historii sztuki wybrała jednak inną pasję. Anna Starmach urodziła się 15 maja 1987 roku. Poukładana, dobrze zorganizowana, od zawsze wiedziała, że w przyszłości pójdzie w ślady mamy i taty. Wakacje po pierwszym roku studiów wywróciły ten plany do góry nogami. Kobieta dostała wtedy pracę we Francji w domu pewnej hrabiny. Postanowiła przejąć obowiązki kuchenne, choć w tamtym czasie nie wiedziała jeszcze nic o tym, jak robić omlety czy jak wałkować ciasto francuskie. Jednak stopniowo wszystkiego się nauczyła. 

Wróciła stamtąd zmęczona, ale z nowymi doświadczeniami i przede wszystkim wiedzą, że gotowanie to coś dla niej. Początkowo zniechęcana, z czasem udowodniła wszystkim, iż znój pracy w kuchni jej nie odstrasza, a wręcz przeciwnie. Przekonała również rodziców, którzy w ostateczności poparli jej wyjazd na roczny kurs w Le Cordon Bleu w Paryżu, który ukończyła z wyróżnieniem. Po tym szkoleniu Anna Starmach kontynuowała studia i rozwijała się kulinarnie. W 2010 roku została zwyciężczynią konkursu Gotuj o wszystko w Dzień dobry TVN. Wygrana umocniła jej pozycję i otworzyła drogę do kolejnych sukcesów.  Anna Starmach ma już na swoim koncie rolę prowadzącej programu Pyszne 25 oraz audycji radiowej Zdrowego dnia!, a w tej chwili znamy ją przede wszystkim jako jurorkę MasterChef i MasterChef Junior, w których jest od początku emisji.

Źródło: Instagram ania_starmach

Poza przepisami i skutecznymi, kuchennymi trickami, wielu ludzi interesuje również życie prywatne Anny Starmach. Zastanawiają się, jaki jest jej wiek, czy planuje ponownie być w ciąży, ile waży, kim jest jej mąż. Jurorka bardzo dozuje tego typu informacje, gdyż ceni sobie swoją prywatność. Wiemy jednak, że wzrost Anny Starmach wynosi 164 centymetry. Jest to dużo mniej od jej męża, którego wzrost to prawie 2 metry. Wiek jurorki to 35 lat. Z kolei nie wiemy, czy jej mąż jest w jej wieku, czy może jest starszy. Waga również pozostaje tajemnicą. Być może w przyszłości i to zdradzi nam prowadząca.

Zobacz: Jan Błachowicz – ile zarobił za walkę, żona, samochód, zarobki, wzrost, wiek, waga, dzieci, skąd pochodzi

Anna Starmach – mąż

Media długo nazywały ją samotną, nie wiedząc, że miłość już zawitała do życia Anny Starmach. Piotra Kuskę jurorka poznała w Krakowie. Umówili się tylko na kawę. Spotkanie jednak ułożyło się tak dobrze, że potrwało do kolacji i przedłużyło się o długi spacer. Mężczyzna od samego początku urzekł ją opiekuńczością i opanowaniem. Dawał jej poczucie bezpieczeństwa. Oboje szukali poważnego związku. Spotkali się we wrześniu, a już w październiku wiedziała, że to będzie jej przyszły mąż. Słowo się rzekło i faktycznie para w 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu, organizując przy tym huczne wesele. 

Wesele zorganizowali w gronie najbliższych im osób. W 5 rocznicę tego wydarzenia Ania Starmach podzieliła się radosnymi ujęciami z uroczystości. Poza ucieszonymi twarzami gości, widzimy, że wesele uświetnił piękny pokaz fajerwerków. Sama jurorka w wywiadach i na swoich mediach społecznościowych mówi, że ich wspólne szczęście nadal trwa, a wesele to był czas, kiedy mogli podzielić się z innymi swoim szczęściem.

Piotr Kusek to specjalista branży IT w firmie Comarch SA, którego praca jest związana z rynkiem finansowym. Anna Starmach w rozmowach opowiada, że ona i mąż są jak ogień i woda. Jurorka działa pod wpływem emocji i lubi rozmawiać, Piotr pokazuje jej, czym jest spokój i uczy doceniać ciszę. Różnice te nie stanowią dla nich problemu, a wręcz przeciwnie. Inspirują się i uzupełniają się nawzajem.

Anna Starmach – dzieci, córka

Jurorka MasterChefa często podkreśla, że dla niej i jej męża rodzina jest najważniejsza. Nie było wątpliwości, że wraz ze swoim partnerem chcą mieć dzieci. Swój plan powiększenia rodziny zrealizowali rok po ślubie. W 2018 roku urodziła się ich córeczka, której dali na imię Jagna. Od czasu do czasu jurorka daje fanom wgląd w swoją prywatność, wrzucając wspólne zdjęcia z dziećmi. Dzieli się wtedy też swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa czy też wspomnieniami czasów, gdy była w ciąży. Córka Anny Starmach jest już w wieku 4 lat i nie tak dawno doczekała się braciszka. W 2021 roku jurorka urodziła Gustawa. Jak opowiada prowadząca, było to spełnienie marzeń jej męża. 

Źródło: Instagram ania_starmach

Dla pary czas, który spędzają wspólnie z dziećmi, jest bardzo ważny. Anna Starmach podkreśla, że rodzicielstwo to ciągła praca. Bywają zmęczeni, niewyspani, jednak nie zapominają w toku codziennych spraw o sobie nawzajem. Prowadząca bardzo sobie ceni, ile wsparcia otrzymuje od męża, a ten docenia ciepło wspólnego domu. Kto wie, czy para ponownie nie zdecyduje się być w ciąży.

Anna Starmach – jak wyglądała kiedyś?

Ze zdjęć zamieszczanych w sieci możemy śmiało wywnioskować, że szeroki i radosny uśmiech zdobi twarz Anny Starmach niemal od zawsze. Wiosną tego roku prowadząca MasteChef zszokowała obserwujących na Instagramie swoim zdjęciem z czasów studiów, na którym widzieliśmy, jak wyglądała kiedyś. O ile wspomniany uśmiech każdy rozpoznał, tak fryzura sprowokowała wiele komentarzy. Anna Starmach na zdjęciu ma krótkie włosy obcięte praktycznie na jeżyka. Pomysł takiego cięcia wyjaśnia okresem buntu.

Kiedyś krótki nieład na głowie, teraz dłuższe, często pofalowane włosy. Zmiana fryzury to jednak nie jedyna metamorfoza, jaką mieliśmy okazję widzieć u Anny Starmach. Przez lata pracy w telewizji obserwowaliśmy, jak stopniowo kobieta zmieniała swój wizerunek. W jednym z wywiadów opowiedziała, że schudła 9 kilogramów. Z racji zawodu nie było to oczywiście efektem diety, a treningami, których intensywność była uzależniona od spożytych kalorii. Utrata wagi sprawiła, że jurorka chętniej się pokazywała w bardziej dopasowanych sukienkach, śmiało eksponując przy tym nogi, które kiedyś skrywała za spodniami. Zmiana została dostrzeżona i, co więcej, nagrodzona statuetką Gwiazdy Plejady w kategorii “Metamorfoza roku” w 2016 roku.

Źródło: pomponik.pl

Teraz w 2022 roku Anna Starmach, mimo dwóch ciąż, nadal wygląda fantastycznie. W telewizji widzimy ją zawsze w pełnym makijażu i ułożonymi włosami. Z kolei na swoim instagramowym profilu niejednokrotnie prowadząca pokazuje nam się w domowych pieleszach, gdzie jest w pełni naturalna. Wy jaki wizerunek lubicie bardziej?

Zobacz: Katarzyna Zielińska – dzieci, kiedyś, Katarzyna Zielińska Wojciech Domański, wzrost, fryzury, mąż

Ostatnio dodane
Powiązane