Ethan Torchio – dziewczyna, wzrost, wiek, pochodzenie, narodowość, orientacja

Jeśli wyszukujesz, kim jest Ethan Torchio, to z pewnością nie trzeba Ci przedstawiać zespołu Måneskin. W jego skład wchodzi czterech członków, w tym właśnie Ethan, który jest tam perkusistą. W 2021 roku reprezentowali oni Włochy na 65. konkursie Piosenki Eurowizji i wygrali. Wykonaną przez zespół piosenką było „Zitti e buoni”, która rozruszała tłumy i zdobyła aż 524 punkty. To właśnie wtedy zespół zaskarbił sobie szczególną sympatię wielu osób. Jako jeden z niewielu finalistów zespół ruszył ze swoją karierą i zaczął podbijać świat. Ale dzisiaj skupmy się tylko na perkusiście i wszystkich informacjach, o jakich możemy się o nim dowiedzieć.

Fani zespołu mają tak ogromną wiedzę, na temat członków tego zespołu, że nie sposób znaleźć czegokolwiek, o czym jeszcze by nie wiedzieli. Jeśli natomiast przystojny perkusista przykuł Twoją uwagę, ale nie wiesz o nim nic więcej niż tylko imię i nazwisko, to trafiłaś/eś w dobre miejsce. Jednak dowiesz się tutaj nie tylko podstawowych informacji jak wiek, czy pochodzenie – choć pewnie już jego narodowość nie jest dla Ciebie tajemnicą – ale również takie smaczki jak wzrost, orientacja seksualna, a nawet to, czy obecnie jakaś dziewczyna skradła jego serce. Bez zbędnego przedłużania, zaczynajmy.

Ethan Torchio – wiek, wzrost, waga

Być może zastanawiasz się, skąd wiem takie rzeczy o młodym muzyku. Na pytanie, skąd znam jego wiek, wzrost i wagę, mogę odpowiedzieć tylko… Mam swoje sekretne sposoby. Sposoby dostępne tylko dla wąskiego grona wtajemniczonych ludzi i naprawdę dobrych informatorów. Ale Ty nie musisz ich mieć. Rozsiądź się wygodnie, wszystko już Ci prezentuję.

Jeśli chodzi o wiek, to Ethan urodził się 8 października 2000 roku. Jego urodziny minęły dosłownie kilka dni temu, ale nic nie przeszkadza, by złożyć mu spóźnione życzenia. Skończył on właśnie 22 lata, chociaż, jeśli wyznajesz regułę wieku rocznikowego, to Ethan był dwudziestodwulatkiem już od dawna. Na marginesie mogę dodać, że czyni go to zodiakalną Wagą, co warto pamiętać, bo chłopak wyraźnie się tym tematem interesuje – jest nawet żartobliwie nazywany przez fanów „zodiakarą”.

Jeśli chodzi o wzrost, to Ethan mierzy 178 cm. Jeśli mam być szczera wydawał mi się wyższy po obejrzeniu kilku nagrań, ale może to efekt kamery. Co ciekawe, dostałam się do głębin i odkryłam także jego wagę, która jednak była aktualna kilka lat temu. Ważył wówczas 63 kg, ale trudno stwierdzić, czy utrzymała się ona na przestrzeni czasu. Na oko nie powinna się jakoś szczególnie różnić, więc można założyć, że Ethan znajduje się nadal w podobnych wymiarach.

Kończąc temat wzrostu i wagi, przejdźmy do pochodzenia młodego perkusisty.

Zobacz: Khazbi Edelbiev, czyli kto jest właścicielem High League?

Ethan Torchio – pochodzenie, jaka jest jego narodowość?

Narodowość Ethana Torchio została odkryta już na samym początku. Pochodzenie Ethana nie różni się od pochodzenia pozostałych członków Måneskin. Są oni Włochami i właśnie w tym języku przeważnie się wypowiadają. Angielski nie jest mocną stroną Ethana, podobnie jak wymawianie litery „r” z którą ma spore problemy i co stało się już wewnętrznym żartem zespołu i fanów. Mimo że ich narodowość jest oczywiście włoska, nazwa zespołu pochodzi z języka duńskiego i oznacza światło księżyca. Zapewne to właśnie ten element mógł zbijać z tropu co po niektórych i wprowadzać pewne wątpliwości.

Jeśli natomiast chodzi o rodzinę Ethana, to ma on aż ośmioro rodzeństwa  z trzech różnych matek. Potencjał na niemałe dramy, ale chłopak jest niezwykle spokojny i łagodny. Wydaje się wyautowany i często zatopiony w swoich rozmyślaniach, tak bardzo, że długo zajmuje mu otrząśnięcie się z nich. Mimo wzrostu popularności i wieku,który wielu nazwałoby typowo imprezowym, Ethan jest cichy i reaguje na wiele rzeczy z obojętnością. Według jednego z członków zespołu (Damiano) Ethan to guru filozofii „sticazzi”, czyli, innymi słowy, mistrzem mania wywalone na wszystko. Jest obiektywny, nie daje się porwać emocjom, potrafi spojrzeć na coś z większej perspektywy.

Kiedy mamy już ustaloną narodowość naszego perkusisty, przejdźmy de tematu, który z pewnością zaciekawi fanki, wypatrujące na horyzoncie perspektywy wielkiego romansu. Czy jakaś dziewczyna skradła serce Ethana? Sprawdźmy to.

Ethan Torchio – dziewczyna

Z tego, co możemy zaobserwować już na bardzo powierzchownym obrazie Ethana to jego relacja z jedną szczególną dziewczyną. Victoria De Angelis to basistka, a także założycielka zespołu Måneskin. Nie jest ona jednak dziewczyną Ethana, a bardzo dobrą przyjaciółką. Ich wspólne zdjęcia można znaleźć przeważnie na Instagramie obojga artystów.

Jeśli chodzi o związki i relacje z płcią przeciwną, to perkusista bardzo ceni sobie prywatność i Victoria jest jedyną osobą, z którą nie boi się pokazywać publicznie. Nikt inny nie ukazał się jeszcze światłu dziennemu, do wglądu fanów, ale nie można wykluczyć, że nikogo takiego nie ma. Pamiętając o spokojnej i cichej naturze chłopaka, nie byłoby nic dziwnego, gdyby miał on już drugą połówkę, ale zwyczajnie się z tym nie obnosił. Lub też wcale nie chodzi mu po głowie żadna dziewczyna, a chłopak? Jak to jest z orientacją perkusisty? Zaciekawiony/a? W takim razie przekonajmy się.

Ethan Torchio – orientacja

Choć nic nie wskazuje na to, by Ethan preferował którąś z płci, można mieć pewne podejrzenia co do jego orientacji seksualnej. Dlaczego? Można dojść do takiego wniosku, przyglądając się jego relacji z kolegą z zespołu – Thomasem Raggi. Panowie są bardzo często i bardzo chętnie postrzegani jako para przez niektórych fanów, poprzez ich bliskie kontakty. Przykładem tej bliskiej relacji jest na przykład spanie w jednym łóżku, kiedy zespół wyjeżdża gdzieś wspólnie. Niewielu heteroseksualnych mężczyzn zdecydowałoby się na taki ruch, nawet ze swoim najlepszym przyjacielem. 

Wiemy już, dlaczego temat orientacji Ethana budzi pytania, jednak jaka jest prawda? Otóż perkusista udzielił już odpowiedzi na to pytanie w jednym z wywiadów. Przyznał wtedy, że postrzega on siebie jako osobę wolną seksualnie. Co to znaczy? Że nie określił w żaden sposób, kogo preferuje. Jest za to otwarty na różne związki i nie ogranicza się do jednej płci. Teorie fanów o specyficznej relacji z Thomasem mają za tą swoją podstawę, choć oczywiście nikt nigdzie nie potwierdził tych plotek. 

Dlatego, czy chcesz Ethana dla siebie, czy wolisz widzieć szczęście dwóch mężczyzn stojących razem ramię w ramię, żadna z tych opcji nie musi być koniecznie niemożliwa. Podobnie jak jego orientacja, Ethan jest wolny do robienia tego, na co ma ochotę i bycia z tym, z kim tego chce.

Choć wiele z informacji, które dzisiaj podałam, z pewnością nie zaskoczyły wiernych fanów, to jednak mam nadzieję, że przybliżyłam Ci tę postać i ugasiłam pierwsze pragnienie dowiedzenia się o nim pewnych faktów.

Jego ciekawa, choć zdecydowanie cicha i mniej zauważalna osoba niż pozostali członkowie zespołu, z pewnością jest warta uwagi. Młody muzyk już osiągnął bardzo dużo, wraz ze swoimi przyjaciółmi, ale z pewnością czeka go jeszcze mnóstwo sukcesów, których oczywiście gorąco mu życzę. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane