Charithra Chandran – wzrost, wiek, rodzice, chłopak

Charithra Chandar to indyjsko-brytyjska młoda aktorka. Znana jest przede wszystkim z roli Edwiny Sharmy w serialu Netflixa “Bridgertonowie”, a także z produkcji Amazona “Alex Rider”. Kocha swoją kulturę i tradycję, co można zobaczyć na jej zdjęciach z rodzinnych stron. Zanim została aktorką, pracowała między innymi w Izbie Gmin, a także jako analityk badawczy. Kim jest Chandran, czy ma chłopaka? Jaki jest jej wzrost i co przyniosło jej popularność? Takiego dokładnego artykułu nie ma nawet Wikipedia. 

Zobacz: Matteo Bocelli – dziewczyna, żona, Wikipedia, wiek, wzrost, życiorys, dzieci, syn, ile ma lat, partnerka, kim jest?

Charithra Chandran – wzrost, wiek, waga, kto to?

Jak podaje Wikipedia, Charithra Chandran to brytyjska aktorka pochodzenia indyjskiego. Urodziła się 17 stycznia 1997 w Perth w Szkocji. Na początku 2023 roku skończyła 26 lat. Jej wzrost to 157 cm, a waga 52 kg. Znana jest z roli Edwiny Sharmy w serialu Netflixa “Bridgertonowie”. 

Charithra to czarnowłosa aktorka o indyjskich korzeniach. Jest osobą religijną, kultywującą rodzinne tradycje. Dziewczyna ma duże czarne oczy i dołeczki w policzkach. Dba o swoją sylwetkę zdrowo jedząc i regularnie ćwicząc. Na imprezy zakłada na siebie tradycyjne hinduskie stroje, zdobione złotymi łańcuchami. W wolnym czasie chętnie gotuje, podróżuje i próbuje nowych potraw.

Źródło: Instagram charithra17

Chandran zanim zaczęła działać w branży rozrywkowej, podejmowała się wielu prac, by móc się utrzymać, jak na przykład udzielanie korepetycji lub pisanie artykułów do lokalnych gazet. Do tej pory udało jej się zagrać w: “Alex Rider” serialu Amazona, a także w mniejszych produkcjach jak “Class S” czy “The Talents”. Obecnie nagrywa serial “Pillow Talk”.

Charithra Chandran – rodzice, wykształcenie, chłopak

Jak podaje Wikipedia, rodzice Chandran z wykształcenia są lekarzami. Pochodzi z tamilskiej rodziny z kasty braminów. Jej rodzice rozstali się, gdy miała jedynie 2 lata. Po tym wydarzeniu wyjechała z tatą do dziadków w Indiach w stanie Tamil Nadu. W wieku 4 lat wróciła z tatą do Wielkiej Brytanii i poszła do szkoły w Liverpoolu. Między 6 a 11 rokiem życia uczęszczała do Moreton Hall Preparatory School w Suffolk. Po tym czasie, jako nastolatka, mieszkała z mamą w Oksfordzie, podczas gdy jej ojciec mieszkał w Walii. 

Dziewczyna ukończyła szóstą klasę w Oxford High School. W 2019 ukończyła New College w Oksfordzie. Uzyskała tytuł: Bachelor of Arts (odpowiednik polskiego licencjatu) w dziedzinach filozofii, polityki oraz ekonomii. Na uczelni chętnie brała udział w rozmaitych inicjatywach i produkcjach. Dołączyła do obsady Narodowego Teatru Młodzieży. Przez pewien czas pracowała jako analityk w firmie New Policy Institute. Już podczas studiów interesowały ją dramaty, z którymi postanowiła związać swoją przyszłość. 

Charithra posiada w Indiach bardzo liczną rodzinę, którą stara się odwiedzać jak najczęściej. Otrzymuje od nich bardzo dużo wsparcia. Niedawno, w wieku 84 lat, zmarła jej babcia, co przyjęła z ogromnym smutkiem. Dziewczyna ma dwóch braci i jedną siostrę. Nie znane są ich imiona, jednak aktorka chętnie dzieli się zdjęciami swojej rodziny na Instagramie. Często spędza święta w towarzystwie swojej indyjskiej rodziny i przyjaciół. 

Zobacz: Joanna Przetakiewicz – pierwszy mąż, wiek, ojciec jej dzieci, wykształcenie, młoda, kiedyś, Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz

Po roli Edwiny w serialu Netflixa coraz więcej osób z ciekawością zaczęło śledzić życie miłosne Charithry. Na ten moment dziewczyna nie pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z chłopakiem. Możemy więc wnioskować, że obecnie nikogo nie ma lub jest to związek na tyle świeży, że nie chce go ujawniać. Na jej profilu zobaczyć możemy zdjęcia z jej przyjaciółmi ze szkoły, a także z branży, jednak nie była związana romantycznie z żadnym z nich. Uważa ich jedynie za bliskich przyjaciół. Obecnie jest szczęśliwą singielką, skupiającą się na rozwoju i zdobywaniu sławy w branży filmowej. 

Charithra Chandran – kariera

Ścieżka kariery Chandran jest urozmaicona o różne prace. Po ukończeniu szkoły średniej przez kilka miesięcy pracowała w Restauracji Billa jako kelnerka. We wrześniu 2015 dostała posadę asystenta parlamentarnego w Izbie Gmin. Pisała artykuły do gazet i na strony internetowe, a także aktualizowała konta w mediach społecznościowych. Przez ponad dwa lata udzielała korepetycji dzieciom w wieku od 11 do 22 lat. W 2020 zatrudniła się jako analityk badawczy w New Policy Institute.

Pracę aktorki zaczęła już na studiach. Podczas edukacji zagrała małe role w teatrze. Na ekranach zadebiutowała w 2021 roku w serialu Amazona “Alex Rider. Wcieliła się tam w postać Sabiny Pleasance. Ponadto zagrała w krótkim serialu “The talents”, gdzie grała rolę Bekkie. Zagrała również główną rolę w dramacie “Class S”.

Źródło: Instagram charithra17

Po sukcesie pierwszego sezonu “Bridgertonów” w mediach pojawiła się informacja o dołączeniu do obsady młodej Charithry Chandar. Wcieliła się ona w serialową siostrę Simone Ashley, która dołączyła do ekipy w tym samym czasie. Kobiety spotkały się w tym czasie z licznymi komentarzami dotyczącymi ich wyglądu i koloru skóry, o czym nie pisze Wikipedia. Fani serialu zarzucali Netflixowi przesadzoną poprawność polityczną, uważając, że historia dwóch indyjskich sióstr będzie zbyt naciągana. Ludzie sądzą, że ludzie z mniejszości etnicznych są dodawani do produkcji na siłę. W jednym z wywiadów Chandran przyznała, że jest to dla niej trudny temat, a ona sama czuje się przez to niegodna danej roli. Uważa to za umniejszające jej i innym aktorom w podobnej sytuacji. Chciałaby być oceniana za jej talent aktorski, a nie wygląd czy pochodzenie. 

Mimo rozmaitych prac, których się podejmowała, pomimo przeciwności losu, udało jej się zostać aktorką. Dzięki serialom od Netflixa i Amazona zdobyła światową sławę, a jej wartość rynkowa wzrosła do 800 000 funtów. Pomimo przykrych słów pod jej adresem ciężko pracuje na swój sukces, nie zważając na to co myślą inni. Ma nadzieję, że kiedyś ludzie będą patrzyli tylko na to jaką jest aktorką, a nie na jej odcień skóry. 

Zobacz: Michał Meyer – wzrost, żona Magda, partnerka, żona, dzieci, wiek, dziewczyna, rodzice

Ostatnio dodane
Powiązane