Fabryka Siły – opinie o diecie, planach treningowych

Fabryka siły to serwis internetowy, który pomaga osobom chcącym pracować nad własną sylwetką. Gruntowne porady mogą tu uzyskać zarówno ci, którzy mają nadwagę i powinni schudnąć, jak i ci, którym zależy na zbudowaniu masy mięśniowej. Dieta i plan treningowy ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Potwierdzają to pojawiające się w sieci opinie 2022. zgodnie z którymi specjaliści w Fabryce Siły potrafią być skuteczni. Zatrudnieni są tam dietetycy, fizjoterapeuci i trenerzy personalni. 

Jak działa Fabryka Siły? Dowiedz się więcej na temat:

 • dieta opinie,
 • plany treningowe opinie,
 • opinie 2022 r. 

Fabryka Siły – opinie

W internecie pojawiają się opinie, z których wynika, że Fabryka Siły to miejsce dobre dla osób początkujących, które nie wiedzą od czego zacząć pracę nad sylwetką. To właśnie tacy klienci mogą poznać tu zasady, według których należy układać dietę albo ćwiczyć. Plany treningowe i dieta mogą być świetnym punktem wyjścia dla kogoś, kto chce zmienić wygląd. 

Fotografie podopiecznych z Fabryki Siły są imponujące – wielu z nich osiągnęło spory sukces. Takie przykłady z życia wzięte znaczą o wiele więcej niż to, jakie mają plany treningowe opinie. Choć słowo pisane ma wielką moc, łatwiej będzie ci uwierzyć w sugestywny obraz niż peany na temat diety cud.  

Zdarzają się również negatywne opinie. Źródło: WYKOP.PL

Jak podkreślają internauci, warto zamówić dietę na miesiąc, choć finansowo najkorzystniej wychodzi roczny abonament. Na tej podstawie można wyrobić sobie opinię na temat tego, czy posiłki proponowane przez dietetyka Fabryki Siły będą smaczne i łatwe w przygotowaniu. Pamiętaj o jednym: jeśli będziesz musiał zmuszać się do diety, nie wytrwasz w niej zbyt długo. Jeżeli treningi nie będą dopasowane do twoich możliwości, szybko je porzucisz. 

Jeżeli chcesz wyglądać lepiej, musisz zmienić nawyki żywieniowe. Jednak gdy zmiana będzie zbyt diametralna, może być ci ciężko. Małymi krokami znacznie łatwiej będzie ci wytrwać w zmianie.

Najnowsze opinie 2022 na temat Fabryki Siły są w większości pozytywne. Z większości z nich wynika, że:

 • każdy, kto przestrzega diety, może schudnąć (im więcej odstępstw, tym dłużej będziesz czekać na efekty),
 • przez cały okres umowy można konsultować się z trenerem i dietetykiem,
 • dieta jest dostosowana do preferencji żywieniowych (dostępna jest także dla wegan i wegetarian),
 • plan treningowy uwzględnia to, jak dużo czasu możesz poświęcić na treningi i gdzie możesz trenować.

Jak skorzystać z oferty Fabryki Siły? 

 • wybierz swój pakiet (dieta, dieta + trening, trening),
 • określ, czy chcesz schudnąć, zwiększyć masę mięśniową, czy nabrać siły, 
 • opłać zamówienie,
 • wypełnij ankietę zdrowotną, którą otrzymasz na adres e-mail,
 • czekaj na kontakt z Fabryki Siły (kilka dni).

Najważniejsze jest, byś w ankiecie określił dokładnie, co lubisz jeść, ile masz czasu na trenowanie, jaki był twój dotychczasowy wysiłek fizyczny. Im bardziej szczegółowych informacji udzielisz, tym lepiej dopasowane zalecenia otrzymasz. 

Fabryka Siły – dieta opinie

Dieta z Fabryki Siły ma bardzo dobre opinie. Jadłospis dostosowany jest indywidualnie do zamawiającego i tego, co wpisał w ankiecie. Posiłki są smaczne i sporo z nich można przygotować szybko bez posiadania specjalnych zdolności kulinarnych. 

Jeśli akurat nie będziesz mieć jakiegoś składnika, możesz wybrać zamiennik – aplikacja podpowie, który będzie odpowiedni i nie zmieni wartości makroskładników. 

Ta dieta opinie ma dobre, warto wypróbować ją na sobie. 

Fabryka Siły – plany treningowe opinie

W ankiecie, którą otrzymasz po opłaceniu zamówienia, musisz wskazać, jaki typ wysiłku preferujesz. Możesz wybrać cokolwiek. Mogą być to chociażby treningi siłowe, rower, basen albo ćwiczenia w domu. Twój plan treningowy musi być dopasowany do ciebie i twoich możliwości. 

Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową i wybierzesz treningi w domu, będzie ci trudniej niż gdybyś wskazał siłownię, ale nie oznacza to, że cel nie jest w zasięgu ręki. Lepiej przyznaj w ankiecie, że ze sportem ci nie po drodze i niewiele się ruszasz. Nie ma co ubarwiać rzeczywistości: jeśli nie lubisz basenu, najpewniej nie zaczniesz pływać regularnie tylko dlatego, że będzie to w twoim planie treningowym. 

Zanim zamówisz jakąkolwiek dietę albo wykupisz program treningowy, pamiętaj, że schudnięcie, czy zmiana wyglądu nie powinna być dla ciebie celem samym w sobie. Ważne jest to, by zmienić swój styl życia i zamienić szkodliwe nawyki na te, które pozwolą zachować sprawność i zdrowie na długie lata. 

Jak myślisz, dlaczego ciągle tylu ludzi walczy z otyłością a potem chorobami, które ona powoduje? Nigdy nie słyszeli, czym jest dieta? Nie wiedzą, że trzeba się ruszać? Zdecydowana większość ma za sobą kilka nieudanych prób zmiany sylwetki. Ich niepowodzenia wynikają z tego, że nie udało im się wytrwać w zmianie i powrócili do dawnych złych nawyków.  Najpewniej, jeśli potrafiliby wprowadzić w życie zalecenia specjalistów, do których się udali, dziś wyglądaliby inaczej. 

Nawet jeśli dieta opinie ma doskonałe, a w temacie plany treningowe opinie mówią, że przynoszą efekty, najważniejsze jest twoje podejście, zaangażowanie i chęć zmiany. 

Źródło zdjęcia głównego: fanpage na Facebooku Fabryka Siły

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane