Matteo Bocelli – dziewczyna, żona, Wikipedia, wiek, wzrost, życiorys, dzieci, syn, ile ma lat, partnerka, kim jest?

Matteo Bocelli to syn włoskiego śpiewaka i multiinstrumentalisty, Andrei Bocellego. Odziedziczył po ojcu talent muzyczny i szlifował go w Konserwatorium Lucca. Dziś występuje razem z nim i solowo. Matka Metteo Bocelli Enrica Cenzatti nie występuje na scenie. Matteo ma za sobą także karierę w modelingu, w tym także znaną na całym świecie sesję z piosenkarką Jennifer Lopez. 

Pojawił się też w Polsce – zaśpiewał w programie The Voice of Poland oraz na festiwalu Viva Photo Awards 2021. Wspólnie z ojcem występował na stadionie narodowym w Warszawie. To właśnie tam łamiącym głosem Andrea Bocelli zapowiedział jego wyjątkowy występ przed polską publicznością. Z ojcem łączą go niezwykłe relacje, co obaj podkreślają w wywiadach i na scenie.

Matteo Bocelli wzrost popularności zawdzięcza utworowi “Fall On Me”, który nagrał w duecie z Andreą Bocellim. Jest znanym miłośnikiem pięknych kobiet. Niemalże każda dziewczyna, z którą się przyjaźni, to zjawiskowa modelka. Dlatego też prasa co rusz rozpisuje się na temat tego, że w życiu muzyka pojawiła się nowa partnerka. Matteo Bocelli nie komentuje tych plotek, ale zdjęcia, które zrobiono mu z ukrycia potwierdzają, że przystojny muzyk gustuje w najpiękniejszych kobietach. 

Kim jest Matteo Bocelli? Czy pisze o nim Wikipedia? Poniżej przeczytasz więcej na jego temat. 

Zobacz: Adrian Łabanowski – data urodzenia, wiek, ile ma lat, wikipedia, pochodzenie, kim jest, dzieci

Matteo Bocelli – kim jest? Wiek, wzrost, waga

Wielu fanów muzyki, kiedy dowiedzieli się o istnieniu i niezwykłym talencie Matteo Bocellego, rozpytywało o to, kim jest, ile ma lat i jaki jest jego życiorys. Choć Wikipedia nie pisze nic na jego temat, parę faktów podają inne źródła. Polska prasa również parę razy rozpisywała się na temat jego talentu, nie szczędząc muzykowi komplementów. 

Otóż Matteo Bocelli to syn słynnego śpiewaka i Enrici Cenzatti (pierwsza żona włoskiego tenora; obecnie jego żona to aktorka Veronica Berti). Poniżej przeczytasz, ile ma lat.

wzrost: 182 cm

wiek: 25 lat (urodził się 8 października 1997 roku)  

Źródło: Instagram matteobocelli

Matteo Bocelli – dziewczyna, żona, partnerka

Nie jest żadną tajemnicą, że syn Adrei Bocelli to jeden z przystojniejszych muzyków młodego pokolenia. Dlatego też w świecie celebrytów pojawiły się pytania: kim jest dziewczyna muzyka? Ile ma lat? Czy sam Bocelli ma dzieci skoro u jego boku pojawia się piękna partnerka? 

We Włoszech plotkuje się o tym, że spotyka się z miss Włoch z 2019 roku, Caroliną Stramare. Czy Carolina Stramare Matteo Bocelli są parą? Atmosferę podgrzewa to, że nigdy oficjalnie się do tego nie przyznali. W mediach społecznościowych muzyka nie znaleźliśmy potwierdzenia, że Carolina Stramare Matteo Bocelli to para. Rzekoma partnerka Matteo również nie opublikowała zdjęć, które można by podpisać: Carolina Stramare Matteo Bocelli. 

Matteo Bocelli – dzieci, syn 

Matteo Bocelli nie ma dzieci. Jest jednym z trojga dzieci Andrei Bocellego. Ten ze związku z pierwszą żoną miał dwóch synów: Amosa i Matteo. Obecna żona urodziła mu córkę Virginię w 2012 roku. Wikipedia, gdzie spisany jest życiorys artysty, podaje, że są małżeństwem od 2014 roku. 

Andrea, Matteo oraz Virginia nagrali wspólnie koncert kolędowy “A Family Christmas”. Płyta została doskonale przyjęta na całym świecie. Sławny tenor i jego dzieci po raz kolejny podbili serca publiczności. 

Zobacz: Joanna Przetakiewicz – pierwszy mąż, wiek, ojciec jej dzieci, wykształcenie, młoda, kiedyś, Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz

Matteo Bocelli Enrica Cenzatti

Jaką relację można przypisać duetowi Matteo Bocelli Enrica Cenzatti? Enrica to matka Matteo i pierwsza żona słynnego włoskiego tenora, Andrei. Para wzięła rozwód w 2002 roku, ale zgodnie wychowywała wspólnie dzieci. Przez jakiś czas Andrea Bocelli i jego żona mieszkali blisko siebie, by ich synowie nie odczuwali braku któregokolwiek z rodziców. 

Źródło: Instagram matteobocelli

Dość szybko w życiu muzyka pojawiła się nowa partnerka, Bertim Bocelli. To jednak nie wpłynęło na jego relacje z pierwszą żoną. 

Relacje Matteo Bocelli Enrica Cenzatti pozostają serdeczne, mimo że muzyk zawodowo wiele podróżuje i nie ma czasu na rodzinne spotkania. 

Carolina Stramare Matteo Bocelli

Po wpisaniu w internetową wyszukiwarkę nazwisk: Carolina Stramare Matteo Bocelli pojawiają się zdjęcia z włoskiej prasy, która od czasu do czasu rozpisuje się na temat tego, kim jest dziewczyna muzyka. 

W mediach spekuluje się, że duet Carolina Stramare Matteo Bocelli może połączyć gorąca miłość. Dziewczyna jest modelką, a muzyk ma za sobą karierę w tej branży.  

Obecnie widać, że Matteo Bocelli chce całkowicie skupić się na karierze muzycznej. Zakończył współprace reklamowe oraz kontrakty z domami mody. Niewiele mówi też o swoim życiu prywatnym. Robi karierę w warunkach zupełnie innych niż jego ojciec. Podąża inną ścieżką, wpisując się w nurt muzyki popularnej. Czas pokaże, czy osiągnie ten sam szczyt. 

Zobacz: Marcysia Ryskala – wiek, kiedyś, wzrost, nos, waga, wikipedia, klub nocny, brat, operacja, urodziny

Ostatnio dodane
Powiązane