Joanna Przetakiewicz – pierwszy mąż, wiek, ojciec jej dzieci, wykształcenie, młoda, kiedyś, Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jest kobietą biznesu. Z wykształcenia jest radcą prawnym. Jej pasją od zawsze była jednak moda. W tym obszarze realizuje się obecnie, prowadząc swoją markę modową. Właśnie ta działalność przyczyniła się do wzrostu jej popularności w show-biznesie i rozwoju kariery. Jakim majątkiem dysponuje Przetakiewicz prowadząc taką firmę? O tajnikach jej sukcesu oraz ciekawostkach z życia przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zobacz: Jerzy Bińczycki – dzieci, żony, na co zmarł, wiek, wzrost, choroba

Joanna Przetakiewicz – wiek, wzrost, majątek, dom, wykształcenie

Joanna urodziła się 11 grudnia 1967 r. w Warszawie. Jest w wieku 55 lat. Jej wzrost to 170 cm. Jest polską projektantką mody. Prowadzi własne przedsiębiorstwo. Już jako młoda dziewczyna wpadła na pomysł własnej firmy. Jej pierwszym przedsięwzięciem w karierze było założenie placówki dentystycznej, wraz ze swoją ówczesną bratową. Vita-Dent Centrum Stomatologiczne zostało jedną z pierwszych sieci stomatologicznych w Polsce. 

W roku 2010 prawniczka postanowiła stworzyć własną markę modową. Przy tworzeniu projektu pomagał jej sam Karl Lagerfeld, który w świecie mody był ikoną. Kobieta w “La Mania” pełni rolę projektantki oraz dyrektorki kreatywnej. Właścicielka marki modowej, prezesem swojej firmy uczyniła jednego ze swoich synów. Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz współpracują razem w La Mania, czyli firmie stworzonej przez prawniczkę. Olek jest jej pierwszym dzieckiem i owocem związku z pierwszym mężem. Aleksander Przetakiewicz i Joanna Przetakiewicz razem współpracują już od ponad 6 lat. 

Ubrania “La Mania” od początku tworzone były z przeznaczeniem dla osób zamożnych. Produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i tworzone są z luksusowych materiałów. Przekłada się to jednak na ich wysoką cenę. Luksusowość marki idealnie wpasowuje się w styl projektantki. Kobieta swoją estetykę potrafi przelać nie tylko na projekty modowe. Swoje zamiłowanie do aranżacji wnętrz przekształciła w kolejny zysk. Poszerzyła swoją markę odzieżową o serię “La Mania Home”. W tej kolekcji znaleźć można przedmioty nadające elegancki charakter wnętrza domu.

Joanna uwielbia modę i dobry styl. Podkreśla, że wnętrza, w których mieszka, muszą być urządzone w odpowiedni sposób. Nie ukrywa, że tryb jej życia wiąże się ze sporymi wydatkami. Chętnie pokazuje swój dom, który podkreśla jej wysoki status życia. Osobisty majątek Joanny Przetakiewicz wyceniany jest na kilkanaście milionów złotych. 

Źródło: Instagram joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz – Jan Kulczyk

Jan Kulczyk był partnerem Joanny Przetakiewicz przez 10 lat. Zmarł w wieku 65 lat. Śmierć była niespodziewana. Mężczyzna umarł w szpitalu podczas przeprowadzanego zabiegu kardiologicznego w Wiedniu. Dzięki swojemu majątkowi Jan był kiedyś uznawany za najbogatszego Polaka. Mężczyzna z wykształcenia był doktorem nauk humanistycznych. Zawodowo zajmował się prowadzonymi przez siebie przedsiębiorstwami. Światowe czasopisma wielokrotnie umieszczały go w rankingu najbogatszych ludzi świata. W 2013 roku magazyn Forbes określił jego majątek na 3,5 mln USD.

Mimo że Jan Kulczyk nigdy nie został mężem Joanny Przetakiewicz, to para cieszyła się opinią wzorowego związku. Byli ze sobą wiele lat i jak twierdzi Joanna, ich relacja była wyjątkowa. Dzieliła ich spora różnica wieku. Projektantka była młodsza od swojego partnera o 10 lat. W jednym z wywiadów Joanna Przetakiewicz opowiedziała, że połączyła ją z Janem Kulczykiem szalona miłość. Po latach przyznaje, że była powodem rozbicia rodziny Jana. Uczucie było jednak silniejsze. Obecnie Joanna przyznaje, że często widuje się z dziećmi i byłą żoną Jana na różnych wydarzeniach. Nie ma między nimi zażyłych relacji, jednak okazują sobie wzajemny szacunek.

Zobacz: Michał Meyer – wzrost, żona Magda, partnerka, żona, dzieci, wiek, dziewczyna, rodzice

Joanna Przetakiewicz – mąż

Obecny mąż Joanny Przetakiewicz to Rinke Rooyens. Jest holenderskim producentem, który od lat mieszka w Polsce. Kiedyś był mężem Kayah, z którą ma jednego syna. Para poznała się jeszcze przed pierwszym pokazem “La Mania”. Ich drogi zeszły się jednak dopiero ponownie w 2017 r., kiedy uznali, że łączy ich coś więcej. W 2022 wzięli ślub w Grecji. Suknia ślubna projektantki była odwzorowaniem skromności i elegancji. Joanna postawiła na klasyczne upięcie włosów w kucyk. Para postawiła na plenerową ceremonię, w okoliczności greckiej natury.

Zarówno Przetakiewicz jak i jej mąż mają synów z poprzednich związków. Małżeństwo ma swój dom w Warszawie. Często można ich spotkać  w Londynie, gdzie realizują projekty zawodowe. Kiedyś Joanna przyznała, że tam również mają swoje mieszkanie.

Źródło: Instagram joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz – pierwszy mąż

Joanna pierwszy raz za mąż wyszła bardzo młodo. Ślub wzięła w wieku zaledwie 20 lat. Małżeństwo trwało ponad 15 lat. Nie było medialne. Biznesmenka ze swoim pierwszym mężem ma trójkę synów. Ojciec jej dzieci zranił ją. Młoda matka została ze swoimi synami sama i musiała sobie poradzić z pogodzeniem kariery i macierzyństwa. Mimo wielu plotek na temat powodu rozstania z pierwszym mężem Przetakiewicz, w ostatnim wywiadzie z Żurnalistą zaprzecza spekulacjom na temat przemocy domowej. Tłumaczy, że relacja z ojcem jej dzieci po wielu latach przestała dawać jej radość. Spory z mężem zadecydowały o rozstaniu. Najgorsze było to, że mocno wpłynęło to na  ich dzieci. Przetakiewicz postanowiła mimo wszystko rozwieść się ze swoim pierwszym mężem. Młoda Joanna rozpoczęła wtedy swoje życie na nowo.

Joanna Przetakiewicz – młoda, jak wyglądała kiedyś

Projektantka uchodzi za piękną kobietę i ikonę stylu. Wiele kobiet zastanawia się nad tajnikami jej urody. Kobieta przyznaje, że jej zawsze świetnie ułożone włosy są zasługą wielu stylistów. Przetakiewicz nie ukrywa również, że korzysta z medycyny estetycznej. Dzięki sporemu majątkowi i dobrym zarobkom celebrytka może sobie pozwolić na kosztowne zabiegi. Sama przyznaje, że jej uroda i styl wiąże się z tym, że posiada odpowiednią ilość pieniędzy, aby korzystać z udogodnień obecnych czasów.

Joanna Przetakiewicz kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, z okresu kiedy była w trzeciej ciąży. Widać tam skromnie ubraną kobietę w spiętych w kucyk włosach. Widać, że nie przywiązywała aż tak sporej uwagi do ubioru. Młoda Joanna przez długi czas była posiadaczką bardzo jasnych, blond włosów. Wzrost jej zainteresowania modą i wykształcenia w tym temacie sprawiły, że zaczęła bardziej świadomie kreować swój wizerunek. Niezaprzeczalnie wpływ na to miała również zmiana statusu finansowego celebrytki. 

Źródło: East News

Joanna Przetakiewicz – dzieci, synowie

Joanna Przetakiewicz ma 3 synów. Ojcem jej dzieci jest jej pierwszy mąż. Mężczyzna nawet po ślubie nie stał się osobą medialną. Nie znamy nawet jego tożsamości. Para rozstała się, kiedy dzieci były jeszcze małe. Joanna po latach przyznaje, że jej pierwszy ślub był czymś, czego nie żałuje. Wzrost konfliktów z pierwszym mężem nie pozwolił na stworzenie domu, o jakim marzyła kobieta. Ojciec jej dzieci dał jej jednak to, co obecnie w jej życiu najważniejsze, czyli trzech wspaniałych synów.

Najstarszy syn, Filip Przetakiewicz, kształci się i robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Chłopak jest w wieku 30 lat. Prowadzi własną firmę na terenie Ameryki. Najmłodszy z synów wykształcenie zdobywał w londyńskim liceum. Najbardziej medialny z braci jest Aleksander Przetakiewicz, który z Joanną Przetakiewicz wspólnie kieruje firmą La Mania. Joanna Przetakiewicz i Aleksander Przetakiewicz zgodnie przyznają, że świetnie im się razem współpracuje. 

Joanna Przetakiewicz to jedna z bardziej wpływowych bizneswoman na polskim rynku. Biorąc pod uwagę jej ciężką przeszłość, można zauważyć ogromny progres w jej życiu. Kobieta jest w szczęśliwym związku. Jej największą dumą są synowie, którzy tak samo jak mama już od najmłodszych lat odnoszą sukcesy. Pod względem kariery, jej największym osiągnięciem jest świetnie prosperująca firma. Markę La Mania Joanna określa jako swoje modowe dziecko. Poza stanowiskiem dyrektorki kobieta angażuje się społecznie. Stworzyła Erę Nowych Kobiet, dzięki której od lat wspiera i uświadamia kobiety w temacie rozwoju osobistego i zawodowego. 

Zobacz: Izak — wiek, Paulinka, wzrost, bije córkę, ile zarabia, rekord widzów, żona, zdradził?

Ostatnio dodane
Powiązane