Brigitte Macron – André-Louis Auzière, młoda, dzieci, Sébastien Auzière, Tiphaine Auzière, operacje plastyczne

Brigitte Macron to żona obecnego prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Popularność przyniosło jej nie tylko bycie pierwszą francuską damą , ale także fakt, że między nią, a jej partnerem jest spora różnica wieku.

W tekście przybliżymy lepiej postać Brigitte Macron. Sprawdzimy, jak sobie radziła, gdy była młoda, kim są jej dzieci Tiphaine Auzière i Sébastien Auzière oraz były mąż André-Louis Auzière. Dowiemy się czy ma rodzeństwo, w jakim jest wieku oraz jaka jest różnica wieku między pierwszą damą Francji, a jej mężem. Przyjrzymy się też, czy kobieta przechodziła operacje plastyczne i jak wyglądała kiedyś.

Zobacz: Jan Błachowicz – ile zarobił za walkę, żona, samochód, zarobki, wzrost, wiek, waga, dzieci, skąd pochodzi

Brigitte Macron – kto to? Waga, wiek, wzrost, różnica wieku

Kobiet się o wiek nie pyta, ale na potrzeby artykuły podajemy, że pierwsza dama Francji ma obecnie 69 lat (urodziła się ona 13 kwietnia 1953 roku). Kobieta jest drobnej budowy ciała, ma 168 cm wzrostu i waży ok 55 kg. Nie wiadomo czy ma rodzeństwo.

Brigitte Macron zaistniała lepiej w świadomości światowych obserwatorów w maju 2017 roku, gdy jej mąż, Emmanuel Macron został wybrany prezydentem Francji. Para od samego początku mocno rzuca się w oczy, a to sprawą różnicy wieku, jaka jest pomiędzy małżonkami. Wynosi ona bowiem… 24 lata! To o tyle istotne, że w chwili, gdy poznała swojego przyszłego męża, Brigitte Macron była żoną André-Louisa Auzière’a, z którym ma trójkę dzieci, rodzeństwo: Sébastiena Auzière’a, Laurence Auzière i Tiphaine Auzière. 

Źródło: 8buzz.fr

Historia miłosna Bridgitte i Emmanuela Macronów to materiał na film miłosny. Przyszła para poznała się w 1992 roku w katolickim liceum jezuitów w Amiens. Młoda Bridgitte pracowała tam, jako nauczycielka języka francuskiego oraz łaciny. Młody Macron uczęszczał do klasy z jednym z dzieci Brigitte, jej córką Laurence. 

Przyszłe małżeństwo poznało się lepiej w szkolnym kółku teatralnym. Młody Macron grał stracha na wróble w adaptacji sztuki La Comédie du langue Jeana Tardieu. Po latach kobieta wspominała, że w czasie wspólnych prób była ,,całkowicie przytłoczona inteligencją tego chłopca’’. W następnym roku szkolnym uczeń pomagał nauczycielce w przepisywaniu sztuki Sztuka komedii Eduardo De Filippo, co Bridgitte wspominała po latach, że wzajemne spędzanie czasu wyzwalało w nich niesamowitą bliskość.  

Wówczas okazało się, że spora różnica wieku wcale nie stanowi przeszkody, by nawiązać ze sobą miłosną relację. Wypadek ten zasługuje tym bardziej na uwagę, gdyż wbrew stereotypom, że to kobiety wolą mieć przeważnie starszego i bardziej doświadczonego przez życie partnera, tutaj sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Pamiętajmy, że Macron był naprawdę bardzo młody (miał zaledwie 15 lat), a Bridgitte była wówczas dorosłą, 39-letnią, dojrzałą kobietą z mężem i trójką dzieci (z których dwie były starsze od ich przyszłego ojczyma). 

Zobacz: Kasia Dziurska – wzrost, wiek, kiedyś, chłopak, w ciąży, dieta, mama, kiedyś i dziś, choroba, wymiary

Brigitte Macron André-Louis Auzière 

Wiadomo, że Brigitte Macron i André-Louis Auzière wzięli ślub 22 czerwca 1974 roku. Para dochowała się trójki dzieci, rodzeństwa Sébastiena Auzière’a, Laurence Auzière i Tiphaine Auzière. Były mąż pracował jako bankier. Urodził się on w 1951 roku. Podobno mężczyzna bardzo źle zareagował na wieść na zdradę żony i jej związek z młodym Macronem. 

Według biografii autorstwa dziennikarki Sylvie Bommel separacja Brigitte Macron i André-Louis Auzière przebiegała bardzo burzliwie. Do tego stopnia, że ojciec dzieci Bridgitte odmówił wręcz udziału w pogrzebie swojej matki, gdyż nie chciał w trakcie uroczystości spotkać swojej byłej żony. Para oficjalnie rozwiodła się w 2006 roku, mężczyzna był wówczas proszony o udzielanie wywiadów odnośnie tego wydarzenia, ale bankier nie chciał komentować sprawy. Zmarł w 2019 roku.

Brigitte Macron Tiphaine Auzière 

Tiphaine Auzière to najmłodsze dziecko Brigitte Macron i André-Louisa Auzière’a. Kobieta urodziła się w styczniu 1984 roku. Wiadomo, że ukończyła studia prawnicze (specjalizacja prawo pracy) na Université Panthéon-Sorbonne. Ponadto jest ona żoną gastroenterologa Antoine’a Choteau, z którym ma dwójkę dzieci: Élise i Aurèle. Pewne jest również to, że Brigitte Macron i Tiphaine Auzière żyją ze sobą w zgodzie, córka wspiera matkę w małżeństwie z dużo młodszym partnerem.

Źródło: vogue.co.uk

Brigitte Macron Sébastien Auzière 

Sébastien Auzière to syn Brigitte Macron. Mężczyzna urodził się w 1975 roku. Jest zatem o dwa lata starszy od swojego ojczyma. Wiadomo, że ukończył on Krajowa Szkołę Statystyki i Analizy Informacji. Pewne jest to, że w latach 2000-2007 mężczyzna pracował w Institut français de la mode, a od 2007 roku działa on we francuskiej spółce zależnej Kantar Health, która specjalizuje się w badaniach rynku w dziedzinie zdrowia. Sébastien Auzière i Brigitte Macron mają dobre relacje, czego dowodem była mowa jego ojczyma sprzed paru lat, w której dziękował on dzieciom swojej żony, za wsparcie dla ich związku.

Brigitte Macron młoda, jak wyglądała w młodości? 

W internecie nie ma zbyt wielu zdjęć Brigitte Macron z czasów, gdy była młoda. Na podstawie dostępnych fotografii widać jednak, że kiedyś też miała blond kolor na głowie oraz krótko obcięte proste włosy.

Źródło: zycie.news

Brigitte Macron dzieci 

Małżeństwo Macronów nie ma własnych dzieci. Prezydent Francji wydaje się być pogodzony z faktem, że nie będzie miał już własnego potomka. Pamiętajmy, że w chwili zawarcia ślubu, w 2007 roku, Brigitte miała już 54 lata, zatem jej wiek uniemożliwiał jej kolejne zajście w ciąże. Dla męża kobiety nie jest to jednak problem, ponieważ kiedyś, w jednym z wywiadów przyznał on, że ma obecnie siódemkę wnuków (które są de facto wnukami pierwszej damy), które traktuje jak swoje i te dzieci są jego oczkiem w głowie.

Zobacz:Marilyn Monroe przed operacjami i bez makijażu

Brigitte Macron – operacje plastyczne 

Pierwsza dama nigdy nie potwierdziła doniesień, jakoby miała zdecydować się na operacje plastyczne. Jednak według opinii chirurgów plastycznych, kobieta korzystała najpewniej z wypełniaczy twarzy takich, jak botoks. W 2020 roku pojawiła się informacja, że kobieta w wieku 67 lat poddała się operacji plastycznej w American Hospital w Paryżu. Zabieg miał trwać podobno trzy godziny i odbywać się pod czujnym okiem, jednego z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie medycyny kosmetycznej. Trudno jest ustalić, ile operacji plastycznych przeszła już kobieta, ale biorąc pod uwagę jej wiek i to, jak wygląda, z pewnością była ich pokaźna liczba.

Z tekstu można było dowiedzieć się, kim są dzieci Brigitte Macron: Tiphaine Auzière i Sébastien Auzière oraz jej były mąż André-Louis Auzière. Sprawdziliśmy także, się czy ma rodzeństwo, w jakim kobieta jest wieku oraz jaka jest różnica wieku między pierwszą damą Francji, a jej mężem. Przyjrzeliśmy się też, czy przechodziła operacje plastyczne i jak wyglądała kiedyś.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane