Agnieszka Dziekan — wiek, wzrost, data urodzenia, Wikipedia, skąd pochodzi, rodzice, partner

Agnieszka Dziekan to ukochana pogodynka wszystkich osób oglądających program Pytanie na Śniadanie. Jest to młoda, ambitna i energiczna kobieta, ale jej ostatni wzrost popularności w mediach nie jest związany z jej pracą. Jeśli jesteście zainteresowani, co wzbudziło poruszenie wśród użytkowników portali plotkarskich, koniecznie przeczytajcie artykuł do końca!

Już za chwilę dowiecie się, jaki jest wiek Agnieszki Dziekan oraz skąd pochodzi urocza prezenterka pogody. Opowiemy wam o jej rodzicach, wzroście popularności w mediach społecznościowych oraz o jej karierze w telewizji publicznej. Dowiecie się czy znana jest data urodzenia prezenterki. Na koniec zdradzimy wam czego dowiedzieliśmy się o jej życiu miłosnym: czy w jej życiu jest stały partner? Czy to  tylko jej chłopak, a może ktoś więcej? To, czego nie powie wam Wikipedia, znajdziecie w tym artykule. Zapraszamy do lektury! 

Zobacz: Marcysia Ryskala – wiek, kiedyś, wzrost, nos, waga, wikipedia, klub nocny, brat, operacja, urodziny

Agnieszka Dziekan — wiek, wzrost, data urodzenia

Agnieszka Dziekan to bardzo popularna prezenterka TVP i aż dziw, że Wikipedia milczy na jej temat. Agnieszka Dziekan rozpoczęła swoją karierę w wieku 18 lat. Przez kilka lat godziła karierę i studia, a po ich zakończeniu mogła w pełni skupić się na swoim zawodowym rozwoju. Wzrost jej popularności przypadł na okres jej awansu w szeregach TVP. 

Młoda prezenterka piastowała kilka różnych stanowisk, nim ostatecznie została przyjęta do popularnego programu — Pytania Na Śniadanie. Przed trafieniem na swoje obecne stanowisko, była częścią obsady programu “Dzień dobry Polsko” oraz przygotowywała serwisy sportowe dla wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej.  

Agnieszka Dziekan najbardziej kojarzona jest ze swoją karierą pogodynki. Nic dziwnego! Agnieszka Dziekan wizualnie doskonale wpisuje się w obraz wyobrażeń o prezenterce pogody. Jej wysoki wzrost i szczupła sylwetka sprawiają, że nawet ponura pogoda prezentuje się doskonale. 

Jeśli chodzi o wiek pięknej panny Dziekan, to wiemy tylko tyle, że w 2023 roku będzie obchodziła 27 urodziny. Dokładna data urodzenia prezenterki TVP nie jest znana szerszej publice — najwyraźniej urodziny to w rodzinie Dziekanów święto celebrowane w gronie najbliższych. A skoro już o rodzinie mowa. 

Źródło: Instagram agnieszkadziekan

Zapraszamy was do kolejnego segmentu artykułu, w którym dowiecie się coś więcej o rodzicach Agnieszki Dziekan i jej rodzeństwie.

Agnieszka Dziekan — rodzice i rodzina

Agnieszka Dziekan nie jest najbardziej wylewną z gwiazd TVP. Rzadko kiedy wypowiada się o swoich rodzicach czy rodzeństwie. NIestety nie znamy ani ich imion ani dat urodzenia. 

Najlepiej znaną historią dotyczącą jej rodziny jest jej początek kariery we wrocławskim oddziale telewizji polskiej. Agnieszka Dziekan miała być podobno zbyt nieśmiała, by samej aplikować o pracę w telewizji. To jedna z jej sióstr miała namówić przyszłą panią prezenter do wysłania swojej odpowiedzi na zapytanie ofertowe z wrocławskiego oddziału TVP. 

Zobacz: Adrian Zandberg – żona, Olaf Zandberg, wzrost, życiorys, żyd, pochodzenie, młody, poglądy

Agnieszka Dziekan bardzo miło wspomina tamten czas – mówi, że bez wsparcia siostry nie zdecydowałaby się na krok, który ukształtował jej karierę. Jak głosi plotka, rodzice Agnieszki Dziekan mieli być początkowo źli na obie córki. Zanim przyszła prezenterka Pytania na Śniadanie udowodniła, że jest w stanie pogodzić studia z pracą, jej rodzice obawiali się o wykształcenie córki. 

Rodzice jak to rodzice, mają prawo martwić się o swoje dzieci, ale w przypadku wykształcenia Agnieszki Dziekan nie było powodów do obaw. W następnym segmencie opowiemy wam trochę o wykształceniu młodej pogodynki. 

Agnieszka Dziekan — wykształcenie 

Prezenterka bardzo szybko rozpoczęła swoją karierę telewizyjną, ale nie przeszkodziło jej to w aspirowaniu do uzyskania wyższego wykształcenia. Agnieszka Dziekan zdecydowała się na ubieganie się o miejsce na liście studentów na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Kobieta dostała się na komunikację wizerunkową, którą studiowała, równocześnie pracując w telewizji. Ukończyła studia pierwszego stopnia w wieku 23 lat. Zaraz po uzyskaniu dyplomu wygrała casting i pojawiła się w telewizyjnej Dwójce. 

Zanim przyjechała do Wrocławia, Agnieszka Dziekan wychowywała się w zupełnie innym miejscu Polski. Jeśli chcecie dowiedzieć się skąd pochodzi, czytajcie dalej!

Agnieszka Dziekan — skąd pochodzi?

Skąd pochodzi Agnieszka Dziekan? Odpowiedzi trudno byłoby się domyślić, gdyż jej rodzinnym miastem są mało znane Starachowice. 

Starachowice według Wikipedii to miasto położone w województwie świętokrzyskim. Osoby pochodzące z tego województwa zwykle swoją przygodę akademicką rozpoczynają w Krakowie.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Dziekan uczęszczała do  Szkoły Podstawowej nr 12 oraz do II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, skąd pochodzi cała jej rodzina. Wikipedia informuje nas również o mediach lokalnych w Starachowicach: Telewizji Starachowickiej oraz gazet lokalnych. Jednak pasja do mediów musiała zrodzić się w Agnieszce Dziekan dopiero na studiach we Wrocławiu, gdyż z lokalnymi mediami Starachowickimi nie miała wiele wspólnego. 

Czas przejść do plotek o życiu miłosnym prezenterki — czy w jej życiu jest jakiś partner? A może jest sama? Przekonajcie się poniżej!

Agnieszka Dziekan — mąż, partner, a może chłopak?

Jak już ustaliliśmy, Agnieszka Dziekan jest osobą broniącą swojej prywatności. O jej potencjalnych partnerach wiadomo niewiele. Wieki zajmuje prezenterce podzielenie się z mediami nowinkami o jej życiu miłosnym.

Podobnie było w przypadku jej związku z Krzysztofem Danielewiczem. Jak informuje nas Wikipedia, jest to polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w klubie Miedź Legnica. Jego data urodzenia to 26 lipca 1991, jest zatem kilka lat starszy od swojej byłej partnerki. Nie było mu jednak dane długo być chłopakiem prezenterki. Był on jej partnerem jeszcze zanim zaczęła pracować w telewizji.

Nie wiemy zbyt wiele o potencjalnych chłopakach Agnieszki Dziekan, od kiedy zaczęła pracować w telewizji. Aż nie chce się wierzyć, że taka urodziwa kobieta nie ma partnera. Możliwe, że chce na razie skupić się na karierze. 

Wzrost liczby plotek na temat jej potencjalnego chłopaka pojawił się po tym, jak jej kolega po fachu Tomasz Kammel… oświadczył się jej na antenie! Cała sytuacja okazała się tylko żartem, ale kto wie, czy prezentera nie łączy z Agnieszką Dziekan coś więcej? Data urodzenia prezentera to 12 lipca 1971, także byłby to związek ze sporą wieku.

Wiecie już wszystko, co publicznie wiadomo o Agnieszce Dziekan: znacie jej wiek, skąd pochodzi oraz wykształcenie. Jak myślicie jaka jest jej data urodzenia?  Koniecznie napiszcie nam w komentarzach, co myślicie na temat oświadczyn Tomasza Kammela? Czy to dobry materiał na partnera? 

Zobacz: Omar Rudberg – wzrost, partner, gej, orientacja

Ostatnio dodane
Powiązane