Fagata bez makijażu – mamy zdjęcia!

Fagata to pseudonim znanej influencerki młodego pokolenia, Agaty Fąk. Dziewczyna zgromadziła rzesze fanów w swoich mediach społecznościowych. Obserwuje ją ponad milion użytkowników Tiktoka oraz Instagrama. Ma też konto w serwisie YouTube, gdzie zgromadziła 351 tysięcy subskrybentów. 

Kim właściwie jest Fagata? I dlaczego tyle osób interesują teksty zatytułowane Fagata bez makijażu? Agata Fąk to młoda, urodzona w 2000 roku, dziewczyna, która opowiada fanom o swoim życiu prywatnym, testuje kosmetyki, pokazuje ubrania. Ma nawet własną linię produktów do makijażu. Tym bardziej dziwi, że można znaleźć zdjęcia opatrzone komentarzem Fagata bez makijażu

Poza tym Fagata jest zawodniczką Fame MMA i High League. W 14. gali Fame MMA pokonała swoją rywalkę Monikę Kociołek. Przez jakiś czas była w związku z założycielem Teamu X, Stuu. Później mówiło się także o tym, że związała się z Kamerzystą. 

Większość zdjęć, które dostępne są w internecie, przedstawia Fagatę w starannym, dość mocnym makijażu. Często to artystyczne malunki zdobiące całą twarz dziewczyny. Agata Fąk ma dość wyrazisty i konkretny wizerunek – mocne zdjęcia w odważnych strojach i nienagannym makijażu. Oto idolka pokolenia Z urodzonego w XXI wieku. 

Fagata bez makijażu po walce Fame MMA

Jeszcze dwa lata temu zobaczenie jakiejkolwiek influencerki bez makijażu i w codziennych ubraniach było nie do pomyślenia. W ostatnim czasie jednak wśród kobiet brylujących w mediach społecznościowych pojawił się trend, by pokazywać się fanom w wersji saute. Oczywiście nie brakuje takich, które mimo tego nakładają przynajmniej blady podkład i skrzętnie maskują mankamenty, ale sporo celebrytek pokazuje prawdziwą (w rozumieniu nie umalowaną) twarz. Czy to szczere? Jak to w showbiznesie bywa, najczęściej ma przynieść kobiecie określone korzyści. Fani mają uwierzyć w to, że ukochana influ jest jedną z nich. Miewa podkrążone oczy i przebarwienia na twarzy. Poza tym też wygląda na zmęczoną, kiedy się nie wyśpi. A krytycy? Prawie zawsze stają się rzeczywistymi ofiarami i wielu z nich żałuje, że w ogóle się odezwała. Wszelkie krytyczne głosy tłumione są przez rzesze zwolenników nie mniej hejterskimi wyzwiskami. 

I tak to się właśnie kręci w wielkim świecie, że na końcu nie wiadomo, kto z kim i o co będzie się bić. W każdym razie, póki się klika, będzie się dziać. Gdy świat straci zainteresowanie, najprawdopodobniej emocje opadną. 

Kiedy pojawiły się fotografie Agaty Fąk bez makijażu, sieć zaczęła mocno komentować to, jak wygląda Fagata bez makijażu. Zdaniem niektórych naturalnie i lepiej niż umalowana. Znaleźli się jednak tacy, którzy nie omieszkali skrytykować dziewczyny za brak make up’u. Większość komentarzy była przychylna, choć dziewczyna na pewno liczyła się z tym, że pojawią się także negatywne głosy na temat tego, jak wygląda. 

Fagata bez makijażu – zdjęcia z wykopu

Zawsze, ale to zawsze gdy próbujecie znaleźć informacje na jakiś temat, powinniście sprawdzać serwis Wykop. Kiedyś mówiło się, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to znaczy, że nie istnieje. Dziś powiedzieć można, że tylko to, o czym pisze Wykop, wydarzyło się naprawdę. Nie ma w Polsce drugiego takiego serwisu. A stali bywalcy i aktywni użytkownicy zasługują na porządną przekrojową analizę! 

W każdym razie, wracając do brzegu, temat Agaty Fąk bez makijażu nie umknął wykopowiczom aka wykopkom. W serwisie oczywiście niemalże natychmiast pojawiły się zdjęcia dziewczyny z komentarzami. Wykop, jak zawsze zresztą, był w tej kwestii ogólnie podzielony. Jedni uważają, że Agata Fąk wygląda naturalnie. Drudzy są przeciwnego zdania. 

I tak dobrze, że niewielu było takich, którzy zupełnie zmienili temat. Wierzcie nam – jeśli zapytacie na Wykopie, jak naprawić programator w pralce, dyskusja o tym po co wam pralka będzie dłuższa, niż odpowiedzi na wasze pytanie. 

Agata Fąk robi błyskotliwą karierę w mediach społecznościowych. Na jej temat rozpisują się plotkarskie serwisy. Odkąd podjęła się walki w oktagonie, jej nazwisko pojawia się także na związanych z branżą portalach. Póki co jej wartość w serwisie YouTube oceniana jest dość ogólnie na poziomie pomiędzy 12,3 a 73,7 tysięcy euro. Czas pokaże, w którym kierunku pójdzie i co usłyszymy o niej w przyszłości. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane