Anastazja Feusette – córka, dzieci, pochodzenie nazwiska, życie prywatne

Życie prywatne znanych osób to interesujący temat dla społeczeństwa. Dzięki rozwojowi mediów społecznościowych, dostęp do informacji o życiu prywatnym celebrytów stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. W dzisiejszych czasach, internauci z całego świata chętnie śledzą prywatne życie swoich ulubionych gwiazd, dzieląc się spostrzeżeniami i komentując ich zachowanie w sieci. W tym artykule przedstawimy informacje na temat Anastazji Feusette – córki polskiej aktorki i znanego felietonisty. Dziewczyna ma rozpoznawalnych rodziców i jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak nie jest celebrytką. W artykule odpowiemy na pytanie kim jest Anastazja Feusette, przedstawimy pochodzenie nazwiska, powiemy czyją jest córką, czy ma dzieci i jak wygląda jej życie prywatne.

Zobacz: Marzena Rogalska – w ciąży, wiek, mąż, dzieci, z córką, życie prywatne, paweł drzyzga, partner

Anastazja Feusette – kto to?

Anastazja Feusette to córka Krzysztofa Feusette i Małgorzaty Lewińskiej-Mireckiej. Urodziła się w 1993 roku. Jest w związku z Mateuszem Kuśmierczykiem. Para jest zaręczona, o czym kobieta poinformowała w relacji na Instagramie: „Nie, nie zaręczyliśmy się w Walentynki w Paryżu. Zdarzyło się to kiedy indziej”. Bardzo ważna jest dla niej rodzina, narzeczony i przyjaciele. Uwielbia podróżować i dzielić się zdjęciami z podróży ze swoimi znajomymi. Dla 29-latki bardzo ważna jest tolerancja i walka o prawa kobiet.

Anastazja Feusette – córka, dzieci

Tak jak już wspominaliśmy, Anastazja Feusette to córka z nieistniejącego już małżeństwa Krzysztofa Feusette i Małgorzaty Lewińskiej-Mireckiej.

Krzysztof Feusette to felietonista, dziennikarz i publicysta. Jest również autorem tekstów piosenek „Mogę wszystko” i „Kiedy chcesz” zespołu L.O.27 oraz kilku innych utworów innych wykonawców. Współprowadzi program publicystyczno-satyryczny emitowany w TVP Info „W tyle wizji”. Niegdyś pracował dla dziennika „Rzeczpospolita”. Aktualnie tworzy dla tygodnika „Sieci”.

Małgorzata Lewińska-Mirecka to aktorka najbardziej znana z sitcomów „Lokatorzy” i „Sąsiedzi”. Obecnie gra w serialu „M jak miłość”, gdzie wciela się w rolę Olgi Jaszewskiej.

Anastazja Feusette ma trójkę przyrodniego rodzeństwa, ponieważ jej mama ma trójkę dzieci ze swoim obecnym mężem – Bartoszem Mireckim. Jej rodzeństwo to: Helena (urodzona w 1999 roku) oraz bliźniacy Antoni i Franciszek (urodzeni w 2014 roku). Helena jest wokalistką i występuje pod pseudonimem Hela.

Źródło: instagram.com/nasta_krolowamiasta/

Zobacz: Filip Bobek – żona, wiek, partnerka, Julia Kamińska, wzrost, gdzie mieszka, rodzina, życie prywatne, dzieci, romans

Czy Anastazja posiada dzieci? Raczej nie. Informacje dotyczące życia prywatnego publikowane przez nią w internecie nie wskazują na to, by miała dzieci.

Anastazja Feusette – pochodzenie nazwiska

Jakie jest pochodzenie nazwiska Anastazji? Feusette to nazwisko pochodzenia francuskiego, bardzo rzadko występujące w Polsce. Wymawia się je „fezet”. Według danych ze strony rządowej, zawierających wykaz nazwisk występujących w rejestrze PESEL z uwzględnieniem nazwisk osób zmarłych, odnotowano 14 kobiet oraz 17 mężczyzn o takim nazwisku. Większość z tych osób pochodzi z Opola. Zgodnie z rodzinną legendą, po porażce Napoleona Bonapartego jeden z żołnierzy stracił nogę pod Moskwą, ale po długim i trudnym wysiłku dotarł do Bolechowa, gdzie zaopiekowała się nim Polka. Opiekunka okazała się bardzo troskliwa, a Francuz był wdzięczny za jej opiekę, co doprowadziło do romantycznej historii zakończonej małżeństwem. Żołnierz nosił rzadkie sabaudzkie nazwisko Feusette, co tłumaczyło się na „miotający ogień”.

Anastazja Feusette – życie prywatne

Anastazja Feusette prowadzi główne konto w serwisie Instagram pod nazwą @nasta_krolowamiasta, gdzie możemy podejrzeć jej życie prywatne. Ma również 3 inne konta, dopasowane do treści, które tam zamieszcza. Jedno konto nazywa się @plany_spontany, które prowadzi razem ze swoim narzeczonym Mateuszem Kuśmierczykiem. Zakochani publikują tam zdjęcia ze wspólnych podróży. Na kolejnym koncie @nasta_masuje Anastazja zaprasza chętne osoby na masaż ajurwedyjski, bowiem ma ukończony kurs z takiego rodzaju masażu. Jest to masaż relaksujący, polega na nałożeniu ciepłego oleju na skórę, który następnie wchłania się za pomocą odpowiednich ruchów wykonywanych przez masażystkę. Kolejny profil to @nasta_feusette_portfolio, na którym znajdziemy efekty sesji zdjęciowych, w których modelką była Anastazja. Z opisu dowiadujemy się, że dziewczyna ma 170 cm wzrostu. 29-latka nie jest influencerką, celebryctwo raczej jej nie interesuje.

Zobacz: Artur Andrus – żona, dzieci, życie prywatne, synowie, szwagier, wiek, z partnerką, rodzina, życiorys

Ostatnio dodane
Powiązane