Artur Andrus – żona, dzieci, życie prywatne, synowie, szwagier, wiek, z partnerką, rodzina, życiorys

Artur Andrus to znany dziennikarz i konferansjer. Jest autorem wielu tekstów piosenek. Pisze również wiersze. Jest autorem książek i widowisk kabaretowych. Dziś chcemy przedstawić wam jego sylwetkę: czy ma dzieci, gdzie mieszka, co pisze o nim Wikipedia. Szukamy również zdjęć z partnerką i takich, które dokumentują jego życie prywatne.  

Jak to się stało, że syn robotników (mieszkał nawet w hotelu robotniczym) został znanym kabareciarzem? Co przyniosło mu prawdziwy wzrost popularności? Czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej. 

Artur Andrus – żona, kim jest obecna partnerka?

Artur Andrus pilnie strzeże swoich spraw – to, co szeroko rozumiemy pod pojęciem życie prywatne, jest dla niego świętością. Nawet podpuszczany przez dziennikarzy nie ujawnia żadnych szczegółów na temat tego, gdzie mieszka z partnerką, ani czym zajmuje się jego rodzina. Nie ma chyba wywiadu, w którym nie byłby pytany o takie sprawy jak żona i dzieci. Konsekwentnie milczy, chroniąc życie prywatne swoich bliskich. 

Zobacz: Jerzy Trela – na co zmarł? Nowotwór?

Jeśli chodzi o życiorys dziennikarza, Wikipedia także ogranicza się tylko do zawodowych osiągnięć. Pomija za to szczegóły dotyczące tego, czy ma dzieci. O tym, co robią żona i dzieci Artura Andrusa nie ma żadnej notatki. 

Artur Andrus udzielił kiedyś obszernego wywiadu na temat swojej twórczości. W końcu dziennikarz zahaczył o temat żona i dzieci, nie mówiąc nic o szczegółach, że to synowie. Andrus z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że jego życie prywatne nie będzie interesowało ludzi, którzy lubią jego twórczość. Podaje, że krępowałoby go wrzucanie do sieci zdjęć z partnerką, czy takich na których są synowie. Mówi o sobie, że może i jest celebrytą, ale niepraktykującym.

Dziennikarz przyznał, że jeśli wpuściłby media choć raz do swojego domu, nie zaznałby spokoju. Prasa zaczęłaby dociekać, gdzie mieszka, jak mieszka, co robi jego syn. Wzrost zainteresowania życiem jego rodziny nie jest mu potrzebny. Dlatego też ciągle wszyscy jedynie domyślają się, czy ma dzieci i bazują na szczątkowych informacjach na temat jego życia z partnerką. 

Artur Andrus – dzieci, synowie 

Na temat tego, kim jest rodzina Artura Andrusa krążą jedynie plotki. Dziennikarz nigdy nie pochwalił się w mediach informacjami na temat tego, kim są jego żona i dzieci. Próżno nawet szukać potwierdzenia informacji, że kiedykolwiek urodził mu się syn lub synowie. Nie pojawia się publicznie z partnerką. Wiadomo, że rodzina jest dla niego najważniejsza i chroni jej życie prywatne. 

Artur Andrus – życie prywatne, co możemy się dowiedzieć z portalu Wikipedia?

Życiorys przedstawiony w tej encyklopedii dotyczy jedynie życia zawodowego Andrusa i jego osiągnięć. Znamy też wiek dziennikarza – urodził się w 1971 roku w Lesku. Gdzie mieszka obecnie nie wiadomo, ale z uwagi na obowiązki zawodowe można przypuszczać, że w Warszawie lub okolicach. 

Wikipedia podaje też, że Artur Andrus ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Sam dziennikarz potwierdził w jednym z wywiadów, że studiował, ale studencie imprezy i życie są mu obce. Mieszkał na stacji, bo nie dostał miejsca w akademiku. To wiązało się z tym, że raczej nie miał miejsca na bujne życie prywatne. 

Wzrost popularności Artur Andrus zawdzięcza temu, że trafił na szklany ekran. Póki był dziennikarzem radiowym, niewielu ludzi go kojarzyło. Gdy zaczął pojawiać się w serialu Spadkobiercy, gdzie grał seniora rodu (choć jego wiek wcale nie wskazywał, że powinno tak być) ludzie zaczęli go kojarzyć. To sprawiło, że spotkał się z masowym odbiorcą, bo wcześniej widywali go tylko ci, którzy kupili bilet na koncert. 

Kolejny wzrost zainteresowania Andrusem nastąpił wtedy, gdy dziennikarz zaczął regularnie pojawiać się w programie Szkło kontaktowe jako komentator. Przez to zresztą stracił pracę w radiowej Trójce. 

Artur Andrus – szwagier 

Artur Andrus pisze felietony do magazynu Zwierciadło. Cykl nosi tytuł Szwagier Gierka. Nikt raczej nie przypuszcza, że Andrus ujawniłby cokolwiek na temat tego, kim jest jego prawdziwy szwagier (o ile w ogóle jest jakiś szwagier).

W cyklu Szwagier Gierka Artur Andrus trafnie opisuje otaczającą nas rzeczywistość. Celne i nie przesadzone puenty sprawiają, że ludzie zaczytują się w jego tekstach bez względu na wiek. 

Zobacz: Jak wygląda córka księżnej diany? Mamy zdjęcia

Artur Andrus – gdzie mieszka?

Artur Andrus nie podaje publicznie, gdzie mieszka z partnerką. Możemy się domyślać, że w stolicy, ponieważ regularnie pojawia się w programach emitowanych na żywo. Jest komentatorem cyklu Szkło kontaktowe w telewizji TVN24. Wcześniej pracował w Programie Trzecim Polskiego Radia. 

Rodzina, a więc żona i dzieci, oraz informacje na temat tego gdzie mieszka, to tematy, których nie porusza w wywiadach. A o to pytany jest chyba częściej niż o swój wzrost. Wielu dziennikarzy próbuje uzupełnić życiorys kabareciarza o informacje na temat rodziny. Tymczasem Andrus konsekwentnie milczy na tematy takie jak: syn i w ogóle życie prywatne.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane